Přejít na eStránky

Výsledky hledání 201 - 221 z celkových 4215 pro hledaný výraz fk-sokol-trebetice

eStránky > Katalog > fk-sokol-trebetice

Nalezené stránky na dotaz: "fk-sokol-trebetice"

FK NOVOSEDLICE

NÁBOR DĚTÍ   ROČNÍKU  2000  AŽ   2005    V PŘÍPADĚ  ZÁJMU VOLEJTE   NA   TOTO  ČÍSLO  602 366 879   P.MAYERHOFER

Sportovní klub Obrataň

Minulé utkání   TJ Dálnice Speřice "B" - SK Obrataň – 2:0 (0:0)   První poločas byl z obou stran vyrovnaný, soupeř měl častěji míč na kopačkách, ale my jsme zase hrozili z rychlých brejků a domácí obrana mnohdy nepůsobila nejjistějším dojmem. I

TJ Slezské Rudoltice U-15

Další ročník turnaje dopadl nejlépe jak mohl, vezeme si ,,zlato´´ !! Turnaje znovu v Osoblaze 6.8.2016 jako loni se opět nezúčastnily všechny týmy (dva a na poslední chvíli se odhlásil ještě jeden), proto se turnaj hrál systémem každý s každým (poločas 2

DOROST ČESKÁ TŘEBOVÁ

TRÉNINKY ÚT-ČT-PÁ JIŽ OD 17:30 - 19:00 SRAZ 15 MIN PŘED.             LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ DOROSTU PRO SEZÓNU 2015/2016 SE USKUTEČNÍ 15.-18.7.2015 (STŘEDA-SOBOTA) V DOLNÍ ČERMNÉ !!!                                                       KONTAKT TR

TJ SOKOL PALKOVICE

dění v Palkovicích o fotbale!!!

TJ SOKOL HOSTAŠOVICE

Vítejte na nových stránkách fotbalového oddílu Tj Sokol Hostašovice.Doufáme že zde budete spokojeni. Admin

Starší žáci SK Malešov

Fotbal starších žáků v Malešově

zkzhornibrizafotbal

Stránky fotbalového oddílu SK Horní Bříza. Najdete zde aktuální přehled zápasů, komentáře, fotografie, on-line přenosy z utkání a další zajímavé články a komentáře k životu v tomto fotbalovém oddíle.

KFV ROUB VÍTKOVICE - futsal FIFA (2. web klubu)

klub futsalu KFV ROUB VÍTKOVICE druhé stránky klubu - další klubové informace soutěže, mužů a dorostu, nábory žáků, dorostu a mužů aj.

skunicel-zaci

stránky fotbalových mladších a starších žáků Unionu Čelákovice

fotbalisti jirkov

FOTBALISTI JIRKOV (vše o velkém a malém fotbale z Jirkova a okolí) 27.11.2010      výhra SG Slovan Jirkov proti SG 1.SK Jirkov (více v sekci SG)     info*info*info*info*info*info*info*   Futsal 19.12.   prohra s Flamengem a 3 body s Domovinou ( více v

Jiskra Vranov

Stránky fotbalového oddílu Jiskra Vranov

sokoldl

fotbalový oddíl TJ Sokol Dolní Lutyně

skslatina

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu SK Slatina,hrající VI. třídu okresu Kladno

TJ RATAJE NAD SÁZAVOU-MLÁDEŽ

fotbal v Ratajích nad Sázavou

Sokol Konice žáci

Stránky st. a ml žáků všechno ohledně zápasů,infa o hráčích,kontakty na trenéry,soupisky apod...!!