Výsledky hledání 201 - 221 z celkových 2511 pro hledaný výraz krajsky-prebor

Nalezené stránky na dotaz: "krajsky-prebor"

RUDA PLCH #222

Závodní kariera

FC Svratka Brno - starší žáci "A"

Vítejte na stránkách starších žáků "A" týmu FC Svratka Brno    vítěz krajského poháru ČMFS !!!! Vítěz krajského přeboru !!!!     Vítězstvím nad Boskovicemi 5:0 jsme zvítězili i v jihomoravském krajském přeboru!!!! fotky z oslavy vítězství zde z

kvh

Klub vojenske historie Litobratrice,Drnholec,Ifor,Sfor

Václav Prokůpek - investigativní reportér

Ing. Václav Prokůpek, Ph.D., Dr.h.c., vystudovaný ekonom a filozof, sportovní a ekonomický reportér a manažer, bývalý VŠ pedagog mediální komunikace a teorie sociální a masové komunikace. Sportovní a ekonomický komentátor, od 15. listopadu 2018 šéfredakt

atletinv1

Atletika Nová Včelnice

milevskatenisovamladez

milevská tenisová mládež

FK Hořovicko

VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH FK HOŘOVICKO   A muži: 24.5. 10:15 26. kolo Divize FK Hořovicko - SK Benešov   B muži: 24.5. 15:00 26. kolo 1. A třída FK Hořovicko - SK Hvozdnice   Dorost: 24.5. 10:15 a 12:30 26. kolo KP FK Brandýs n.L. - FK Hořovicko   A žáci:

Ženský volejbal v Brandýse nad Labem

Dozvite se zde aktuality o ženské sekci volejbalu v Brandýse nad Labem, tedy o kategorii ženy a kadetky

fcchomutov-stdorost

Stránky dorostu FC Chomutov

SDH Horní Bělá

10. října proběhlo podzimní kolo hry plamen našim mládežníkům se okresní kolo moc povedlo družstvo mladších zvítězilo ve štafetě dvojic i branném závodě a přivezli si průběžné 1.místo družstvo starších získalo v obou disciplínách 3.místo a toto umístění

volejbal KŘENOVICE

Stránky všech volejbalových družstev v Křenovicích u Slavkova. Rozpisy, výsledky zápasů, tabulky, fotky, aktuality.