Černošice jsme porazili 7 - 1

24. 10. 2010

Další zápas ligy mladších žáků odehráli kluci na milevském zimním stadioně a po dvou porážkách si připsali do tabulky celkem třetí vítězství v soutěži. Do zápasu nastoupili aktivně a hned na začátku si vytvořili několik šancí. S přibývajícími minutami se hra vyrovnala a šance se střídaly na obou stranách. Jediným střelcem v první třetině byl Podliska, který využil v 6. minutě přihrávku od Koláře a dostal Milevsko do vedení. Ve druhé třetině zvyšoval v 8. minutě na 2 - 0 po samostatné akci Kolář. Hned v následující minutě se po přihrávce od Podlisky trefil opět Kolář a domácí už vedli 3 - 0. Další branku Milevska přidal v 11. minutě Dušek, když dorážel střelu Škocha. Do konce druhé třetiny přidal ještě jednu branku Podliska, když využil v 18 minutě přihrávku od Pejši. Třetí třetinu zahájili lepší hosté a podařilo se jim v 5 minutě snížit na 5 - 1. Po této brance se opět střídaly šance na obou stranách, ale do konce zápasu už skórovali pouze domácí Kolář a Škoch. Domácí si tímto vítězstvím připsali další body do tabulky, ve které mají shodně 3 výhry a 3 prohry. Další zápas odehrají ve čtvrtek 28.10. 2010 v České Lípě a na domácím stadionu se představí v sobotu 6.11. 2010 proti Velkým Popovicím.

Milevsko - Černošice 7 : 1 ( 1 : 0, 4 : 0, 2 : 1 )

Statistika : Kolář 3 + 1, Podliska 2 + 1, Škoch 1 + 1, Dušek 1 + 0, Pejša 0 + 2