Kronika
13.-14.5.2023: Okresní kolo Svojsíkova závodu v Horách nad Českou Třebovou
7.5.2023: Střediskový Svojsíkův závod u klubovny, na Křetíně a ve srubu
29.4.2023: Celodenní výprava vlčat do Severních lesů
14.42023: Středisková rada
8.4.2023: Vaření na Poradní skále
1.4.2023: Ukliďme Česko + přednáška o ptactvu nad Brandýsem
25.3.2023: Šachový turnaj v Jídelně ZŠ
18.2.2023: Florbalový turnaj nejen pro skauty
27.1.2023: Míša a Ondra připravili plnění úkolů po městě pro vlčata + hry okolo klubovny
14.1.2023: Skautský seminář ELŠ
10.1.2023: malování dolní klubovny po nových oknech
16.12.2022: skautky s pomocí skautů připravili Vánoční besídku v jídelně ZŠ
2.-3.12.2022: Robin a Matěj vedou vlčata, vyrábějí budku, vaří polévku a nocují ve srubu
11.11.2022: podvečerní bojová výprava + západ slunce od Kaliště
4.11.2022: výroba klíčenek z kůže + puzzle
27.-29.10.2022: putování po severním Hrubém Jeseníku
30.9.2022: bratrské a sesterské schůzky světlušek, vlčat a skautů na Křetíně
9.9.2022: putování a zahovací táborák s rodiči
2.-17.7.2022: tábor Budislav (pohádkový)
24.-25.6.2022: skauti a roveři připravují tábořiště u Kamenného Sedliště
23.5.2022: skauti a skautky pomáhají s propagací J.A.K.
14.5.2022: brigáda - nová lepenka na srubu
29.-.30.4.2022: Výprava vlčat do Salabova údolí a přespání ve srubu
24.4.2022: Den Svatého Jiří ve srubu + kroniky
11.4.2022: schody okolo srubu + dřevo + brigády
4.4.2022: ubytování Ukrajinců v klubovně + brigády
11.3.2022: úklid lesa na Křetíně a hry vlčat
25.2.2022: sbírka na Ukrajinu a výroba krmítek pro ptáčky
18.2.2022: vlčata sportují a hrají v lese Bludišťáky
2.2.2022: brigády okolo srubu
28.1.2022: Ferda a Matěj vedou vlčata do Písáku na opékání buřtů
21.1.2022: výroba modelů z proutků, čtvrtky a větviček
17.12.2021: Vánoční besídka ve srubu a v klubovnách
19.11.2021: noční bojová hra vlčat
23. a 28.10.2021: veselé brigáda na srubu (opravy pilonů a ochozu)
1.-3.10.2021: Putování po severních Beskydech
24.9.2021: Pokladovka na Křetíně
18.9.2021: sběr železa
10.9.2021: 60 členů na Poradním táboráku
2.-17.7.2021: tábor Rudník pod Černou Horou
9.5.2021: výprava vlčat do 2 údolí a na Rozsochu
24.4.2021: úklid břehů Tiché Orlice a cvak!
19.4.2021: úklid odpadků ze Salabova údolí
27.2.2021: brigáda okolo srubu s rodiči a kamarády
říjen-prosinec 2020: hry a úkoly v okolní přírodě
11.9.2020: Táborový oheň
17.1.2020: soutěže na hřišti pro 3 nové šestky
10.1.2020: brigáda na úklid lesa s Salabově údolí
4.1.2020: Tříkrálová sbírka
20.,21.12.2019: Vánoční besídky po oddílech
1.12.2019: Vlčata s loutkami hrají Betlémský příběh na náměstí
9.11.2019: Vlčácká výprava do lesů u Čertovy lávky s pečením brambor
11.10.2019: Skautská výzva - 1.5 hod na stromech
27.-28.9.2019: výprava a hledání tábořiště okolo Sucháku
20.9.2019: soutěž skautů a vlčat - oheň ze špalku
6.9.2019: Zahajovací táborák na Poradní skále
31.8.2019: Lodičky z Ústí do Brandýsa
28.6.-13.7.2019: Tábor Budislav II
11.5.2019: Svojsíkův závod skautů nedaleko Lanškrouna
26.4.2019: Oheň sv. Jiří v Chocni
6.4.2019: Vlčácká výprava do okolních lesů Kaliště s vařením oběda
8.3.2019: Skautská hra s orientací okolo Rozsochy
18.1.2019: vlčácký biatlon
9.11.2018: brigáda na čištění lesa
17.8.2018: Malý koncert pro seniory pod širákem
29.6.-14.7.2018: Tábor Štěnkov
22.6.2018: Cyklo-výprava vlčat s Ondrou a Edou
5.5.2018: Výprava s Edou na Chlumek s vařením oběda
28.4.2018: Táborák sv. Jiří s choceňským střediskem
14.4.2018: skautský sběr
7.4.2018: brigáda na větve pod Poradní skálou
23.3.2018: Soutěž ve vaření čaje v kotlíku
24.-25.2.2018: Zimní táboření vlčat v týpí
5.-7.1.2018: Výprava na Ostružník a Králický Sněžník
22.12.2017: Vánoční besídka v jídelně ZŠ
24.11.2017: Nováčkovská zkouška a Stříbrná stopa
28.10.2017: Dlouhé putování + Otevření sadu se 4 kameny
22.9.2017: Noc sokoloven
18.8.2017: Labyrint
30.6.-15.7.2017: Tábor Telčava III.
23.-24.6.2017: Kosení trávy a příprava tábořiště
3.6.2017: Nováčkovská zkouška
26.5.2017: Raketa skautů
28.4.2017: Střediskový táborák
24.4.2017: Slib vlčat
8.4.2017: sběr papíru a železa
1.4.2017: Výprava skautů do podhůří
26.3.2017: Výprava vlčat BRA-CHO
17.3.2017: úklid Salabova údolí
24.2.2017: Výprava vlčat k vodopádu
17.2.2017: Hry a ptačí budka
3.2.2017: Ples v Mostku
27.-28.1.2017: Výstup na Králický Sněžník
7.1.2017: Tříkrálová sbírka
6.1.2017: Střediskové hry na sněhu; sněžnice, sáně, boby
16.12.2016: Vánoční besídka v Loutkárně
28.10.2016: 7 rytířských cest ke 2 lípám
2.9.2016: Táborový oheň v Poradní skále
1.-16.7.2016: Tábor BUDISLAV
1.6.2016: Boj v Labyrintu
13.5.2016: Vlčácká výprava K pramenu Mločího potoka
12.-16.5.2016: INTERCAMP v Josefově
5.5.2016: Čestná stráž u 3 hrobů obětem válek
29.4.2016: Den Země (skautky pro středisko)
22.4.2016: Táborový oheň svatého Jiří
9.4.2016: sběr starého železa a papíru
8.4.2016: Boj o vlajku, Bludišťáci a lesy na Křetíně
1.4.2016: Labyrint, poutník a vlčata
11.3.2016: společné hry vlčat a skautů na Křetíně
22.-28.2.2016: Zimní tábor v Pardubicích
19.2.2016: signalizace praporky (Morse)
9.1.2016: Tříkrálová sbírka
8.1.2016: vlčata a skauti v týpí (indiánské dovednosti)
31.12.2015: Silvestrovská procházka činovníků
28.12.2015: zimní táboření v týpí na Křetíně
24.12.2015: Betlémské světlo na náměstí a v domě s pečovatelskou službou
18.12.2015: Vánoční skautská besídka v Loutkárně
11.12.2015: Bludička u Písáku
29.11.2015: 1. adventní neděle a skautský stánek při rozsvícení stromku
20.-22.11.2015: výprava skautů do Polska
14.11.2015: florbalový skautský turnaj
28.10.2015: Putování a hry u 2 lip
16.10.2015: vlčata a tygři se slepcem
10.10.2015: sběr železa a papíru
11.9.2015: air-soft skauti
4.9.2015: táborák a hry v Poradní skále
29.-30.8.2015: Králický Sněžník
3.-18.7.2015: SKAUTSKÝ TÁBOR TELČAVA 2015 (II.)
27.6.2015: stříhání Labyrintu
20.6.2015: sekání trávy na Telčavě
23.5.2015: vlčata v Praze na GateWay to Space
22.-25.5.2015: skauti na InterCampu v Polsku
18.5.2015: stříhání Labyrintu
5.5.2015: Čestná stráž při pietní vzpomínce na oběti válek
2.5.2015: Svojsíkův závod v Letohradu - Kunčicích (orientace)
24.4.2015: oheň sv. Jiří v Poradní skále
17.4.2015: hry a soutěže: orientace, BULDOCI, vbíhačka a morseovka
11.4.2015: skautský sběr železa a papíru
4.4.2015: roverské noční putování o samotě (rozvoz)
6.3.2015: soutěž a vaření čaje v Písáku
24.2.2015: výprava do Vysokého Mýta a koupačka
6.2.2015: výprava na hrad
24.1.2015: skautský turnaj ve stolním tenise
16.1.2015: Nováčkovská zkouška Béďáka a Máti
10.1.2015: Tříkrálová sbírka
2.1.2015: výroba rozcestníku starými postupy
31.12.2014: silvestrovská procházka činovníků
24.12.2014: Betlémské světlo (skautky)
19.12.2014: Vánoční skautská besídka celého střediska
12.12.2014: Na jelena, křesání ohně, Bludička (skauti a vlčata)
6.12.2014: zdravotnický kurz (odborka) s Červeným křížem
5.12.2014: smíšená schůzka na Křetíně a noční hra Bludička
29.11.2014: Florbalový skautský turnaj (7. ročník)
28.11.2014: skautské hry v klubovně, vlčata tvoří model tábořiště
21.11.2014: rukodělné schůzky
17.11.2014: setkání OF a oldskautů
8.11.2014: Mokrá výprava s Cvrčkem
28.10.2014: Hry pod lípami (s rodiči a kamarády)
25.10.2014: plavání v krytém bazénu
10.10.2014: vačení šípkového čaje a Ctnosti skauta a vlčete
4.10.2014: sběr železa a papíru
26.9.2014: hry s vlčaty a skouty Bang a Prachárna
19.-21.9.2014: putování chudých poutníků
5.9.2014: zahajovací táborák na Poradní skále
15. a 21.8.2014: stříhání Labyrintu
6.-8.8.2014: výprava roverů do Hrubého Jeseníku
27.6.-12.7.2014: skautský tábor Telčava 2014
18. a 26.6.2014: stříhání Labyrintu
13.6.2014: čištění Rikitanovy studánky
6.6.2014: Velká hra "IDIAROD"
30.-31.5.2014: dvoudenní výprava do Klopot, Bezpráví a Podhoří
20. a 23.5.2014: stříhání Labyrintu
16.5.2014: soutěž ve stavbě bivaků, 1. stupeň
2.5.2014: schůzka nových rádců Macka a Johnyho (roveři Hrubý Jeseník 2.-4.5.2014)
24.4.2014: Táborový oheň Svatého Jiří
11.4.2014: sběr starého železa a papíru
10.4.2014: vlčata + skauti = boj o přežití v Tygří skále
4.4.2014: Labyrint - brigáda
28.3.2014: úklid Salabova údolí
21.3.2014: fitka + brigáda na týpíčkové tyče
7.3.2014: Hry s hadrovými koulemi u Písáku
28.2.2014: Poradní skála, turbánky a hry Johnyho
23.2.2014: skautský turnaj Vobíhačka Cup
7.-9.2.2014: přechod hřebene Hrubého Jeseníku (R&R)
31.1.2014: vaření čaje na sněhu s Cvrčkem
24.1.2014: soutěže se Samem
19.1.2014: skautská výprava k Pelivé studánce
17.1.2014: vlčácká výprava do pravěku
11.-12.1.2014: skautský seminář ELŠ
4.1.2014: Tříkrálová sbírka
31.12.2013: Silvestrovská procházka činovníků
24.12.2013: rozdávání Betlémského světla
20.12.2013: skautská vánoční besídka s koledami
13.12.2013: výroba Betlému
6.12.2013: koupání v krytém bazénu v Ústí nad Orlicí
1.12.2013: skautský florbalový turnaj
30.11.-1.12.2013: víkend s Cvrčkem v klubovně
29.11.2013: družinovky s Žabákem
15.11.2013: hry běhu a odvahy + bojovka
6.11.2013: instalace obrazu lilie do ZŠ J. A. Komenského
1.11.2013: družiny plní 4 úkoly: otužování, scouting, sk. zákon a pokřik
27.10.2013: procházka ke dvěma lípám
19.-20.10.2013: výprava ke Kněžné a do Uhřínova
12.10.2013: sběr starého železa a paíru
5.10.2013: skautská svatba v Pelinách
4.10.2013: hry Vbíhaná a Na stromy!
13.9.2013: hra SILVER A v Dolenském údolí
6.9.2013: Zahajovací oheň nového skautského roku v Poradní skále
23.-24.8.2013: výprava roverů na tábořiště pod Králickým Sněžníkem
28.6.-13.7.2013: tábor Suté břehy II a výprava do Broumovských stěn, do arboreta a na lodích
14.6.2013: příprava tábora, výprava k přístřeškům
7.-8.6.2013: Bivak, čaj, šátkování a koupání
20.-31.5.2013: stříhání habrů obecných v Labyrintu
10. a 17. 5.2013: stavba přístřešků a stanů pro Nováčkovskou zkoušku
24.4.2013: Oheň Sv. Jiří v Poradní skále
20.4.2013: slavnostní složení skautského slibu Karkuláka do rukou Žabákových
12.-13.4.2013: první jarní výprava do údolí Loukotnického potoka a bivak na Poradní skále
7.4.2013: druhý ročník Skautského turnaje ve stolním tenise
5.4.2013: závod družin v rozdělávání ohně a vaření čaje
30.3.2013: soutěž činovníků ve vaření na Řadově
25.,26.3.2013: sběr železa a papíru s vozíky
22.3.2013: samostatné družinovky v klubovně, symbolika
15.3.2013: hra Dr. Kuna, Bludišťáci a Scénky s dobrými skutky
8.3.2013: zalévání lip, značení stezky, hry
1.-2.3.2013: "táboření v klubovně" a soutěže a noční hry
22.2.2013: hry na sněhu, sněžnice, běh odvahy
25.1.2013: hry s vlčaty a skauty v klubovně, promítání fotografií
11.1.2013: TAJEMNÁ VÝPRAVA do jeskyně a Ameriky
5.1.2013: Tříkrálová sbírka
4.1.2013: souboj družin (oheň v dešti, Písák)
24.12.2012: Betlémské světlo
21.12.2012: Vánoce ve skautské klubovně (besídka střediska)
14.12.2012: výroba kožených klíčenek
7.12.2012: ZIMNÍ EXPEDICE (noční pochod na sněhu, vaření čaje)
30.11.2012: výroba ptačích budek a hry
16.11.2012: koupání a plavání v krytém bazénu
11.11.2012: skautský florbalový turnaj
9.11.2012: poznávací procházka přírodou s Liborem Tmejem
28.10.2012: SÁZENÍ DVOU LIP
12.-13.10.2012: hry důvěry, tajná noční výprava, nocování v klubovně, vaření
4., 5.10.2012: sběr železa a papíru (bez těžké techniky)
21.9.2012: hry na nízkém laně na Křetíně
14.-15.9.2012: Řadov - dvoudenní výprava vlčat a skauta
7.9.2012: poradní oheň k zahájení skautského roku
6.9.2012: beseda ke 100. výročí Junáka v České kotlině
29.6.-14.7.2012: TÁBOR SUTÉ BŘEHY
22.6.2012: přenášení raněných, foto u pramene...
15.6.2012: bitva hadrovými koulemi v Písáku
8.6.2012: Řadov, ukázka zbraní a střelby - P. Kameník a V. Král
18.5.2012: bojovka s vlčaty na Křetíně a v Jiskrově údolí, pramen
12.5.2012: raft R&R z Nekoře do Litic po Divoké Orlici
28.4.2012: skauti sami táboří na Poradní skále
27.4.2012: slavnostní táborák Sv. Jiří
14.4.2012: brigáda s čištěním břehů Tiché Orlice
23.3.2012: nátěr stříšky a úklid okolí Rikitanova pramene
2.3.2012: úklid zahrady, výroba mlýnků a příprava stříšky na pramen v Jiskrově údolí
17.2.2012: stavba sněhových zvířat (vlk, housenka...)
11.2.2012: hokejový zápas na Sláďáku
29.1.2012: Deštné v Orlických horách (lyže, prkna, sněžnice, běžky)
27.1.2012: Čertova lávka a Bomba
20.1.2012: Jiskrovo údolí a hry na sněhu
13.1.2012: Studánky
8.1.2012: Skautský ping-pongový turnaj
7.1.2012: Tříkrálová sbírka
4.1.2012: Družinovka v podkroví
16.12.2011: Vánoční besídka
9.12.2011: Noční výprava
3.12.2011: Mikulášská besídka
26.-27.11.2011: Víkend v klubovně s vařením a hrami
21.11.2011: Prohlížení fotek, rukodělné práce
14.11.2011: 3D model Králického Sněžníku, ozdobné placky ze dřeva
6.11.2011: Florbalový turnaj (4. ročník)
4.11.2011: Hra: Historie a nápisy ve městě
28.10.2011: R&R výprava na Kapraď a do Potštejna
21.10.2011: Hry na hradě
16.10.2011: Výstup údolím Prudkého potoka na Králický Sněžník
14.10.2011: Skautské značky a topografie
7.10.2011: Nováčkovská zkouška na Poradní skále
23.9.2011: Velká hra Okolo Brandýsa
9.-11.9.2011: Oslavy 100 let skautingu v ČR na louce U jezevců
3.9.2011: střediskové Mámení na náměstí (týpí, věčný oheň...)
2.-16.7.2011: Skautský tábor Vortová 2011
24.6.2011: Příprava tábora Vortová
17.6.2011: Cyklo-výprava na Andrlův chlum
3. a 10.6.2011: Příprava tábora Vortová
26.5.2011: Cyklo-výprava do okolí Mítkova
6.-8.5.2011: Třídenní výprava do Beskyd na Ivančenu a Lysou horu
29.4.2011: Závody ve stavbě bivaků v Písáku
15.-16.4.2011: Brigáda v lese
9.4.2011: Sběr starého železa a papíru
1.-2.4.2011: Dvoudenní výprava na Suchý vrch a Boudu
11., 18.3.2011: Výrobky z kůže
4.3.2011: Soutěže a hry na Poradní skále
25.2.2011: Promítání fotografií Sama a Žabáka v klubovně - R&R
18.2.2011: Hry R+S na Křetíně a v Poradní skále
4.2.2011: Bourání týpka, úklid, maskování
14.1.2011: Hry v týpku a okolí, Kimovka, značky, Hutututu
29.-30.12.2010: Zimní táboření v týpí
18.12.2010: Vánoční besídka v jídelně ZŠ
10.12.2010: Výroba kožených pouzder
3.12.2010: Vaření na sněhu (Tygří skála)
12.-14.11.2010: Zdravotnický kurz
5.11.2010: Nováčkovská zkouška
22.-24.10.2010: Zdravotnický kurz
16.10.2010: Florbalový turnaj (3. ročník)
9.10.2010: Sběr železa a papíru
8.10.2010: Poradní oheň s muzikou
11.9.2010: Výstup na Králický Sněžník a na rozhlednu Klepý
3.7.-17.7.2010: Tábor 2010 Pod Malou hrází u Nekoře
19.6.2010: RR cyklovýprava
5.6.2010: Air-softová bitva v Písáku
29.-30.5.2010: Dvoudenní výprava na Hůrku a Zátvor
24.4.2010: Slavnostní táborák Sv. Jiří na Poradní skále
23.4.2010: Odpálkovávaná zcela nahradila stavbu hranice :)
10.4.2010: Sběr železa a papíru
13.3.2010: Koupání v krytém bazénu v České Třebové
6.3.2010: Oslavy 20. výročí obnovení skautingu v Brandýse a Den otevřených dveří klubovny
16.1.2010: Lyžovačka v Českých Petrovicích
9.1.2010: Tříkrálová sbírka
8.1.2010: Noční pochod přes zasněžený Křetín
22.12.2009: Vánoční besídka v klubovně
17.11.2009: Oslavy 20. výročí svobodného života a znovu-obnovení Junáka
7.11.2009: Florbalový turnaj (2. ročník, nejlepší střelec: Frenky, nejlepší gólman: Lukáš Novotný, cena Fair Play: Svod)
12.-13.9.2009: Dvoudenní výprava na Králický Sněžník se slibem Paši, Matěje a Legolase