Mistrovství republiky - bikejöring
(otevřené týmy)
sprint (BKJM, BKJW), mid (MBKJ)
1998, Křivoklát:
muži - 1. Jiří Suchý, 2. Roman Habásko, 3. Jan Horák
ženy - 1. Lenka Fiedlerová, 2. Monika Kindlová, 3. Jana Macháčková
2000, Červený Kostelec:
muži - 1. Jiří Suchý, 2. Tomáš Slavíček, 3. Luboš Popelka
ženy - 1. Soňa Klikarová, 2. Jana Porubská, 3. Kamila Nováková
2001, Sadská:
muži - 1. Lukáš Blažo, 2. Radek Rejna, 3. Luboš Seidl
ženy - 1. Soňa Klikarová, 2. Martina Klimešová, 3. Jana Porubská
2002, Brno:
muži - 1. Lukáš Blažo, 2. Radek Rejna, 3. Michal Merhaut
ženy - 1. Soňa Klikarová, 2. Jana Porubská, 3. Tereza Plocová
2003, Plzeň:
muži - 1. Lukáš Blažo, 2. Michael Chovanec, 3. Michal Merhaut
ženy - 1. Jana Porubská, 2. Adéla Repová, 3. Tereza Javorová
2004, Tři Studně:
muži - 1. Michael Chovanec, 2. Lukáš Blažo, 3. Ondřej Smejkal
ženy - 1. Ilona Erlebachová, 2. Soňa Klikarová, 3. Jana Porubská
2005, Běleč nad Orlicí:
muži - 1. Ondřej Smejkal, 2. Luboš Seidl, 3. Lukáš Blažo
ženy - 1. Soňa Klikarová, 2. Ilona Erlebachová, 3. Tereza Javorová
2006, Tři Studně:
muži - 1. Lukáš Blažo, 2. Ondřej Smejkal, 5. Petr Krupička ml.
ženy - 1. Soňa Klikarová, 2. Ilona Erlebachová, 3. Kateřina Kromíchalová
2007, Sedlice-Pilský Mlýn:
muži - 1. Tomáš Lorenz, 2. Michal Weis, 3. Pavel Ženíšek
ženy - 1. Nicole Marešová, 2. Soňa Klikarová, 3. Charlotte Rešová
2008, Trnávka:
muži - 4. Michal Tobiášek, 5. Ondřej Smejkal, 6. Lukáš Blažo
ženy - 1. Nicole Marešová, 2. Soňa Klikarová, 3. Kateřina Kromíchalová
2009, Tři Studně:
muži - 3. Tomáš Lorenz, 4. Jan Šabaka st., 5. Jan Zima
ženy - 1. Ilona Erlebachová, 2. Vendula Pekárková, 3. Linda Suchá
2010, Tři Studně:
muži - 1. Lukáš Čechura, 2. Adam Krátký, 3. Michael Chovanec
ženy - 1. Vendula Pekárková, 1. Kamila Lišková, 3. Jana Tomášková
2011, Tři Studně:
muži - 1. Lukáš Čechura, 4. Michal Schwoma, 5. Richard Klikar
ženy - 1. Vendula Pekárková, 3. Nicole Marešová, 5. Jana Draslarová
2011, Běleč nad Orlicí:
mid - 1. Michal Ženíšek, 2. Vendula Pekárková, 3. Roman Čermák
2012, Běleč nad Orlicí:
muži - 1. Lukáš Čechura, 2. Kryštof Spilka, 3. Michael Chovanec
ženy - 1. Vendula Pekárková, 2. Linda Suchá, 3. Nicole Marešová
mid - 1. Petr Brázda, 2. Sven Czastka, 3. David Středa
2013, Běleč nad Orlicí:
muži - 1. Michael Chovanec, 2. Michal Tobiášek, 4. Sven Czastka
ženy - 1. Renata Válková, 2. Kamila Lišková, 3. Vendula Pekárková
mid - 1. Jan Burian st., 2. Michaela Prokopová, 3. Petr Balek
2014, Tři Studně:
muži - 1. Petr Krupička ml., 4. Jiří Mencák, 6. Pavel Děrgel
ženy - 1. Linda Suchá, 2. Kamila Lišková, 3. Renata Válková
2014, Běleč nad Orlicí:
mid - 1. Petr Šimonek, 3. Veronika Hakenová, 4. Michaela Prokopová
2015, Tři Studně:
muži - 1. Petr Krupička ml., 2. Michael Chovanec, 3. Pavel Pavlů
ženy - 1. Linda Suchá, 3. Renata Válková, 4. Nicole Marešová
2015, Reingers:
mid - 1. Veronika Levová, ...
2016, Tři Studně:
muži - 1. Václav Vančura, 2. Petr Krupička ml., 3. Martin Hes
ženy - 1. Linda Suchá, 2. Hana Štípalová, 3. Renata Válková
2016, Běleč nad Orlicí:
mid - 1. Václava Kuříková, 2. Veronika Levová, 3. Pavel Ženíšek
2017, Tři Studně:
muži - 1. Martin Klár, 2. Václav Vančura, 3. Vlastimil Rec
ženy - 1. Ilona Erlebachová, 2. Hana Kučerová, 3. Hana Štípalová
2017, Stochov:
mid - 1. Lukáš Pubrdle, 2. Jana Tomášková, 3. Jan Hrdlička
2018, Běleč nad Orlicí:
muži - 1. Petr Krupička ml., 3. Kryštof Spilka, 4. Vlastimil Rec
ženy - 1. Marie Ševelová, 2. Vendula Pekárková, 3. Linda Suchá
mid - 1. Jana Tomášková, 2. Veronika Levová, 3. Lubomír Kubíček
2019, Abertamy:
muži - 1. Vlastimil Rec, 2. Ondřej Exler, 3. Kryštof Spilka
ženy - 1. Marie Ševelová, 2. Linda Suchá, 3. Hana Štípalová
2019, Stochov:
mid - 1. Lukáš Pubrdle, 2. Petr Brázda, 3. Jiřina Heroudková
2021, Běleč nad Orlicí:
BKJM - 1. Martin Klár, 2. Václav Viktora, 4. Jakub Rinn
BKJW - 2. Pavla Hrníčková, 3. Ilona Erlebachová, 4. Marie Ševelová
MBKJ - 1. Lukáš Pubrdle, 2. Zbyněk Adámek, 3. Patrik Koláček
2022, Břežany u Horažďovic:
MBKJ - 1. Lucie Ficíková, 2. Marie Prokopová, 3. Bára Adámková
2022, Běleč nad Orlicí:
BKJM - 1. Jakub Rinn, 2. Roman Zwettler, 3. Pavel Pischek
BKJW - 1. Pavla Hrníčková, 2. Ilona Erlebachová, 3. Zuzana Jílková
2023, Abertamy:
BKJM - 1. Jakub Rinn, 2. Ondřej Exler, 3. Martin Klár
BKJW - 1. Ilona Erlebachová, 2. Jana Draslarová, 3. Veronika Hálová
2023, Běleč nad Orlicí:
MBKJ - 1. Petr Komrska, 2. Lukáš Pubrdle, 3. Anna Rožňová