Dnes se hraje zápas Poháru UEFA.

10. 11. 2010

Mallorca si v Poháru UEFA jednoduše poradila se soupeřem!

A zářil i čech Popelínský. Ten vsítil Pablo Hattrick a podílel se na výsledku 7-0.

10/11/2010 0-7 Mayor Pablo Lagerenza - RCD Mallorca 9,108
90'   Hlavní rozhodčí sleduje hodinky a píská konec zápasu.
90'   Držení míče ve druhém poločase vyznělo pro hosty 72 %.
87'   Odvážný dribling předvádí Radek Popelínský, utíká po kraji obrany do pokutového území a střílí z úhlu. Brankář Mayor Pablo Lagerenza vyráží míč daleko od brány.
71' Nešťastná situace. Míč z obranného pásma odkopávaá Severo Schüler, ten směřuje rově k protihráči a nakonec končí v síti. Radek Popelínský se právoem raduje, gól bude připsaný jeho číslu.
62'   Odvážný dribling předvádí Jesus Hartmann, utíká po kraji obrany do pokutového území a střílí z úhlu. Brankář Mayor Pablo Lagerenza vyráží míč daleko od brány.
50'   Siegel je na dně se silami. V dnešním zápase už nic nevymyslí.
50'   Na hřiště vyběhne Heribert Joao.
50' Incencio Junges po krátkém sprintu pokulhává, pravděpodobně to bude vážné, poněvadž dnešní zápas pro něj končí.
45'   Držení míče v prvním poločase vyznělo pro hosty 68 %.
45' Poločas.
39'   RCD Mallorca centruje, rotující míč směřuje na bližší brankovou tyč. Jesus Hartmann hlavou střelu tečuje a Filomeno Stenzel ji chytá.
37'   RCD Mallorca zahrává standartní situaci. Nacvičený signál proti týmu Mayor Pablo Lagerenza byl však příliš průhledný a nevyšel.
25' RCD Mallorca proniká přihrávkou do pokutového území. brankář Filomeno Stenzel sprintuje za míčem, u něj je však dříve Wout Kreymeyer a pohotově pálí k tyči. Gól.
23' Radek Popelínský se z ničeho nic dostává po schrumáži k míči v 5-ce soupeře a nekompromisně skóruje.
20'   Ztráta míče ve středu pole, RCD Mallorca okamžite přečísluje Mayor Pablo Lagerenza. Radek Popelínský volí nahrávku na dobře pokrytého spoluhráče, Alan Hulak neměl žádný problém mu míč odebrat.
19' Technické parády zakončuje Radek Popelínský prudkou střelou pod břevno za záda brankáře.
18'   Alan Hulak mužstva Mayor Pablo Lagerenza nestihnul zareagovat na kličku soupeře, Jesus Hartmann sa dostává ke střele, ta však končí na síti brány.
16'   Obránce Alan Hulak sráží soupeřovu střelu a míč končí vysoko nad branou týmu Mayor Pablo Lagerenza.
13'   Radek Popelínský proniká přes soupeřovu obranu, Alan Hulak ho stíhá, ale stále ztrácí několik metrů. Brankář Filomeno Stenzel vystartoval proti míči ve snaze zmenšit střelecký úhel. Radek Popelínský usměrňuje míč mezi nohy brankáře, ten však lehkou tečí mění směr míče a ten konč
11' RCD Mallorca po překrásné akci střílí gól, když Wout Kreymeyer napíná nechytatelnou dělovkou síť brány.
8' Jesus Hartmann se dostává ke sražené střele, kterou vyslal na gólmana Foster Sweeney. Střílí slabší levou nohou, ale i tak skóruje.
7' Brady Derr se z ničeho nic dostává po schrumáži k míči v 5-ce soupeře a nekompromisně skóruje.
    Hosté se rozhodli nastoupit ve formaci 5-4-1 se sestavou:
Rohrer - Yoshito,Reidl,Majerko ,Fabregas,Kreymeyer - Sweeney,Barckart,Hartmann,Derr - Popelínský.