Komentáře k zápasům III. třídy 5.4.2015

17. 4. 2015

SKUPINA B

ROKYTNICE – BŘEZŮVKY 2:0 (0:0)

V prvním poločase se obě mužstva spíše oťukávala, šance na obou stranách buď zneškodnili výborní brankáři, nebo střelci pálili vedle. Po změně stran domácí zužitkovali dvě standardní situace. Nejdříve Martin Eliáš z penalty otevřel skóre a poté zvyšoval na 2:0 nevídaným způsobem Patrik Goldbach. Přímo z rohového kopu zatočil míč za záda překvapeného gólmana Ševečka.

Bylo to možná i s přispěním větru, ale i nejstarší pamětníci se shodli na tom, že gól přímo z rohu v Rokytnici ještě nikdy nepadl. Domácí fotbalisté, ač v kombinované sestavě, zabrali a díky většímu důrazu a štěstí vybojovali tři body.

Branky: Eliáš M., Goldbach. Rozhodčí: František Ptáček, 100 diváků. Rokytnice: Malaník – Šuráň, Suchý, Řihák, Both, Eliáš M., Goldbach, Saloky, Vaněk J., Kovařík, Goňa A. Střídal: Orgoník. Březůvky: Ševeček – Kozmík, Slovák, Gregor, Hrazdíra, Krajča, Sviečka, Lakomý, Mikel, Vyoral, Mlček. Střídali: Váňa, Řehák, Kamenčák, Horáček.

ŠTÍTNÁ N. VL. B – VLACHOVICE B 4:3 (1:0)

První poločas měli více ze hry hosté – vytvořili si několik šancí, ale skvělý Marcaník jejich pokusy kryl. Pár minut před přestávkou se z 25 metrů trefil René Pukýš – 1:0. Druhý poločas se zaskvěl Josef Fagulec a hattrickem v rozmezí necelé čtvrthodiny zvýšil na krutých 4:0.

Pro Vlachovice B zápas neskončil. Jejich snaha o vyrovnání jim skoro vyšla. Nejprve snížil Hodulík, v 84. minutě dal naději krásnou brankou nůžkami Kolouch – 4:2. A když Míča čtyři minuty před koncem proměnil pokutový kop, byli Vlachovičtí na koni. Domácí ale s vypětím všech sil vítězství ubránili.

Branky: 52., 55. a 65. Fagulec, 41. R. Pukýš, – 76. Hodulík ,84. Kolouch, 86. z pen. Míča. Rozhodčí: Ruman Miloslav – Lebloch, Lekeš, 80 diváků. Štítná B: Marcaník – Žabka M., Žabka R., Fojtík, Zvoníček O. – René Pukýš (52. Liška Fr.), Zvonek (45. Hnaníček M.), Štěpančík (72. Hrnčiřík Jan), Baran – Pukýš David (67. Šimoník), Fagulec J. Vlachovice B: Bodlák – Graclík, Kolouch, Hodulík, Olejník, Vlček, Maček, Floreš, Míča, Jandík, Trčka. Střídali: Daniel, Pekárek, Rak.

RUDIMOV – PŘÍLUKY B 3:2 (1:2)

Fotbalisté Rudimova o přestávce ještě prohrávali s Přílukami 1:2, ale během druhé půle dvěma trefami dokázali vývoj zápasu zvrátit na svou stranu.

Branky: Červeňan, Skočovský, Souček – Uher, Seifert. Rudimov: Ocelík – Maňák (Majc), Čech, Ruman, Štěpaník – Lukáš, Skočovský, Frolo, Červeňan (Kovařík) – Souček (Valčík), Sokolovič.

Ostatní utkání odložena pro nezpůsobilý terén.

1. Luhačovice B 15 10 0 2 3 50:15 32
2. Březůvky 16 9 1 2 5 43:27 30
3. Poteč 15 8 2 4 3 41:25 30
4. Sehradice B 15 7 4 4 4 32:26 29
5. Trnava 15 8 0 2 5 33:24 26
6. Rokytnice 16 7 2 3 6 33:27 26
7. SK Vizovice B 15 6 3 4 5 36:33 25
8. Štítná n/Vl. B 16 7 1 3 6 33:33 25