Branky : 48.Spurný Dan.,54.Vitásek,80.Krajča,83.Vitásek

Sestava Štítná:Vaculík-Sloboda,Krůžela,Hnaníček M.,Chovančík V.,Liška, Chovančík T.,Holba ,Vaculík T.,Štepančík,Šimoník

Střídali:Fagulec,Maniš,Zvoníček,Marcaník

Sestava Baťov:Marák-Sviečka,Spurný Milan,Novák, Krajča, Skyba, Vitásek,Malát,Ondráš,Gerych,

Spurný Dan.

Střídali:Zikmund,Šenkýř

Rozhodčí:Schnurmacher--Liška.Poláček

Diváků:100

První poločas vůbec nevypadal na to ,že by měla Štítná v tomto zápase prohrát.Prvních čtyřicetpět  minut byla Štítná lepší ,důraznější a vytvářela si i gólové příležitosti a hosté se nedokázali srovnat s pohybem domácích a možná táké s  terénem.Během prvních 20 minut si domácí vytvořili několik brankových příležitostí ,mezi nejvážnější byla dorážka Holby z malého vápna a hlavně hlavička Hnaníčka z 16.min po rohovém kopu ,která šla těsně mimo branku hostů.První vážnější situace k ohrožení  domácí branky byla v 30.min ,kdy střelu Maláta z 25 m Vaculík  v bráně domácích stěží vyrazil.

Pro Štítnou byla škoda nevyužitých příležitostí během prvního poločasu, protože druhý  poločas se domácím vůbec nepovedl.Druhý poločas byl ze strany domácích hrozný.Celý tým byl bez bojovnosti,bez chuti vyhrát  a porvat se o výsledek.a také proto přišel zákonitě trest.

47.min chyba obrany - Spurný jde sám na bránu a proměňuje - 0:1.

53.min závar před domácí brankou a hostující Vitásek zvyšuje na 0:2.

V 70.min mohl snížit po standardní situaci domácí Tomáš Chovančík,ale jeho hlavička ze 7 m šla těsně vedle.

V 73.min mohli domácí zdramatizovat utkání ,ale Hnaníček neproměnil pokutový kop nařízený za ruku hostujícího hráče v pokutovém území.

Hosté navýšili své vedení v 80.min, po chybě obrany a brankáře domácích, Krajčou který se ocitl sám na malém vápně  a  neměl žádný problém zasunout míč do odkryté branky - 0:3.

Tři minuty na to v 83.min se dostal před domácího brankáře výborně hrající Krajča ,jeho střelu Vaculík v bráně domácích vyrazil,ale dorážka Vitáska šla do prázdné branky -0:4.

Domácí tak prohráli zápas ve kterém byli v prvním poločase lepší,ale ve druhém chyběla chuť mužstva vyhrát.Chyběla bojovnost ,která by měla toto mužstvo zdobit.Divákovi by nevadilo ,že se zápas prohraje,ale musí být  vidět ,že tým pro výsledek udělá maximum.Bohužel v tomto zápase tomu tak nebylo.