Rok 1999

Příspěvky

Fotbalový turnaj O pohár Osmičky 1999

13. 11. 1999

Hned několik negativ se sešlo tento den: tradiční problém málo lidí, navíc pozdní termín na takové fotbalové klání, třináctého listopadu, tak pozdě se snad ještě nikdy nehrálo. Počasí tomu samozřejmě odpovídalo, sychravé a tmavé sobotní odpoledne, byť jsme začínali už po jedenácté hodině dopolední. Nakonec to nedopadlo slavně, před posledním rozhodujícím zápasem se odebrali pryč Honza Barborka, Kuba Březina (Etienův bratr) a Chosé. Rozhodující gól jsme dostali asi deset sekund před koncem pětiminutového prodloužení po Stegiho chybě, kdy odkopl míč z rohu před naší branku na volného Sharpa, přičemž na tento tradiční nešvar jsem naši omladinu neustále upozorňoval. Příště snad bude úroveň turnaje lepší...

Celý příspěvek | Rubrika: Rok 1999 | Komentářů: 0

Fotbalový turnaj O Divoký pohár 1999

30. 5. 1999

pozvanka-divoky-pohar-1999.jpgTřetí ročník fotbalového turnaje klubu Dvou Divochů se uskutečnil v docela už obvyklém termínu na přelomu května a června.

Fotbalový turnaj O pohár Bobří stopy 1999

2. 5. 1999

Minulou sobotu nám nepřálo počasí, a tak se první klání o bobřostopáckou fotbalovou trofej odehrálo až první květnovou neděli. Střetly se tu tři týmy: Bobří stopa, která měla v sestavě Orion z Adamova, Racka a spol., Zbytek světa, jenž tvořili Strážci džungle, Sharp, Chosé a spol. a FC Dva Divoši. Rozhodujícím zápasem o první místo bylo naše utkání s Jestřábovým Zbytkem světa. Prohrávali jsme ještě v poslední minutě 1:2 a já už předtím Chosému řekl, že vyrovnáme a pár vteřin před koncem vstřelíme vítězný gól. Vypadalo to na remízu po Orlíkově rohu a mé gólové hlavičce, a skutečně, několik vteřin před koncem dal Orlík po chybě obrany vítěznou branku! Někteří ze Zbytku světa porážku nesli jen velmi těžce...