Výsledková listina dětí Sázava 25.6.2011
Kategorie I. mladší žáci letadla 1:72
1.Martin Bříza P-47D Thunderbolt
2.Štěpán Šámal Fokker Dr.I.
3.Václav Jícha MiG-3
3. Janek Cibulka Fulmare nad mraky
3. Jiří Šaněk L-39 Albatros
3.Alena Jíchová Zero
Kategorie I. mladší žáci letadla 1:48
1. Štěpán Šámal Jak -3
2.Jiří Šaněk F6F5 Hellcat
3.Vilém Cibulka Spitfire
3. Petr Hovorka Nieuport XVII.
Kategorie II. starší žáci letadla 1:72,1:48
1.Petra Handlová Fokker E III.
2.Pavlína Šámalová F-6 Hellcat
3.Václav Novotný La-7
3.Martin Fousek P-39Q
Kategorie III. junioři letadla
1Martin Paštika FW-190
2.Filip Košata MiG-21 MF
3.Lukáš Košata Zlín Z-226
Kategorie IV. bojová technika mladší žáci
1. Šimon Kochánek T-55
2. Petr Hovorka Kubblewagen
3.Štěpán Masák Pz.Kpfw IV. ausf H
3.Kateřina Svobodová Elephant kpm sezemice
Kategorie V. starší žáci bojová technika 1:72
1. Jan Tomášek M--113
2. Jakub Profota Panther
3. Jan Škampa T-34/76
Kategorie V. bojová technika starší žáci 1:48/ 35
1. Jakub Nedvěd T-34/76
2.Pavlína Šámalová Kubbelwagen
3.Pavel Blažek 88mmFlak
3.Josef Handl M8 Greyhound
Kategorie VI. bojová technika junioři
1.Marek Lexa Horch 1A
2. Jan Čech Crusader
3.Martin Paštika Sherman Firefly
3 .Vojtěch Zikeš Leopard II.
Kategori VII. automobily
1.Petr Jedlička
2.Barbora Janoušková
Kategirie VIII. nevyhidnocena pro absenci modelů
Kategorie IX. dioramata mladší žáci
1. Jiří Khol Mini Tiger Meeet
2.Kateřina Svobodová "U lesa"
Kategorie X.dioramata starší žáci
1.Josef Handl Kde jsou ostatní
2.Jan Škampa Budha
3.Václav Novotný Flying Tigers
3.Miroslav Chalupa Letiště RAF
Kategorie XI. dioramata junioři
1.Filip Košata Avia B-534 III.serie
2.Daniel Košata Avia B-534 zima
Kategorie XII. různé
1. Jan Škapma Vosper torpedo boat
2.Václav Šulc přistroj deska Bf-110
3.Filip Košata uss Ronald Reagan
3.Petr Kudrnovský Rodinný dům
Kategorie XIII. papírové modely
1. Rudolf Čadil progres 200
2.Kateřina Svobodová závodní člun
3. Lukáš Jílek Concorde
3. Vilém Cibulka Spitfire
Trophy: AZ Models Martin Paštika zpáteční letenka do Říma
Letectví a kosmonautika .... kolekce Migů -21 Košatovi
Modelář ...Pavel Blažek 88mmFlak 38
Střecha Novotný .. Petr Kudrnovský -rodinný dům
Putovní cena techniků ZTL Čáslav ...Daniel Košata MiG-21MFN
Mark4+ ....kolekce Migů Košatovi
...KPM České Budějovice
KPM ALCA Sázava Trophy ..KPM Křížem Krážem
...letiště Spitfirů KPM Zeleneč
TIGER MEET TROPHY ........Jiří KHOL
Ocenění aktiv.zálohami AČR ...
Nejlepší "bombero" Rudolf Čadil Trimotor
Nejlepší víceplošník Petr Hovorka Nieuport XVII. sezemice
Nejlepší letecká výzbroj
Nejlepší MIG-EDUARD Filip Košata
Ocenění fy HPH za celoživotní přínos k modelařině Českého a Československého
letectva k 70tinám panu Milanu Benešovi
.