⇒ Archiv Výsledků 13/14
1. Kolo
Petrohrad - Kněževes "B" 1:1 (1:1)
Branky: Halámek Lukáš - Vršecký Miroslav
Rozhodčí: Sedláček Petr
10 diváků.
2. Kolo
Slabce - Petrohrad 2:0 (1:0)
Branky: Klekner Vladimír, Macák Tomáš
Rozhodčí: Beran Jan
60 diváků.
3. Kolo
Petrohrad - Hřebečníky 7:2 (3:2)
Branky: Malík Michal 2, Halámek Lukáš 2, Kunc David, Halámek Jakub,
Sochor Petr - Bendl Jiří, Štědronský Filip
Rozhodčí: Kalaš František
30 diváků.
4. Kolo
Lubná - Petrohrad 3:0 (3:0)
Branky: Šesták Jan 2, Souček Petr
Rozhodčí: Tichý Martin
20 diváků.
5. Kolo
Petrohrad - Kolešovice "B" 3:3 (1:1)
Branky: Halámek Lukáš 2, Halámek Jakub - Polánek Daniel 2, Zuska Václav
Rozhodčí: Polívka Zdeněk
40 diváků.
6. Kolo
Rakovník "B" - Petrohrad 3:2 (3:1)
Branky: Pohnán Martin, Procházka Jakub, Červený Petr - Halámek Lukáš, Sochor Petr
Rozhodčí: Linc Zbyněk
80 diváků.
7. Kolo
Petrohrad - Olešná "B" 4:1 (3:1)
Branky: Sochor Petr 2, Halámek Tomáš, Čmolík Miroslav - Itner Richard
Rozhodčí: Šipoš Jan
40 diváků.
8. Kolo
Panoší Újezd - Petrohrad 0:6 (0:2)
Branky: Halámek Lukáš 2, Půta Lukáš, Sochor Petr, Kunc Jan, Černý Michal
Rozhodčí: Švácha Josef
30 diváků.
9. Kolo
Petrohrad - Ruda 6:0 (3:0)
Branky: Halámek Lukáš 4, Sochor Petr 2
Rozhodčí: Kozák Lubomír
50 diváků.
10. Kolo
Petrohrad - Kounov 2:1 (0:0)
Branky: Kunc David, Sochor Petr - Huttr Petr
Rozhodčí: Stibor Radek
40 diváků.
11. Kolo
Roztoky "B" - Petrohrad 0:2 (0:0)
Branky: Pták Tomáš, Sochor Petr
Rozhodčí: Blín Miloslav
30 diváků.
12. Kolo
Petrohrad - Hořesedly 2:0 (1:0)
Branky: Halámek Lukáš, Sochor Petr
Rozhodčí: Brda Jan
40 diváků.
13. Kolo
Pro TJ Sokola Petrohrad bylo toto kolo volné,kvůli lichému počtu účástníků ve skupině.
14. Kolo
Kněževes "B" - Petrohrad 2:3 (2:2)
Branky: Kříž Jiří, Vaníček Radek - Kovář Jaroslav, Halámek Lukáš, Sochor Petr
Rozhodčí: Polívka Zdeněk
20 diváků.
15. Kolo
Petrohrad - Slabce 0:2 (0:1)
Branky: Macák Tomáš, Čiha Jiří
Rozhodčí: Stibor Radek
60 diváků.
16. Kolo
Hřebečníky - Petrohrad 2:2 (2:0)
Branky: Hejda Radek, Štědronský Filip - Halámek Tomáš, Malík Michal
Rozhodčí: Polívka Zdeněk
10 diváků.
17. Kolo
Petrohrad - Lubná 1:5 (0:3)
Branky: Halámek Lukáš - Šesták Jan 3, Pokorný Michal, Trejbal Adam
Rozhodčí: Strouhal Jiří
70 diváků.
18. Kolo
Kolešovice "B" - Petrohrad 2:3 (2:2)
Branky: Polánek Daniel 2 - Šácha Jiří 2, Kovář Jaroslav
Rozhodčí: Hořejší Martin
65 diváků.
19. Kolo
Petrohrad - SK Rakovník "B" 0:2 (0:2)
Branky: Hertl Rostislav, Sodomek Milan
Rozhodčí: Schoř František
45 diváků.
20. Kolo
Olešná "B" - Petrohrad 4:1 (2:0)
Branky: Vodrážka Tomáš 3, Ubl Tomáš - Halámek Lukáš
Rozhodčí: Schoř František
30 diváků.
21. Kolo
Petrohrad - Panoší Újezd 2:1 (0:0)
Branky: Malík Michal, Halámek Lukáš - Polcar Bronislav
Rozhodčí: Polívka Zdeněk
40 diváků.
22. Kolo
Ruda - Petrohrad 1:2 (1:0)
Branky: Pondělíček Jan - Šácha Jan, Černý Michal
Rozhodčí: Blín Miloslav
30 diváků.
23. Kolo
Kounov - Petrohrad 1:3 (1:1)
Branky: Huttr Petr - Malík Michal 2, Halámek Lukáš
Rozhodčí: Hořejší Martin
40 diváků.
24. Kolo
Petrohrad - Roztoky "B" 8:1 (4:1)
Branky: Malík Michal 2, Kunc Jan 2, Kunc David, Ibl Miroslav,
Šácha Jan, Černý Michal - Ruprecht Martin
Rozhodčí: Kozák Lubomír
50 diváků.
25. Kolo
Hořesedly - Petrohrad 1:2 (1:1)
Branky: Kozák Zdeněk - Šácha Jan, Černý Michal
Rozhodčí: Stibor Radek
20 diváků.
26. Kolo
V tomto kole se nehrálo. Pro Sokol Petrohrad bylo nalosováno volné kolo,
kvůli lichému počtu účastníků okresní soutěže.