TABULKY
KONEČNÁ TABULKA OKRESNÍHO PŘEBORU 2010 / 2011 .
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. N. Strašecí 22 20 2 0 144: 14 62
2. Slaný 22 17 3 2 127: 25 54
3. Kablo Kročehlavy 22 15 3 4 75: 18 48
4. Otvovice 22 12 4 6 80: 40 40
5. Slovan Kladno 22 11 4 7 78: 45 37
6. Hřebeč 22 11 3 8 85: 41 36
7. Družec 22 10 4 8 58: 48 34
8. Baník Švermov 22 8 2 12 50: 58 26
9. Velvary 22 4 2 16 34: 97 14
10. Hostouň 22 4 2 16 40:125 14
11. Vel. Přílepy 22 2 3 17 18:159 9
12. Buštěhrad 22 1 2 19 22:142 5
KONEČNÁ TABULKA OKRESNÍHO PŘEBORU MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2009 / 2010 .
1. SK Kladno "C" 15 13 2 0 86: 12 41 2. Velvary 16 12 2 2 72: 23 38 3. Hřebeč 14 7 3 4 29:
12 24 4. Braškov 16 7 3 6 41:
35 24 5. ŠVERMOV 16 7 1 8 39 : 42 22 6. Novo Kladno 16
7 0 9 25:
31
21 7. Stochov 15 4 3 8 23:
33 15 8. Bratronicko 15
3 2 10 18:
54 11 9. Buštěhrad 15 1 0 14 4: 95
3
KONEČNÁ TABULKA
STŘELCŮ A ASISTENCÍ
MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2009 / 2010 .
1. ŠNAJDR ROMAN 14 0 ( 2x HATTRICK )
2. PULO MICHAL 6 4 ( 1x HATTRICK )
3. KOTOUČEK MARTIN 6 5
4. SAVČENKO VALENTIN 5 8
5. HUML DOMINIK 2 7
6. KOŇA DANIEL 1 1
7-8. KASAL, BRUKNER. 1 0
9. ELZNIC (KLOUDA) 1 0
10. BUŠTA TOMÁŠ 0 2
11-14. MAKSO, KOSTA, MAŠEK, KLOUČKOVÁ, OLÁH. 1
KONEČNÁ TABULKA OKRESNÍHO PŘEBORU MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2008 / 2009 .
1. SK KLADNO C 16 16 0 0 131 : 9 48
2. NOVO KLADNO 16 10 2 4 87 : 31 32
3. BANÍK ŠVERMOV 16 10 1 5 58 : 30 31
4. SOKOL SMEČNO 16 9 2 5 50 : 29 29
5. SOKOL BRAŠKOV 16 9 1 6 37 : 31 28
6. SK HŘEBEČ 16 6 2 8 58 : 47 20
7. TJ UNHOŠŤ 16 4 0 12 31 : 72 12
8. SKM SL. BRATRONICKO 16 2 0 14 18 : 112 6
9. SK PCHERY 16 2 0 14 16 : 125 6
KONEČNÁ TABULKA STŘELCŮ A ASISTENCÍ ML. ŽÁKŮ 2008 / 2009 .
1. ČAMPULKA DAVID 23 13
2. SOBOTKA LUKÁŠ 8 5
3. HUML DOMINIK 6 8
4. URBAN VOJTA 6 4
5. MAKSO MILAN 5 5
6. SAVČENKO VALENTIN 5 3
7. ŠNAJDR ROMAN 4 2
8. BENEŠ DANIEL 3 3
9. PULO MICHAL 1 3
10. RŮŽEK JIŘÍ 1 0
11. KOLAŘÍK ZDĚNEK 1 0
12. SOUKUP MARTIN 0 4
13. KOTOUČEK MARTIN 0 3
OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2007 / 2008 .
1. SK KLADNO C 17 17 0 0 145 : 7 51
2. SLOVAN KLADNO 17 13 0 4 87 : 38 39
3. BANÍK STOCHOV 18 9 2 7 75 : 42 27
4. SPARTA KLADNO B 18 7 3 9 60 : 67 24
5. SOKOL SMEČNO 17 1 2 14 16 : 90 5
6. BANÍK ŠVERMOV 17 1 1 15 12 : 150 4