Vystoupení/Akce
Plánovaná vystoupení a akce:
10.9.2022 Night run, Praha
17.9.2022 Hasičské slavnosti, Úholičky
1.10.2022 Pocta Vejvodovi Zbraslavi, Zbraslavské pivní slavnosti, Praha
Co už je za námi:
3.9.2022 O Pohár Elišky Junkové, Zbraslav - Jíloviště
20.8. - 27.8.2022 Letní soustředění, Měděnec
25.6. - 26.6.2022 Národní Twirlingový pohár, Dvůr Králové nad Labem (Maruška, Andy)
18.6. - 19.6.2022 MČR, Poděbrady (pouze v případě postupu)
11.6.2022 Mistrovství ČR halových disciplín, Kutná Hora (Terka)
11.6.2022 Vystoupení, Křenek
4.6. - 5.6.2022 Mistrovství ČR Sólo, Duo, Trio, Ronov nad Doubravou (Lucka, Míša)
28.5.2022 Zemské finále skupin, Dobrovice
15.5.2022 Oblastní kolo NŠ, Chlumec nad Cidlinou
30.4.2022 Kvalifikační kolo KM Sólo, Duo, Trio, Klatovy (Lucka, Míša)
21.4.2022 Velikonoční trhy, Praha
9.4. - 10.4.2022 Společný víkend PM, Praha
28.1. - 30.1.2022 Víkend na horách, Plavy
25.9.2021 Pocta Vejvodovi Zbraslavi a pivní jarmark, Zbraslav
18.9.2021 Poděbradský pohár, Poděbrady
4.9.2021 O pohár Elišky Junkové, Jíloviště
28.8. - 31.8.2021 Letní soustředění, Praha
5.9.2020 O pohár Elišky Junkové, Jíloviště
22.8. - 29.8.2020 Letní soustředění, Jiřice
9.11.2019 Den veteránů, Praha
14.9.2019 Svatohubertské kulinářské slavnosti, Klokočná
24.8. - 31.8.2019 Letní soustředění
29.6.2019 Festival policejních orchestrů, Praha
22.6.2019 99. české derby, dostihy, Praha
15.6. - 16.6.2019 Mistrovství ČR, NŠ Poděbrady
1.6. - 2.6. 2019 Zemské finále Čech, NŠ, Strakonice
18.5. - 19.5.2019 MČR sól a duí, Ronov nad Doubravou
5.5.2019 Oblastní kolo NŠ, Žatec
27.4. - 28.4.2019 Mistrovství Čech sól a duí, Klatovy
13.4.2019 Brandays dance cup, Brandýs nad Labem
6.4.2019 Velikonoční trhy, Praha, Staroměstské náměstí
30.3.2019 O pohár ze zámku, Kolín
25.1. - 27.1.2019 Víkend na horách
22.9.2018 Hasičské slavnosti, Brázdim
25.8.-1.9.2018 Letní soustředění
3.7.2018 Sokol Gala, o2 aréna, Praha
1.7.2018 Zahájení XVI. všesokolského sletu, Průvod Prahou
23.6.2018 120. let výročí SDH, Bořanovice
16.6. - 17.6.2018 NŠ, Mistrovství ČR, Poděbrady
2.6. - 3.6.2018 NŠ, Zemské finále Čech, Strakonice
27.5.2018 Malý slet, Brandýs nad Labem
26.5.2018 Czech Republic FIM Speedway Grand Prix, Praha
19.5.2018 Mistrovství ČR sól a duí, Ronov nad Doubravou (Andy, Terka)
5.5.2018 Oblastní kolo NŠ, Žatec
29.4.2018 Majorettes Chodov, Praha
19.3. 2018 Den pro zdravotně postižené, Praha
24.2. 2018 Zahájení 55. Matějské poutě, Praha
26.1. - 28.1. 2018 Víkend na horách
13.1.2018 4. ročník házenkářského plesu HC Dukla Praha
19.10. - 22.10.2017 For Toys, Praha
30.9.2017 Oslavy dnes seniorů, Praha
28.9.2017 Grand Prix, Mladá Boleslav
16.9.2017 Dostihy, Praha
7.9.2017 Harfandění, Praha
26.8. - 2.9.2017 Letní soustředění, Jiřice
24.6.2017 Oslavy výročí 85. let založení obce, Křenek
17.6 - 18.6.2017 NŠ, Mistrovství ČR, Poděbrady
3.6. - 4.6.2017 NŠ, Zemské finále Čech, Strakonice
27.5.2017 Výročí 90. let rugby v ČR
14.5.2017 Oblastní kolo NŠ, Benešov
6.5.2017 CMTF, Louny
30.4.2017 Děti v akci, Praha
2.4.2017 Dostihy, Praha
5.11.2016 Mistrovství mažoretkových formací Sekce mažoretek SHČR, Neratovice - ZRUŠENO
6.11. 2016 Dětská planeta, Praha - ZRUŠENO
8.10. - 9.10.2016, For Toys, Praha -Letňany
28.9.2016 Grand Prix Mladá Boleslav
18.9.2016 Vystoupení, Park přátelství, Praha - Prosek
20.8. - 27.8.2016 Letní soustředění, Jiřice
18.6. - 19.6.2016 MČR, Poděbrady
12.6.2016 ,,Letní den s Nadačním fondem Šestý smysl“ - Praha
4.6. - 5.6.2016 Zemské finále Čech, Klatovy
28.5.2016 Chodovské berušky, Praha
21.5. - 22.5.2016 MČR, Sóla, Dua, Ronov nad Doubravou (Andy)
30.4.2016 Děti Fitness, Praha
9.4. - 10.4.2016 Sóla/Dua, Dobříš (Andy, Terka)
3.4.2016 Děti v akci, Praha
2.4.2016 Jarní pohár sokola Jinonice, Praha
8.1.2016 Maturitní ples naší trenérky Terezky, Praha
29.11.2015 Velká akademie župy Jana Podlipného, TJ Sokol Královské Vinohrady, Praha
7.11.2015 Mistrovství mažoretkových formací SHČR, Neratovice
10.10.2015 O skleněnou hůlku, Nový Bor
26.9.2015 Vejvodova Zbraslav, Praha
22.8.-29.8.2015 Letní soustředění, Poslův mlýn
20.6. - 21.6.2015 Mistrovství ČR, Poděbrady
30.5. - 31.5.2015 Zemské finále Čech, Strakonice
8.5.2015 Oblastní kolo NŠ, Žatec
26.4.2015 Soutěž MAC, Příbram
29.3.2015 Děti v akci, Praha
16.1.2015 Házenkářský ples, Praha
9.11.2014 Mistrovství mažoretkových formací svazu hudebníků ČR, Litoměřice
8.11.2014 Mezinárodní soutěž mažoretek států EU, Kadaň
12.10.2014 10. výročí PM pod TJ Sokol Vysočany
27.9.2014 Vejvodova Zbraslav
23.8. - 30.8.2014 Letní soustředění, Poslův mlýn
30.6.2014 Fijo Cheb
13.6.-15.6.2014 Mistrovství České republiky, Poděbrady
30.5.-1.6.2014 Zemské finále Čech, Strakonice
7.6.2014 Zlatý Dech, Litoměřice - AKCE BYLA ZRUŠENA
27.5.2014 Eats charitativní akce, Praha
24.5.2014 O střevíček z pohádkové Telče
8.5.2014 Oblastní kolo NŠ, Žatec
30.4.2014 Štěrboholy, Praha
30.3.2014 Děti v akci, Praha
29.3.2014 Pohár mažoretek Zlaté Prahy, Dobříš
21.12.2013 Vystoupení pro Dětský domov Sázava
14.12.2013 Vánoční besídka PM
27.10.2013 O Pohár ze zámku, Kolín
15.9.2013 Vystoupení Dubeč
28.9.2013 Vejvodova Zbraslav
30.9.-1.9.2013 Karlovarská růže, Karlovy Vary
17.8.-24.8.2013 Letní soustředění, Kytlice v Lužických horách
23.6.2013 Závěrečná akce PM, rozlučka se sezónou
8.6.2013 Doplňkové kolo Národního Šampionátu, Dobrovice
15.6.2013 80. výročí trvání Obce baráčníků, Mratín
1.6.2013 Zlatý Dech, přehlídka dechových orchestrů a mažoretek, Litoměřice - AKCE BYLA ZRUŠENA
25.5.2013 O střevíček z pohádkového Telče, Telč
26.5.2013 Chodovské berušky, Praha
4.5.2013 Benešovská mažoretka, Benešov nad Ploučnicí
1.5.2013 Oblastní kolo Národního šampionátu SMČR, Kladno
7.4.2013 Děti v akci, Praha
6.4.2013 Jarní pohár Jinonice, Praha
23.3.2013 Radotínský pohár, Radotín
17.12.2012 Vánoční besídka
11.11. 2012 Mistrovství mažoretkových formací svazu hudebníků ČR, Litoměřice
3.11-4.11. 2012 Přehlídka psů, Letňany
21. 10. 2012 Soutěž O Pohár ze zámku, Kolín
29.9.2012 Festival Vejvodova Zbraslav, Praha
8.9. 2012 Festival Sporťáček, Praha
25.8 - 1.9.2012 Letní mažoretkové soustředění, Poslův mlýn
1.7.2012 Sokolský průvod Prahou
30.6.2012 Festival FIJO, Cheb
6.6.2012 Den české Obce Sokolské, Praha
26.5.2012 soutěž Chodovské berušky, Praha
5.5.2012 Benešovská mažoretka, Benešov nad Ploučnicí
1.5.2012 oblastní kolo Národního šampionátu SMČR, Kladno
21.4.2012 Generálka Pražských mažoretek
14.4.2012 Jarní pohár Jinonice, Praha
25.3.2012 soutěž Děti v akci, Praha
19.12.2012 Vánoční besídka PM
21.5.2011 soutěž Chodovské berušky, Praha
1.5.2011 oblastní kolo Národního šampionátu SMČR, Kladno