Úspěchy
Nejlepší výsledky
1.místo - Rybářské závody mládeže Zlaté hory 2013 - Lukáš Tovaryš
1.místo - Rybářské závody mládeže Jeseník 2013 - Jan Augustynek
1.místo - Rybářské závody mládeže Vrbno pod pradědem 2012 - Petr Šemro jr.
1.místo - Rybářské závody Jeseník 2011 - Michal Schiffner
1.místo - Rybářské závody mládeže Zlaté hory 2011 - Jan Augustynek
1.místo - Rybářské závody mládeže Vrbno pod pradědem 2011 - Jan Augustynek
2.místo - Rybářské závody mládeže Vrbno pod pradědem 2013 - Jirka Mráz
2.místo - Rybářské závody mládeže Jeseník 2013 - Petr Šemro jr.
2.místo - Rybářské závody Jeseník 2012 - Petr Šemro jr.
2.místo - Rybářské závody mládeže Jeseník 2011 - Jan Kaláb
2.místo - Rybářské závody mládeže Zlaté hory 2010 - Tom Rada
2.místo - Rybářské závody mládeže Jeseník 2010 - Adam Žídek
2.místo - Rybářské závody mládeže Jeseník 2008 - Jan Augustynek
3.místo - Rybářské závody mládeže Vrbno p. pra. 2013 - Jan Augustýnek
3.místo - Rybářské závody Jeseník 2013 - Jan Kaláb
3.místo - Rybářské závody mládeže Jeseník 2011 - Adam Žídek
3.místo - Rybářské závody mládeže Zlaté hory 2011 - Jan Kaláb
3.místo - Rybářské závody mládeže Vrbno pod pradědem 2011 - Petr Šemro jr.
3.místo - Rybářské závody mládeže Zlaté hory 2008 - Jan Augustynek
4.místo - Rybářské závody Jeseník 2013 - Tom Rada
4.místo - Rybářské závody mládeže Zlaté hory 2013 - Petr Šemro
4.místo - Rybářské závody Jeseník 2012 - Jan Kaláb
4.místo - Rybářské závody mládeže Vrbno pod pradědem 2012 - Jan Kaláb
4.místo - Rybářské závody mládeže Jeseník 2011 - Tom Rada
4.místo - Rybářské závody mládeže Zlaté hory 2011 - Adam Žídek
4.místo - Rybářské závody mládeže Jeseník 2010 - Jan Kaláb
4.místo - Rybářské závody mládeže Zlaté hory 2009 - Tomáš Vencálek
5.místo - Rybářské závody mládeže Jeseník 2013 - Lukáš Tovaryš
5.místo - Rybářské závody mládeže Vrbno pod pradědem 2012 - Jan Augustynek
5.místo - Rybářské závody mládeže Zlaté hory 2011 - Petr Šemro jr.
5.místo - Rybářské závody mládeže Zlaté hory 2009 - Jan Kaláb
© design by Tom Rada a Honza Kaláb