STADION Nový Bydžov - SK Třebechovice  8 : 3  (4:1; 3:2; 1:0)

1.třetina - Novotný (Houška), Jiránek (Jiroutek), Obešlo (Novotný), Jiroutek

2.třetina - Kloz (Obešlo), Vrabec (Kloz), Novotný

Schovánek

Novotný, Obešlo, Kloz - Houška, Vrabec

Šanda Jiránek, Havlíček - Rak, Jiroutek

Bílek, Jonák

A je to tady!! Naše mužstvo vyhrálo celou soutěž přípravek ročníku 2003 a to jak na malé tak i velké hřiště. Před zápasem panovala menší nervozita, jelikož se hrálo o již zmíněný první flek v tabulce. Do zápasu jsme tedy skočili s chutí vyhrát, což se také podařilo. V první třetině jsme viděli jasnou přesilu domácího družstva, po kratičké přestávce ale naši kluci už takovýto výkon nepodávali a Třebechovicím se podařilo snížit na rozdíl dvou branek. Třetinu jsme pak ale dohráli v klidu stavem 7:3. Po přestávce se kluci opět vrhli na ledovou plochu a předvedli to, co umí - pořádný hokej! Přidali ještě jednu branku a konečný stav byl 8:3 ve prospěch domácího týmu. Máme před sebou poslední dva tréninky a pak ještě turnaje v Benátkách a v Nymburce, kde se chystáme předvést naši hru a dostat se na bedny vítězů.

10. 2. 2013

STADION Nový Bydžov - HC Opočno  10 : 3  (5:2; 3:0; 2:1)

1.třetina - Obešlo, Houška (Vrabec), Obešlo (Novotný), Kloz (Novotný), Novotný

2.třetina - Jiroutek, Kloz (Novotný), Novotný (Kloz)

3.třetina - Vrabec (Jiroutek), Kloz

Zásahy brankáře: 9/3

Sestava:

Schovánek

Novotný, Obešlo, Kloz - Houška, Králíček

Jonák, Jiránek, Vrabec - Rak, Jiroutek

Předposlední mistrovské utkání jsme sehráli na domácí půdě s družstvem HC Opočno. Potýkali jsme se s marodkou, ale i tak jsme dali dohromady hráče a utkání sehráli. Proti nám nastoupilo Opočno v silné sestavě. Dá se říci, že v první třetině bylo o vítězi utkání rozhodnuto. Vyhráli jsme ji 5:2. Hrálo se velice pěkné utkání z obou stran. Po druhé třetině jsme šli do kabin za stavu 8:2 pro náš tým. Třetí třetinu jsme pak už jen dohráli a brankový náskok si udželi. Za zmínku stojí vychytaná trestná střílení brankáře a tzv. "rozmýšlecí gól" Máti Kloze, čímž diváky trošku poškádlil. Zbývá tedy dohrát poslední mistrák a to s družstvem Třebechovic, který se pravděpodobně sehraje na domácí půdě o tréninku. Včas se vše dozvíte.

Chlebíčky připraví Kloz.

3.2. 2013

STADION Nový Bydžov - HC Krkonoše  5 : 3  (0:0; 4:0; 1:3)

1.třetina -

2.třetina - Šanda, Novotný, Jiránek (Rak), Obešlo (Novotný)

3.třetina - Obešlo (Kloz)

Zásahy brankáře: 21/3

Sestava:

Schovánek

Havlíček, Jiránek, Šanda, Jonák - Rak, Jiroutek

Na utkání s týmem HC Krkonoše jsme jeli do Vrchlabské arény s cílem protáhnou naší šnůru neprohraných zápasů v řadě na 22. To se povedlo! Utkání začalo oboustranou opatrnou hrou, kdy více šancí na skórování mělo naše družstvo. Bezbrankovou první třetinu nám pomohl udržet gólmánek Míra, který zneškodnil trestné střílení domácího družstva. Změnu skóre hned na začátku druhé třetiny zajistil po pěkné samostatné akci Míša Šanda. Po několika šancích na obou stranách chvilku poté zvýšil Máťa Novotný z tresného střílení na 2 - 0. Ve druhé třetině ještě z naší strany trefuje soupeřovu branku Venda Jiránek a Dušan Obešlo. Do kabiny před třetí třetinou jdeme s příjemným vedením 4 - 0. I přesto trenér klukům vyčinil a to za to, že nepředvádíme náš líbivý hokej plný přihrávek. Z kraje třetí třetiny soupeř snižuje po naší chybě na 4 - 1. Po pár vteřinách nás uklidňuje svým druhým gólem Dušan a vedeme 5 - 1. Klid netrval dlouho a soupeř nás zaskočil dvěma góly do naší sítě a hned byl na časomíře stav 5 - 3. Kluci náskok udrželi a vezeme z hor vydřené vítězství, kterému nejvíce pomohl v brance Míra, jenž vychytal ještě ve třetí třetině dvě trestná střílení za faulíky našich hráčů. Celkem  zneškodnil všechna čtyři trestná střílení. Další mistrovské utkání nás čeká v neděli na domácím ledě, kdy hostíme družstvo Opočna.

29.1. 2013

STADION Nový Bydžov - HC Wikov Hronov   3 : 3  (1:1, 0:2, 2:0)

1.třetina - Obešlo (Novotný)

2.třetina -

3.třetina - Novotný (Kloz), Kloz (Obešlo)

Zásahy brankáře: 22/3

Sestava:

Schovánek

Kloz, Novotný, Obešlo - Houška, Králíček

Havlíček, Jiránek, Šanda - Rak, Jiroutek

Po nedělním vítězném utkání nás čekal odložený zápas s velmi kvalitním družstvem HC Wikov Hronov. Do zápasu jsme šli s tím, že to bude dost "tvrdý oříšek". Naše obavy se naplnily. Po nerozhodné první třetině jsme od našich borců neviděli kombinaci, nahrávky a dokonce ani chuť vyhrát. Právě tohoto soupeř ve druhém dějství využil a do kabiny před třetí třetinou jsme šli za stavu 1 - 3. Z naší strany se trefil jen Dušan Obešlo. Domluva trenéra pomohla, kluci se "kousli" a bylo vidět, že s výsledkem chtějí ještě něco udělat. Odměnou bylo snížení po úniku Máťi Novotného. V čase 44:00 si náš trenér vybral oddechový čas a klukům naordinoval taktiku do poslední minuty. Vyšlo to!!! Po nastřelení puku Jirkou Králíčkem se dostal k puku Dušan, který přihrál volnému Klozikovi, jenž srovnal 35 vteřin před koncem zápasu na 3 - 3. Náš tým zůstal zatím po 21 zápasech neporažen. Na další zápas zajíždíme na led HC Krkonoše do Vrchlabí.

27.1.2013

STADION Nový Bydžov - HCM Jaroměř   9 : 1  (3:0,2:0,4:1)

1.třetina - Kloz ,Rak (Jiránek), Obešlo (Kloz)

2.třetina - Novotný (Kloz), Novotný (Kloz)

3.třetina - Obešlo (Kloz), Kloz (Novotný), Novotný (Kloz), Jiroutek (Novotný)

Zásahy brankáře: 11/1

Sestava:

Schovánek

Kloz, Novotný, Obešlo - Králíček, Houška

Havlíček, Jiránek, Rak - Vrabec, Jiroutek

Na prvním domácím mistrovském zápase na celé hřiště jsme přivítali družstvo HCM Jaroměř. Nejprve musím poděkovat několika rodičům, kteří před zápasem absolovali místní ples, kde pobývali do časných raních hodin a i přesto přivezli své ratolesti na zápas včas. A teď k zápasu. Utkání se od začátku vyvíjelo v náš prospěch. Nechyběly pěkné kombinace našich hráčů a předvedená hra se musela fanouškům určitě líbit. Výsledkem toho bylo naše vysoké vítězství. Našemu gólmanovi "zkazil" pověstné chlebíčky za nulu Máťa Kloz, který lehce fauloval a z následného trestného střílení soupeř zaznamenal jedinou trefu. Máťa Novotný se blýskl hattrickem. Příště nás čeká odložený zápas s Hronovem, který odehrajeme v úterý 29. ledna.

20. 1. 2013

St. Nový Bydžov - HC Královští Lvi   7 : 2 (0:0; 5:1; 2:1)

Havlíček, Jiránek, Šanda - Vrabec, Jiroutek

Na první mistrovské utkání na velkém hřišti jsme zajížděli na "horký" led našeho tradičního rivala do Hradce Králové. Zápas jsme odehráli ve velké aréně, kde svá utkání hraje prvoligový "A-tým" Hradce Králové. Ač nebylo úplně vyprodáno, tak si tuto možnost naši kluci užili. V první třetině se hrál opatrný hokej z obou stran, kde výsledkem byla bezbranková remíza. O osudu utkání rozhodla druhá třetina, kdy jsme soupeře přestříleli 5-1. Po přestávce kluci dohráli zápas v poklidu a nedovolili soupeři žádný obrat. V zápase jsme ještě bohužel nevyužili nařízená tři trestná střílení. Po zápase bylo v kabině veselo.Ttrenér zápas hodnotil slovy: "Dnes díky naprosto všem". V příštím zápase nás čeká na domácím ledě družstvo HCM Jaroměř.

Pohoštění na příští zápas připraví Novotný a z minulého zápasu Kloz.

23. 12. 2012

St. Nový Bydžov - HC Královští lvi   7:3 (2:1;1:1;4:1)

1. třetina - Kloz (Novotný), Kloz (TS)
2. třetina - Kloz (Novotný)
3. třetina - Kloz (Novotný), Králíček, Králíček (Houška), Kloz (Novotný)

Houška - Jonák - Králíček

St. Nový Bydžov - HC Jičín 12:4 (4:2;3:2;5:0)

1. třetina - Novotný, Kloz, Jiroutek (Novotný), Novotný (Jiránek)
2. třetina - Kloz (Jonák), Novotný, Jiránek (Jiroutek)
3. třetina - Kloz (Jonák), Novotný, Kloz, Kloz (Jonák), Jiránek (Novotný)

13/4

Sestava:
Schovánek
Kloz - Jonák - Obešlo
Novotný - Jiránek - Jiroutek
Houška - Havlíček - Bílek

Poslední zápasy na malé hřiště a loučíme se! Do prvního utkání s Hradcem jsme nastoupili s chutí vyhrát. Tak se i stalo. Předvedl se výborný hokej z obou stran. Rozhodla až třetí třetina, kdy jsme se už nadobro ujali vedení a zápas dotáhli do vítězného konce. Za tento zápas patří klukům velká pochvala. To se ale nedá říci o zápase s Jičínem. I když jsme vyhráli, nepředvedli jsme hokej na naší úrovni. Celkem jsme na malé hřiště sehráli 18 zápasů a pokaždé jsme vzešli jako vítězové. Po vánočních svátcích už nastoupíme na velké hřiště. Naberte formu a naviděnou ve středu na Šmoula Cupu!

Pohoštění na první zápas na velkém hřišti připraví Kloz a Novotný.

_________________________________________________________________________________________

16. 12. 2012

St. Nový Bydžov - HC Wikov Hronov   6:5 (2:1;2:0;2:4)

1. třetina - Novotný (Kloz), Kloz (Rak)
2. třetina - Havlíček (Jiroutek), Novotný (Kloz)
3. třetina - Novotný (Kloz), Kloz (Novotný)

35/5

St. Nový Bydžov - HC Krkonoše I  15:6 (5:0;4:2;6:4)

1. třetina - Králíček, Králíček, Rak (Novotný), Novotný, Kloz (Rak)
2. třetina - Kloz (Novotný), Králíček (Jonák), Rak, Novotný (Kloz)
3. třetina - Novotný, Kloz (Novotný), Novotný (Kloz), Králíček, Jiránek, Rak (Novotný)

30/6

Sestava:
Schovánek
Kloz - Novotný  - Rak

Na předposlední miniturnaj jsme zajížděli do Trutnova. Cestou jsme se potýkali s problémem, jelikož náš jediný gólman byl bílý jak stěna. Naštěstí mu pomohl zázračný růžový medikament. Už jsme málem otáčeli autobus směr NB. V prvním utkání jsme se střetli s Hronovem, se kterým jsme se tuto sezónu viděli poprvé. Měli jsme z něho docela vítr. První dvě třetiny se hrál výborný hokej, nahoru a dolů z obou stran, třetí třetinu naši borečci trošku polevili a z těžka jsme zápas dovedli do vítězného konce.  Musíme podotknout, že hronovský tým předvádí dle nás v této sezóně nejlepší hokej kategorie 4. tříd. Z druhého zápasu utekla někam pryč kombinační hra - asi zůstala v šatně. Zápas jsme ale vyhráli s velkým brankovým náskokem. Den jsme završili dvěma vízěznými kolečky na novobydžovském kruháku. Příští týden sehrajeme poslední mistrovský miniturnaj, poté nás bude 26. prosince čekat Šmoula cup, kdy se definitivně rozloučíme s malým hřištěm.

Pohoštění na příští zápas připraví Kloz, Králíček, Rak a Novotný.
Prosím, aby se pohoštění dodržovalo a nosilo na zápasy, jelikož jsme se na tom dohodli. Důvodem je to, aby kluci nebyli ošizeni.

2. 12. 2012

St. Nový Bydžov - HC Jičín   9:1 (6:0;1:1;2:0)

1. třetina - Jonák, Houška, Kloz (Novotný), Houška, Obešlo, Novotný
2. třetina - Bílek (Novotný)
3. třetina - Houška (Havlíček), Jiránek (TS)

10/1

Sestava:
Schovánek
Kloz - Novotný  - Bílek
Obešlo - Jiránek - Jonák
Houška - Havlíček - Jiroutek

St. Nový Bydžov - HCM Jaroměř B  10:4 (3:2;4:1;3:1)

1. třetina - Kloz, Jiránek (Havlíček), Novotný (Kloz)
2. třetina - Havlíček (Jiránek), Rak, Novotný (Obešlo), Houška (Jonák)
3. třetina - Rak, Kloz, Novotný (Kloz)

25/4

Sestava:
Schovánek
Houška - Jonák - Rak

Tentokrát jsme zajížděli do zimák Jičína. Byli jsme velice zvědaví, jak nový zimní stadion vypadá. Rozhodně nás překvapil svým příjemným prostředím a vybaveností. Poprvé s námi v sestavě hrál Dominik Bílek, který si také vstřelil jednoho góla. První zápas byla naprostá tragédie i přes to, že jsme zápas vyhráli. Kluci nic nehráli, a proto také dostali v šatně od jejich kouče "pár rad". Druhý zápas byl po tomto šatnovém udílení rad o poznání lepší a to i přesto, že jsme hráli s kvalitním soupeřem. Příští víkend máme volno a tak čerpejte sílu do dalších miniturnajů.

Pohoštění na příští zápas připraví Houška a Novotný.

25. 11. 2012

St. Nový Bydžov - HC Krkonoše I   9:6 (1:2;3:4;5:0)

1. třetina - Novotný (Kloz)
2. třetina - Novotný (Kloz), Havlíček (Jiroutek), Kloz (Novotný)
3. třetina -Novotný (Kloz), Novotný (Obešlo), Novotný (Kloz), Rak (Jiroutek), Novotný

28/6

St. Nový Bydžov - HC Opočno  6:4 (2:1;3:1;1:2)

1. třetina - Novotný (Kloz), Jiránek (Havlíček)
2. třetina - Kloz (TS), Jiroutek, Rak
3. třetina -Novotný

23/4

Tentokrát jsme se opět předvedli na domácím poli, kdy jsme vítali celek z Trutnova a Opočna. I přes to, že jsme z obou zápasů vyšli vítězně, kluci moc dobrý výkon nepředvedli. Dle slov trenéra umíme zahrát lepší hokej! Brankář opět podržel tým při trestných střílení a všechna vychytal. Kluci si pak užili pohoště z minulých hattricků. Příště zajíždíme do Jičína.

Sestava:
Schovánek

Pohoštění na příští zápas připraví Novotný.

18. 11. 2012

St. Nový Bydžov - HC Jaroměř B   11:6 (1:3; 2:1; 8:2)

2. třetina - Jiránek (TS), Novotný (Kloz)
3. třetina - Kloz (TS), Jiroutek (Schovánek), Novotný (Kloz), Novotný (Kloz), Novotný (Kloz), Kloz (TS), Novotný, Novotný

27/6

St. Nový Bydžov - HC Krkonoše II  12:7 (3:3; 6:1; 3:3)

1. třetina - Houška, Kloz (Novotný), Novotný (TS)
2. třetina - Obešlo (TS), Jiroutek, Novotný, Novotný, Jiroutek, Novotný
3. třetina - Jiránek, Kloz (Novotný), Kloz (Novotný)

23/7

V sestavě pouze na dvě lajny, jsme i tak dokázali oba zapásy vyhrát, i když jsme vždy po prvních třetinách prohrávali. V prvním zápase rozhodla až třetí třetina, jelikož kluci ze začátku zápasu ještě "spali". V tomto utkání Matěj Novotný střelil 100. gól týmu v sezóně. O tom, že vyhrajeme zápas s týmem Krkonoš II, jsme věděli už po druhé třetině. Za dnešní miniturnaj jsme jeli celkem pět trestných střílení, která kluci dokázali všechna proměnit. Příště se divákům představíme na domácím ledě, když budeme hostit tým HC Krkonoše I a HC Opočno.

Sestava:
Schovánek
Houška - Jiránek - Jiroutek

Pohoštění na příští zápas připraví Kloz a Novotný.

11. 11. 2012

St. Nový Bydžov - HC Hradec Králové   10:7 (5:2; 3:2; 2:3)

1. třetina - Havlíček, Novotný (Kloz), Rak, Novotný, Kloz (Obešlo)
2. třetina - Novotný (Kloz), Houška (TS), Rak
3. třetina - Kloz (Novotný), Rak

20/7

Opět nechyběly nadávky a urážky z pozice rodičů Hradce Králové! Přesto jsme se ale přenesli a užívali si utkání našich kluků. Hned v první třetině jsme se bravůrně ujali vedení. Po následující části vedeme 8:4, kdy v této třetině proměnil jediné trestné střílení Pavel Houška. Nutno říci, že jsme ve třetí třetině dosti polevili a nechali Hradec snížit skóre. Ke konci jsme ale nastříleli další dva góly a vyhráváme tak nad tradičním RIVALEM 10:7. Podotknout musíme také výkon brankáře, který vychytal všechny trestná střílení, a že hned čtyři krát.

St. Nový Bydžov - SK Třebechovice pod Orebem  11:4 (2:2; 5:1; 4:1)

1. třetina - Rak, Jiránek (Havlíček)
2. třetina - Kloz (Novotný), Jiránek, Novotný (Obešlo), Jiroutek (Jiránek), Kloz
3. třetina - Novotný, Jiránek (Jiroutek), Rak, Novotný (Kloz)

26/4

Po prvním velice vypjatém zápase nás čekalo družstvo Třebechovic. První třetina byla dosti vyrovnaná, v následujích částech se už ale naši kluci ujali vedení. Trestné střílení v tomto utkání proměnil Venda Jiránek a naopak Míra vychytal dvě ze třech. Tentokrát opět nechyběly četné oslavy našich vítězství. Příští týden nás čeká miniturnaj v Jaroměři, kde se střetneme s domácím celkem B a družstvem Krkonoše II.

Sestava:
Schovánek

Pohoštění na příští zápas připraví Rak a Novotný.

28. 10. 2012

St. Nový Bydžov - HCM Jaroměř A   14:5 (4:2; 5:2; 5:1)

1. třetina - Rak (Králíček), Houška (Králíček), Jiroutek, Rak (Houška)
2. třetina - Jiránek, Králíček, Novotný (Kloz), Novotný (Obešlo), Houška (Králíček)
3. třetina - Novotný (Kloz), Jiroutek, Novotný, Rak, Obešlo

14/5

St. Nový Bydžov - SK Třebechovice pod Orebem  14:4 (2:2; 8:1; 4:1)

1. třetina - Novotný, Králíček
2. třetina - Obešlo, Jiránek (Jiroutek), Králíček, Novotný (Kloz), Rak, Novotný (Kloz), Jiránek, Rak
3. třetina - Rak, Kloz (Novotný), Rak (Houška), Kloz

15/4

Dnešní den začal velice příjemnou atmosférou v kabině, kde nás čekalo pohoštění. Do prvního zápasu jsme šli s obavami, jelikož nás čekal soupěř z Třebechovic. Zápas jsme ale zvládli. O přestávce jsme pak nasbírali další síly a vrhli se do zápasu proti Jaroměři A, kterou jsme už v této sezóně jednou porazili. I po tomto víkendu tak nemáme žádnou pořážku. Jedeme tedy s čistým kontem a s dvanácti body. Příští týden máme volno, zbývá tedy načerpat síly na další soupeře, abychom pokračovali ve vítězné řadě.

Sestava:
Schovánek
Houška - Rak - Králíček

Pohoštění na příští zápas připraví: Novotný a Rak.

21. 10. 2012

St. Nový Bydžov - Královští lvi Hradec Králové   9:3 (4:1; 2:2; 3:0)

1. třetina - Havlíček (Jiroutek), Novotný (Vrabec), Novotný (Vrabec), Rak
2. třetina - Vrabec (Novotný), Králíček
3. třetina - Rak (Králíček), Novotný, Králíček

22/3

St. Nový Bydžov - HC Opočno  13:1 (4:1; 2:0; 7:0)

1. třetina - Králíček, Novotný, Jiránek (Havlíček), Novotný
2. třetina - Králíček, Jiroutek
3. třetina - Jiroutek (Jiránek), Králíček, Jonák (Králíček), Jiránek, Rak, Jiránek (Jiroutek), Jiroutek (Havlíček)

16/1

Náš tým nastoupil bez dvou marodů v sestavě s třemi hráči ročníku 2002 (dle pravidel ČSLH), čtyřmi 2003 a třemi hráči 2004, kteří nastříleli skoro polovinu gólů tohoto dopoledne. Toto je pouze informace pro některé rodiče z řad soupeřů. Kluci byli od trénéra pouze jen chváleni, jelikož jako celý tým sehráli skvělé dva zápasy. Musíme podotknout, že gólman vychytal tři trestná střílení Hradce a jedno Opočnu a dále první gól Davida Jonáka za čtyřky. Po příjezdu do Bydžova jsme na náměstí udělali dvě vítězná kolečka. Doufáme, že příští týden se tato skutečnost dvou výher zopakuje na domácím ledě.

Sestava:
Schovánek
Novotný - Vrabec - Obešlo
Jonák - Rak - Králíček

Pohoštění na příští zápas připraví: Jiránek, Jiroutek a Novotný.

7. 10. 2012

St. Nový Bydžov - Jaroměř B   16:0 (7:0; 4:0; 5:0)

V prvním mistrovském utkání letošní sezóny jsme soupeře dostalova brankově převálcovali. V tomto zápase nechyběly nahrávky, góly a výborné zákroky brankáře. Kluci se opravdu snažili, za což mluví i samotný výsledek utkání.

Sestava:
Schovánek
Kloz - Novotný - Obešlo
Havlíček - Rak - Jiroutek
Jiránek - Králíček

1. třetina - Králíček, Novotný (Kloz), Novotný (Kloz), Kloz (Novotný), Králíček, Rak, Havlíček (Rak)
2. třetina - Obešlo (Novotný), Novotný (Kloz), Králíček, Novotný (Kloz)
3. třetina - Novotný (Kloz), Havlíček, Novotný (Kloz), Králíček, Novotný (Kloz)

10/0

St. Nový Bydžov - Jaroměř A   10:3 (4:1; 4:1; 2:1)

Po vítězném prvním zápase nás čekal další zápas, tentokrát s družstvem Jaroměř A. Soupeře jsme se zprvu trochu obávali, ale nakonec jsme si s ním opět poradili na jedničku. Po zápasech byly od trenéra slyšeny pouze samé chváli. V Bydžově jsme udělali několik vítězných koleček a jelo se domů.