Muži: Lochkov - Stodůlky 3:2

balon.jpgV devátém kole Lochkov zavítal na hřiště Stodůlek. Už před zápase bylo jasné že nás nečeká nic jednoduchého. Na zápas nedorazil Štěpán Minařík, Jarda Drastich ani Petr Dobrota, ale hlavně brankář Honza Nováček.

V devátém kole Lochkov zavítal na hřiště Stodůlek. Už před zápase bylo jasné že nás nečeká nic jednoduchého. Na zápas nedorazil Štěpán Minařík, Jarda Drastich ani Petr Dubský, ale hlavně brankář Honza Nováček. Trenér Záhorskému přibili na hlavě další šedivé vlasy. Nakonec poslal do branky Michala Drahotu a na hřiště zbylých 9 fotbalistů. Domácí nás od začátku zatlačili, a v 7.minutě šli do vedení. Chvilku potom se zranil Štíplin, ale statečně na hřišti zůstal. A bylo ještě hůř, agresivní soupeř dojel u lajny Tomáše Hustopeckého, který byl značně otřesen. Ani tyto trable Lochkovské torzo nezlomilo. Zhruba ve 41.minutě našel Honza Goll pasem nabíhajícího Reného Pivarníka, který si pohrál s obranou jako kočka s myší a s přehledem vyrovnal. O poločase jsme zmobilizovali zbytek sil a vrhli se do bitvy. Soupeř se nadále snažil, ale naše obrana vedená neprůstupným duem Vokřínek-Kotouč byla pevná. Pak přišla naše famózní 15 minutovka. Honza Plešmíd prostrčil na výborného Pivarníka, jeho ránu gólman vyrazil a z následného rohu si soupeř vstřelil výstavní vlastňák.. Zaskočenému soupeři tekly nervy a uchyloval se k mnoha faulů. Odpověď na hru Stodůlek připravil Luboš Pokorný, který nádherně přehodil vyběhnutého brankáře a zvýšil na 3:1. Domácí vrhli vše do útoku. Pak se stala zajímavá věc na časomíře v probíhající 84.minutě se čas vrátil do minuty 80. Naštěstí rozhodčí se držel svého času. Stodůlky těsně před koncem dokázali dotlačit přes výborného Michala Drahotu míč do branky a snížili. Poté jeden z domácích hráčů neunesl vývoj a po napadení musel předčasně do sprch. Na hřišti se vyrovnal počet hráčů. Lochkov ve zbývajících minutách vedení udržel a veze si domu zaslouženě tři body.

Sestava: Drahota - Goll - Vokřínek - Kotouč - Černý - Hustopecký - Plešmíd - Pivarník - Pokorný - Štípl

Branky: Pivarník, vlastní, Pokorný