TJ Blatná - SK Petřín Plzeň 2:5 (0:3)

15. 8. 2018

TJ Blatná - SK Petřín Plzeň  2:5   (Křemenák 2, Hönig, Hofman, Frank)

V náročné letní přípravě jsme sehráli nepočítaje přátelským zápasem s Rokycany v Příkosicích, první přípravný zápas s družstvem TJ Blatná, které hraje krajský přebor Jihočeského kraje. Od úvodního hvizdu rozhodčího jsme na hřišti dominovali, soupeře přehrávali kombinační hrou a jen díky naší špatné, nedůsledné koncovce skončil první poločas výsledkem 0:3. Bylo až neuvěřitelné, jaké gólové šance jsme dokázali neuvěřitelně doslova zazdít. V prvním poločasu se gólově prosadili dvakrát  Dan Křemenák a jednou Kuba Hönig. Druhý poločas už jsme tak dobře nezačali, začali jsme kupit chyby v rozehrávce a nabídli domácím několik slibných šancí. Z naší hry se vytratila fotbalovost, lehkost pohybu a vše bylo hodně upracované. Domácí toho dokázali využít a snížili na 1:3. Postupem času se náš výkon zlepšoval, ale pořád tomu chyběl klid, přesnost v kombinaci a větší pohyb. Domácí se nevzdávali a hrozili z rychlých brejků. V závěrečné části druhého poločasu se nám podařilo vstřelit tři góly, dva do sítě soupeře a jeden do vlastní. Utkání tedy skončilo výsledkem 2:5, kdy se ve druhém poločase gólově prosadili Filip Hofman,  Martin Frank a do vlastní sítě po nešťastném obraném zákroku Matěj Novák. Kluci v prvním poločase předvedli velmi dobrý výkon, krom zmíněné koncovky a přítomné fanoušky navnadili na blížící se sezónu.

Branky:  Křemenák 2, Hönig, Hofman, Frank

Asistence:  Hrdina 2, Frank, Hofman, Křemenák