Kamený Újezd - Ševětín st.žáci 2-4

24. 4. 2016

První jarní zápas nám vyšel tak jak jsme si přáli.V 10.minutě nám vyšla perfektní rychlá kombinace po ose Jenda D , který perfektním centrem přes půl hřiště našel Matěje , který dal parádní přihrávku na Basu a ten otevřel sko're. Ve 29 minutě jsme zahrávali roh, který šla kopat Ro'za a přesným centrem našla Matěje a ten zvýšil na 0-2 pro nás. Bohužel hned po rozehrání soupeře jsme nezachytily brejk soupeře a ten snížil. Ve 37.Kuba Š. vyvezl přes půl hřiště míč a zase skvělím pasem našel bráchu Matěje a ten po obehrání soupeře přesným pasem našel Lukyho a ten zvýšil náš náskok na 1-3. Běžela 46 minuta a Hegy obehrál soupeře přesnou nahrávkou našel Matěje , který poslal míč před bránu soupeře kde se nejlépe orientoval Basík a zvýšil na 1-4 pro nás. Po menším výpadku naší koncentrace jsme v 55. minutě nechali soupeře zkorigovat výsledek na 2-4. pro nás. Bohužel pro nás posledním zákrokem se nám zranil Standa Havel v brance , který nahradil nemocného Fandu. Skvělí zápas z naší strany a kdyby jsme více proměnily naše všechny šance mohli bychom vyhrát o více branek. Držíme palce do dalších bojů. Branky Syrovátka J -2

Šachl M  - 1                                                                                                        Chovanec - 1

Kamený Újezd - Ševětín 2-4.