SKPP A - KLATOVY 1 : 1 , LHOTA - SKPP B 2 : 6

REMÍZA POUHÁ :-(  A SKVĚLÉ 3 BODY ZE LHOTY

MUŽI

... muži bohužel v poháru končí  :-(

SK PETŘÍN - M.LÁZNĚ    0  :  1

Komentář trenéra Radka Vodrážky  :

Vůbec nechci hodnotit samotný fotbal , nebo náš výkon, ale budu komentovat jen to, co se dělo kolem tohoto zápasu . Musím konstatovat, že to, kolik lidí nám přišlo fandit a jakým způsobem,  bylo něco neskutečného a za nás za všechny jim patří obrovitánské DÍKY  !!!  O to víc nás mrzí, že jsme nepostoupili dál, protože jestli si to někdo zasloužil, tak jste to byli Vy - naši fans . Ještě jednou velké DĚKUJEME za neskutečnou podporu .

SK PETŘÍN  -  KLATOVY       1  :  1

Branky :   Šimáně

Sestava  :   Suchý  - Maxa ( 61 Treml ) ,  Kohout  , Mudra ,  Klich   -  , Lisý ,  Bednář  ,  Nový  ( 75´Vinkler  ) ,    Šimáně  ( 75´ Vodrážka Dan ) , Demeter  , Flachs  ( 61´ Provod )

Rada ,  Vanc , Edelman

FAKTA ZÁPASU :

Muži chtěli potvrdit skvělou výhru z Aritmy, ale to se jim bohužel nepodařilo, byť to po první půli vypadalo na jasnou domácí výhru. Na tabuli skóre sice o poločase svítilo 1 : 1 , ale hosté byli pod neustálým vytrvalým tlakem a nic nenasvědčovalo tomu, že by to mělo být ve druhé půli jinak a že soupeře jednoduše dorazíme a porazíme. Jenže fotbal je prostě sport, ve kterém nikdy nevíte nic dopředu a jelikož se ve druhé půli odehrávala hra všude a v úvodu dokonce jen u nás, tak to dopadlo remízou .

Komentář trenéra Radka Vodrážky :    Do zápasu jsme vstoupili skvěle a když pominu naší neproměněnou penaltu a ten šíleně lacinej gól, který jsme dostali, tak musím říct, že to od nás bylo fakt dobrý a ani ve snu mě nenapadlo, že by se to mohlo nějak v druhé půli změnit . Jenže my jsme do druhé půle vstoupili úplně katastrofálně a byť jsme se pak ještě párkrát nadechli a něco málo si vytvořili, tak jsme úplně stejně mohli i prohrát .

VIDEO ZE ZÁPASU :

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU  :

LHOTA  -  SK PETŘÍN B     2  :  6

Branka :  Tětek 2 , Provod , Vodrážka Dan , Vanc , Brandner

Fakta zápasu :

Béčko mělo se Lhotou plné ruce a nohy práce, ale bohužel  pro přítomné diváky to celé trvalo jen 42 minut . To se totiž celý zápas zlomil. Nejprve si odražený balon ve vápně našel Dan Vodrážka a překlopil stav na naší stranu 1 : 2 . Za pár vteřin dostal domácí hráč červenou kartu a než se dostal do kabin bylo to po parádní akci Provod - Tětek  1 : 3  . No a bylo hotovo....

Komentář trenéra Radka Vodrážky :   Asi jsme byli o chlup lepší i v první půli, ale ten zápas měl fakt grády a na krajský přebor i výbornou kvalitu . Ne, že bych se zlobil, ale to že se to rozhodlo během dvou minut už na konci první půle , bylo tak trochu škoda, ale pro nás skvělé !!! Každopádně mi nějak nejde na rozum, proč ty kluci ze Lhoty mají na svém kontě prozatím jen 4 body, protože tým mají fakt dobrej. Za mně jednoznačně nejsilnější ze všech pěti soupeřů, které jsme letos potkali a o to je to úsměvnější, že to byla naše nejvyšší letošní výhra . Na jejich obranu ale zase musím konstatovat, že se nám díky různým okolnostem sešel na hřišti v první půli fakt silný tým