Příbram - Ústí

Příbram začala zápas v klidu a na první technický time šla za vedení 8:5. Sitex  tvrdě útočil na síti a Ústí si musel vzít druhý time za stavu 7:14. Domácí už svůj náskok jenom v klidu zvyšovali a první set vyhráli 25:13.

Domácí začali druhý set s chybami, ale přesto šli na technický time za vedení 8:7. Hosté si vzali druhý time za stavu 14:9. Příbram si náskok udržela a druhý set vyhrála 25:20.

Třetí set začal vyrovnaně, hosté poprvé v zápase vedli a Příbram si vzala time za stavu 9:10. Ústí si vzalo druhý time za stavu 18:20. Ve vyrovnané koncovce Sitex Příbram vyhrála 25:23.

Kust Ondřej (kapitán VK Euro Sitex Příbram): “Jsme rádi za tři body. Až na třetí set jednoznačné utkání.

Petr Brom (trenér VK Euro Sitex Příbram): “Chtěli jsme samozřejmě naplno bodovat s Ústím. To se povedlo, i když jsme se dostali našimi chybami, ve třetím setu, do zbytečného stresu. Jinak jsme ten zápas měli pod kontrolou.

Kořínek Jiří (kapitán SK Ústí nad Labem): “Příbram zaslouženě vyhrála 3:0. Udělali jsme o 100% víc nevynucených chyb než oni a proto vyhráli.

Dvořák René (trenér SK Ústí nad Labem): “Dneska jsme prohráli, protože jsme kazili hodně servisů a nedokázali jsme plnit svoje pokyny, které jsme si řekli před zápasem.