Spartak Počátky "B" - SK Obrataň – 0:6 (0:3)

30. 10. 2021

Spartak Počátky "B" - SK Obrataň – 0:6 (0:3)

Toto kolo bylo pro nás velmi důležité. Tentokrát jsme jeli do Počátek. Počátky se nachází na dně tabulky, proto jsme cítili šanci získat  tři body a prolomit tak dlouhotrvající šňůru bez výhry. Začátek vypadal slibně, zamkli jsme soupeře na jeho polovině a vytvořili si dost šancí. Bohužel bez úspěchu. Pak se soupeř oklepal a vypracoval si i gólové šance, které F. Vilímek zlikvidoval a opět nás podržel. Ve 37. minutě kopal F. Tomovič roh a domácí brankař si míč nešťastně srazil do brány. To nás vrátilo do hry a zbytek poločasu jsme dohráli v naší režii. Ve 40. minutě navýšil na 2:0 F. Tomovič hezkým trestným kopem a po pohledné akci ve 43. minutě skóroval R. Doležal. Poločas tak vypadal velice slibně, vedli jsme 3:0. Do druhé půle jsme vstoupili úspěšně. V 54. minutě zakončil s přehledem krásnou akci P. Fišer. Poté přišla dvacetiminutovka šancí bez gólového prosazení. Tu ukončil v 74. minutě po kombinaci hezkou střelou P. Kudrnáč. Celkové skóre 6:0 zakončil po rohu svým gólem D. Kudrnáč. S Počátek jsme si tak důležité body zaslouženě odvezli. Doufejme, že dokážeme v následujícím utkání se stejným soupeřem úspěšně navázat v domácím prostředí.

Branky: F. Tomovič (2x), R. Doležal, P. Fišer, P. Kudrnáč, D. Kudrnáč

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, J. Pavelec,  M. Vesecký (74´ M. Vlach), O. Pražák – P. Kudrnáč, P. Fišer, M. Kudrnáč, R. Doležal – L. Vlach (46´ D. Kudrnáč), F. Tomovič (80´ M. Heřman)