Obrataň "B" - Horní Ves – 0:3

23. 5. 2015

Ideální fotbalové počasí vyhovovalo spíše hostům. Domácí dělali zbytečné chyby, čehož hráči Horní Vsi dokázali využít. Hned v osmé minutě šla Horní Ves do vedení. Po pěkné akci se prosadil Fanta. Obrataň se dostala po několika minutách do vyložené šance, ale mladík Fišer si nedokázal se šancí poradit a poločas tak skončil 0:1. V poločase došlo v týmu Obrataně ke dvěma výrazným změnám, staženi byli oba krajní beci a očekával se tlak domácích. Obrataň se však do žádné „loženky“ již nedostala a navíc hosté přidali další dva góly, po rychlých brejcích do rozhozené obrany domácích. Horní Ves si tak odváží tři body po jasné výhře 3:0 a nutno dodat, že zaslouženě. Jejich klidný výkon a přesná muška jim dnes zajistili vítězství.

Sestava: Vilímek – Podsklan (46´ Opletatal), Pařil, Vesecký, Zíka (46´ Kudrnáč) – Flígr, Polanecký, Fišer – Plášil (70´ Cudlín), Buček, Vlach

Branky: žádné