TJ Rovnost Budíkov - SK Obrataň "A" - 5:2

V sobotu jsme jeli k poslednímu venkovnímu utkání podzimu do Budíkova. Chtěli jsme uhrát dobrý výsledek a přivést nějaké body. Prvních patnáct minut tomu napovídalo. Měli jsme několik velkých šancí, které skončili na brankáři nebo na tyči. Gól jsme vstřelili v patnácté minutě z penalty. Bohužel tím naše hra opět přestala být produktivní a po našich individuálních chybách soupeř otočil až na poločasových 3:1. V druhém poločasu jsme nezačali špatně, ale v padesátépáté minutě soupeř z přímého kopu navýšil. My jsme za nedlouho snížili, bohužel posledních třicet minut, kdy jsme byli lepší, zvrat v zápase nepřineslo. Soupeř ještě v nastavení přidal pátý gól a zápas pečetil.

Sestava: J. Kalina - R. Buchar, D. Maštalíř, M. Vlach (42´- M. Plášil), L. Menšík, -  R. Tábora, R. Flígr , F. Hovorka  - M. Pučálek (87´- F. Vilímek) , L. Vlach, D. Kudrnáč

Góly:  M. Pučálek, D. Kudrnáč