Obrataň - Start Nový Rychnov – 8:2

9. 5. 2015

Domácí mladíci předváděli od začátku utkání lepší hru než soupeř. Snažili se kombinovat, nedělali chyby v obraně a vytvářeli si množství gólových šancí. Pohledný výkon sledovalo poměrně dost diváků, kteří byli velkou podporou. V poločase se odcházelo do kabin za stavu 2:0, branky vstřelili M. Krupka a P. Fical. V druhém poločase již domácí dominovali. Oslabený kádr Nověho Rychnova se navíc potýkal během zápasu s drobnými zraněními, čehož Obrataň dokázala využít. Tři branky vstřelil V. Heřman a po brance J. Brož, R. Opletal a L. Opletal. Bohužel stejně jako minule se nám nepodařilo proměnit pokutový kop, když J. Brož školácky přestřelil bránu. Rychnov děsivé skóre alespoň trochu zmírnil dvěma brankami, které byly důsledkem zapojení všech hráčů Obrataně do útočení. Diváci tak na konci mohli ocenit předvedený výkon naší přípravky, především kombinační hru a důslednost v zakončení.

Sestava: J. Mareš – J. Pražák, R. Opletal, B. Zíka – V. Heřman, J. Brož – L. Opletal, M. Krupka, A. Zíka, F. Flígr, D. Fical

Branky: M. Krupka, P. Fical, V. Heřman (3x), J. Brož, R. Opletal, L. Opletal