Výsledky - 14.7.2018 60m se Starým Lískovcem - Sportem
22. 7. 2018
VÝSLEDKOVÁ LISTINA | |||||
60 metrů se Starým Lískovcem - Sportem | |||||
Brno 14.7.2018 | |||||
pravidla SDH Kategorie do 3 let | |||||
poř. | Jméno | SDH | 1.běh | 2.běh | výsledný čas |
1 | Dufek Denis | Kuřim | 38,16 | 39,30 | 38,16 |
2 | Havelka Tomáš | Sychotín | 38,28 | 40,75 | 38,28 |
3 | Staněk Jiří | Starý Lískovec - Sport | 48,32 | N | 48,32 |
4 | Svobodová Amálie | Bořitov | 150,76 | 127,64 | 127,64 |
5 | Národová Julie | Hněvošice | 160,91 | N | 160,91 |
pravidla SDH kategorie 4 - 5 let | |||||
poř. | Jméno | SDH | 1.běh | 2.běh | výsledný čas |
1 | Gargula Jakub | Moutnice | 19,83 | 18,23 | 18,23 |
2 | Dufek Daniel | Kuřim | 20,19 | 20,07 | 20,07 |
3 | Ambroz Vojtěch | Trusovice | 25,96 | 22,78 | 22,78 |
4 | Šiška Adam | Šelešovice | 26,67 | 23,36 | 23,36 |
5 | Národová Amálie | Hněvošice | 26,02 | 25,00 | 25,00 |
6 | Pospíšil Radek | Morkovice | 31,00 | 32,00 | 31,00 |
7 | Medková Nela | Kuřim | 41,13 | 33,06 | 33,06 |
PLAMEN
přípravka dívky | |||||
pořadí | jméno | SDH | 1.pokus | 2.pokus | výsledný čas |
1 | Jurgová Anna | Raškovice | 26,14 | 24,94 | 24,94 |
2 | Žišková Kristýna | Staré Heřminovy | 25,68 | 25,80 | 25,68 |
3 | Dobiášová Natálie | Morkovice | 31,37 | 27,79 | 27,79 |
4 | Sklářová Adina | Morkovice | 30,19 | 28,36 | 28,36 |
5 | Komínková Valentýna | Výčapy | N | 29,98 | 29,98 |
6 | Národová Amálie | Hněvošice | 33,47 | N | 33,47 |
7 | Medková Nela | Kuřim | 37,84 | 35,53 | 35,53 |
8 | Obdržálková Monika | Morkovice | 36,62 | 38,15 | 36,62 |
9 | Gajdůšková Jana | Morkovice | 42,25 | 37,42 | 37,42 |
10 | Rymešová Ellen | Starý Lískovec - Sport | 38,04 | 41,63 | 38,04 |
11 | Mendlová Lucie | Otín | N | N | N |
přípravka chlapci | |||||
pořadí | jméno | SDH | 1.pokus | 2.pokus | výsledný čas |
1 | Včelař Šimon | Bořitov | 26,80 | 22,77 | 22,77 |
2 | Dufek Daniel | Kuřim | 26,92 | 27,65 | 26,92 |
3 | Svoboda Eliáš | Bořitov | 30,97 | 27,52 | 27,52 |
4 | Nedomanský Jakub | Otín | 31,08 | 29,76 | 29,76 |
5 | Šiška Adam | Šelešovice | 32,44 | 30,58 | 30,58 |
6 | Dobiáš Pavel | Morkovice | 34,94 | 35,36 | 34,94 |
mladší žákyně | |||||
pořadí | Jméno | SDH | 1.běh | 2.běh | výsledný čas |
1 | Molnárová Gita | Staré Heřminovy | 16,20 | 22,50 | 16,20 |
2 | Fricová Veronika | Mistřín | 16,35 | 36,54 | 16,35 |
3 | Svačinová Lucie | Stará Říše | 16,62 | N | 16,62 |
4 | Pacalová Natálie | Otín | 17,63 | 17,29 | 17,29 |
5 | Vaňková Karolína | Mistřín | 17,45 | 18,30 | 17,45 |
6 | Rácová Karolína | Lužná | 17,51 | 17,95 | 17,51 |
7 | Pacalová Michaela | Otín | 19,05 | 18,23 | 18,23 |
8 | Dvořáková Magdaléna | Starý Lískovec - Sport | 21,17 | 18,39 | 18,39 |
9 | Morkesová Eliška | Trusovice | 19,14 | 18,48 | 18,48 |
10 | Martinová Adriana | Hajnice | 21,47 | 19,08 | 19,08 |
11 | Drabálková Tereza | Šaratice | N | 19,99 | 19,99 |
12 | Fejková Rozálie | Stará Říše | 20,19 | 20,21 | 20,19 |
13 | Serynová Gabriela | Ostrava - Heřmanice | 20,44 | 20,36 | 20,36 |
14 | Prchalová Diana | Otín | 20,52 | 23,39 | 20,52 |
15 | Žmolíková Johanka | Ostrava - Heřmanice | 21,22 | 23,26 | 21,22 |
16 | Kociánová Martina | Ostrava - Heřmanice | 21,68 | N | 21,68 |
17 | Kraťochová Nikola | Šelešovice | 24,29 | 21,95 | 21,95 |
18 | Nedomanská Eliška | Otín | 36,61 | 25,12 | 25,12 |
19 | Kraťochová Simona | Šelešovice | 26,84 | 28,02 | 26,84 |
20 | Dobiášová Tereza | Morkovice | 30,01 | 40,60 | 30,01 |
mladší žákyně 6 - 8 let | |||||
pořadí | Jméno | SDH | 1.běh | 2.běh | výsledný čas |
1 | Böhmová Anna | Výčapy | 19,90 | 22,23 | 19,90 |
2 | Prokopová Barbora | Třebovice | 21,24 | 20,65 | 20,65 |
3 | Kuchařová Karolína | Výčapy | 26,31 | N | 26,31 |
mladší žáci | |||||
pořadí | Jméno | SDH | 1.běh | 2.běh | výsledný čas |
1 | Šulc Martin | Seč | 14,12 | 14,38 | 14,12 |
2 | Svoboda Adam | Výčapy | 14,80 | 55,78 | 14,80 |
3 | Navrátil Tomáš | Morkovice | 16,76 | 15,72 | 15,72 |
4 | Ullrich Radek | Lužná | N | 15,78 | 15,78 |
5 | Pustelník Jakub | Hněvošice | 15,84 | 17,59 | 15,84 |
6 | Svoboda Mikuláš | Výčapy | 15,90 | 16,15 | 15,90 |
7 | Švrček Rostislav | Raškovice | 17,13 | 15,94 | 15,94 |
8 | Novák Ondřej | Starý Lískovec - Sport | 16,01 | 17,69 | 16,01 |
9 | Burda Jakub | Hněvošice | 23,23 | 16,20 | 16,20 |
10 | Monsport Josef | Staré Heřminovy | 17,62 | 17,39 | 17,39 |
11 | Ambroz Jaroslav | Trusovice | 17,79 | 17,94 | 17,79 |
12 | Novák Jakub | Stará Říše | 17,92 | 17,81 | 17,81 |
13 | Novák Matyáš | Stará Říše | N | 17,83 | 17,83 |
14 | Jurga Šimon | Raškovice | 19,33 | 17,92 | 17,92 |
15 | Vojta Vašek | Výčapy | 20,13 | 18,11 | 18,11 |
16 | Němec Petr | Lužná | 18,64 | 18,14 | 18,14 |
17 | Stehno Pavel | Otín | 19,86 | 18,41 | 18,41 |
18 | Matyáš Jaroslav | Šaratice | 19,89 | 18,72 | 18,72 |
19 | Jenkut Šimon | Starý Lískovec - Sport | 19,40 | 19,23 | 19,23 |
20 | Konečný Pavel | Brno - Přízřenice | 19,69 | 36,90 | 19,69 |
21 | Nedomanský Lukáš | Otín | 19,70 | N | 19,70 |
22 | Koutný Jan | Trusovice | 19,86 | 19,76 | 19,76 |
23 | Stehno Petr | Otín | 21,67 | 19,86 | 19,86 |
24 | Kafoněk Matěj | Bořitov | 20,45 | 20,97 | 20,45 |
25 | Obdržálek Radek | Morkovice | 20,45 | 21,05 | 20,45 |
26 | Mendl Stanislav | Otín | 21,65 | 20,78 | 20,78 |
27 | Podmele Lukáš | Bořitov | 21,04 | N | 21,04 |
28 | Streck Radim | Trusovice | 21,67 | 22,04 | 21,67 |
29 | Včelař Adam | Bořitov | 22,43 | N | 22,43 |
30 | Nový Jiří | Lhenice | 23,59 | 22,66 | 22,66 |
31 | Siegel Filip | Trusovice | 24,55 | 30,78 | 24,55 |
32 | Rymeš Daniel | Starý Lískovec - Sport | 24,72 | 26,32 | 24,72 |
33 | Osanu Dominik | Šelešovice | 26,60 | 26,39 | 26,39 |
34 | Hagen Mathias | Hněvošice | 29,38 | 27,40 | 27,40 |
35 | Všianský Vít | Starý Lískovec - Sport | 32,31 | 31,63 | 31,63 |
36 | Gruszka Jan | Výčapy | 43,00 | N | 43,00 |
mladší žáci 6 - 8 let | |||||
pořadí | Jméno | SDH | 1.běh | 2.běh | výsledný čas |
1 | Krpec Tomáš | Staré Heřminovy | 17,80 | N | 17,80 |
2 | Černý Lukáš | Výčapy | 18,99 | 22,22 | 18,99 |
3 | Karásek Martin | Morkovice | 19,98 | 20,66 | 19,98 |
4 | Medek Matyáš | Kuřim | 21,78 | 23,87 | 21,78 |
5 | Jurga Tobiáš | Raškovice | 22,10 | 22,69 | 22,10 |
6 | Šiška Martin | Šelešovice | 24,24 | 23,64 | 23,64 |
7 | Frolo Dominik | Raškovice | 26,01 | 23,90 | 23,90 |
8 | Osanu Fabian | Šelešovice | 30,47 | 33,25 | 30,47 |
starší žákyně | |||||
poř. | Jméno | SDH | 1.běh | 2.běh | výsledný čas |
1 | Krpcová Kristýna | Staré Heřminovy | 12,89 | 12,51 | 12,51 |
2 | Žišková Vendula | Staré Heřminovy | 12,57 | 17,20 | 12,57 |
3 | Žišková Ester | Staré Heřminovy | 16,15 | 12,69 | 12,69 |
4 | Polášková Nikola | Roštění | 12,95 | 13,28 | 12,95 |
5 | Bulová Nikola | Výčapy | 12,95 | 16,30 | 12,95 |
6 | Košíková Veronika | Maršovice | 13,24 | 13,34 | 13,24 |
7 | Drápelová Sára | Výčapy | 13,32 | 24,45 | 13,32 |
8 | Podrazilová Natálie | Morkovice | 13,33 | 18,94 | 13,33 |
9 | Hejníčková Petra | Roštění | 13,41 | 13,44 | 13,44 |
10 | Nytrová Barbora | Raškovice | 13,58 | 22,82 | 13,58 |
11 | Svobodová Nikol | Výčapy | 13,59 | 13,68 | 13,59 |
12 | Vircová Vendula | Ostrava - Heřmanice | 13,67 | 15,19 | 13,67 |
13 | Sobotíková Tereza | Staré Heřminovy | 13,86 | 14,24 | 13,86 |
14 | Navrátilová Natálie | Morkovice | 18,08 | 13,88 | 13,88 |
15 | Stoklasová Nikola | Výčapy | 14,26 | 14,41 | 14,26 |
16 | Škrabalová Veronika | Roštění | N | 14,34 | 14,34 |
17 | Fejková Šarlota | Stará Říše | N | 14,42 | 14,42 |
18 | Bolešová Lucie | Dolní Město | 28,92 | 14,47 | 14,47 |
19 | Chytilová Adéla | Ostrava - Heřmanice | 15,51 | 14,74 | 14,74 |
20 | Exnerová Eliana | Dobroslavice | 32,61 | 14,83 | 14,83 |
21 | Daďová Martina | Roštění | 15,81 | 15,03 | 15,03 |
22 | Fialová Tereza | Dobroslavice | 15,36 | 16,83 | 15,36 |
23 | Eisová Eliška | Bezděkov | 15,64 | 17,46 | 15,64 |
24 | Peterková Adéla | Otín | 15,78 | 15,78 | 15,78 |
25 | Pospíšilíková Ivana | Roštění | 15,93 | 16,09 | 15,93 |
26 | Vebrová Michaela | Dolní Město | 18,01 | 15,97 | 15,97 |
27 | Polachová Petra | Řepiště | 22,00 | 16,03 | 16,03 |
28 | Hertlová Martina | Hněvošice | 16,17 | 20,02 | 16,17 |
29 | Burdová Michaela | Ostrava - Heřmanice | 22,46 | 16,31 | 16,31 |
30 | Spáčilová Michaela | Trusovice | 17,11 | 16,64 | 16,64 |
31 | Morkesová Tereza | Trusovice | 22,79 | 17,80 | 17,80 |
32 | Matušková Nela | Lužná | 17,83 | N | 17,83 |
33 | Adamusová Denisa | Řepiště | 19,25 | 17,92 | 17,92 |
34 | Úlehlová Andrea | Roštění | 18,04 | 21,54 | 18,04 |
35 | Bulavová Lucie | Ostrava - Heřmanice | 22,68 | 18,28 | 18,28 |
36 | Kadlecová Adriana | Šelešovice | 23,14 | 20,90 | 20,90 |
37 | Brázdilová Romana | Šelešovice | 21,35 | 23,14 | 21,35 |
38 | Průšová Markéta | Dolní Město | N | N | N |
starší žáci | |||||
poř. | Jméno | SDH | 1.běh | 2.běh | výsledný čas |
1 | Sibera Radek | Křešice | 12,60 | 11,51 | 11,51 |
2 | Sazeček Zdeněk | Vědomice | 15,65 | 12,29 | 12,29 |
3 | Výlet Vojtěch | Mistřín | N | 12,33 | 12,33 |
4 | Kamenský Martin | Kobeřice u Brna | 12,36 | 12,55 | 12,36 |
5 | Novák Zdeněk | Starý Lískovec - Sport | 13,96 | 12,39 | 12,39 |
6 | Pospíšil Jan | Morkovice | 13,05 | 12,67 | 12,67 |
7 | Karásek Pavel | Bořitov | 24,44 | 12,96 | 12,96 |
8 | Prokop Ondřej | Třebovice | 15,21 | 13,23 | 13,23 |
9 | Valenta Adam | Lužná | 15,29 | 13,35 | 13,35 |
10 | Vymazal Vít | Morkovice | 17,29 | 13,48 | 13,48 |
11 | Kulha Martin | Dolany | 16,71 | 13,62 | 13,62 |
12 | Vlček Jan | Lhenice | 13,64 | 13,88 | 13,64 |
13 | Pustelník Petr | Hněvošice | 13,95 | N | 13,95 |
14 | Svoboda Lukáš | Šošůvka | N | 14,05 | 14,05 |
15 | Fojt Patrik | Bořitov | 14,22 | N | 14,22 |
16 | Svoboda Tomáš | Výčapy | 16,30 | 14,29 | 14,29 |
17 | Svačina Marek | Stará Říše | 14,57 | 23,53 | 14,57 |
18 | Tomek David | Stará Říše | 15,38 | 15,28 | 15,28 |
19 | Kašík Robin | Staré Heřminovy | 15,86 | 15,28 | 15,28 |
20 | Masařík Lukáš | Dolany | 15,50 | 15,42 | 15,42 |
21 | Nippert Oliver | Ostrov u Macochy | 15,61 | 19,29 | 15,61 |
22 | Šuba Šimon | Milotice nad Bečvou | 16,02 | 15,82 | 15,82 |
23 | Soukup Ondřej | Frýdek | 16,03 | N | 16,03 |
24 | Schiguth Adam | Bezděkov | 17,82 | 16,06 | 16,06 |
25 | Mikšík Erik | Staré Heřminovy | 18,89 | 16,27 | 16,27 |
26 | Cárach Tomáš | Staré Heřminovy | 16,36 | 18,15 | 16,36 |
27 | Lišaník Ondřej | Dobroslavice | 17,23 | 21,34 | 17,23 |
28 | Fric David | Mistřín | 17,88 | 17,44 | 17,44 |
29 | Valián Radek | Šaratice | N | 17,45 | 17,45 |
30 | Matyáš Martin | Šaratice | 17,58 | N | 17,58 |
31 | Švrček Jozef | Raškovice | N | 17,62 | 17,62 |
32 | Fousek Matyáš | Bezděkov | 17,68 | 20,73 | 17,68 |
33 | Pecháček Jaroslav | Staré Heřminovy | 17,78 | 17,78 | 17,78 |
34 | Palánek Jan | Staré Heřminovy | 18,67 | 19,27 | 18,67 |
35 | Durlák Daniel | Dobroslavice | 19,16 | 23,74 | 19,16 |
36 | Budík David | Mistřín | 19,17 | N | 19,17 |
37 | Plachetský Matěj | Otín | 19,28 | N | 19,28 |
38 | Sibera Jakub | Křešice | 21,93 | 23,77 | 21,93 |
39 | Stolař Lukáš | Třebovice | N | 28,22 | 28,22 |