AKCE OD ÚTERÝ 26. PROSINCE
2. 1. 2018
Neděle 31. prosince
53. SILVESTROVSKÝ BĚH A 22. ZÁVOD HORSKÝCH KOL
Dostaveníčko sportovních přátel holdujících pohybu a veselí, aktivních i pasivních, od na náměstí E. Beneše ve Varnsdorfu. Chutné občerstvení zajištěno.
SILVESTROVSKÝ BĚH - HLAVNÍ ZÁVOD (67 klasifikovaných v cíli)
1. Ondřej Petr, ATCT 17:55 min., 2. Petr Dušek, AC RBK 18:32, 3. Ondřej Motl, ASK Slavia 18:41,
4. Michal Šandera, AC RBK 19:06, 5. Tomáš Třešňák, Sklárna Ajeto 19:15, 6. Martin Nedvídek, AC RBK 19:18, 7. Karel Valenta, BK VDF 19:26.
HORSKÁ KOLA (42 účastníků)
Výsledky kategorií v závodě na 2 kola (cca 5 km):
Mladší žáci: 1. Tomáš Knejzlík 10:43,0 min.
Starší žáci: 1. Oldřich Hladík 10:57,0 min., 2. Martin Hamada 12:07,0,
Veteráni I (M 99): 1. Miloš Javůrek 10:43,0 min., 2. Jan Pospíchal 10:58,0, 3. Herbert Michel 11:47,0
Ženy (Z 39)): 1. Iva Loubková 10:01,0 min., 2. Nikola Boczanová 10:11,0, 3. Vendulka Ryšavá 13:22,0
Ženy (Z 99): 1. Julianne Pretscher 13:32,0 min., 2. Lenka Podrazilová 14:05,0
Výsledky kategorií v závodě na 5 kol (cca 12,5 km):
Junioři: 1. Matouš Dubovecký 23:01,0 min., 2. Filip Srbecký 23:16,0, 3. Pavel Šorf 24:43,0
Muži (M 39): 1. Jan Brňák 23:00,0 min. - CELKOVÝ VÍTĚZ, 2. Jiří Stránský 23:00,0, 3. Jan Novota 23:00,0
Muží (M 49): 1. Tomáš Kubát 23:00,1 min., 2. Jens Neumann 23:57,0, 3. David Nejedlý 25:58,0
Muží (M 59): 1. Jiří Dužár 23:16,0 min., 2. Ščučka 25:26,0, 3. Václav Zemler 26:05. Zaznamenal : VZ
Sobota 30. prosince
HOKEJ
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL)
Hadi 6./19/10 - Šenov 3./19/24 od 17.00
2. LIGA ZÁPAD
UTKÁNÍ 29. KOLA
Bílina 9./24/26 - Letňany 7./26/28 5 : 2 (2-0, 1-0, 2-2)
VYBRANÉ UTKÁNÍ 28. KOLA z 28. 12.
Řisuty 10./25/24 - Letňany 7./25/28 3 : 2 (0-0, 1-1, 2-1) 28. 12.
Dvůr Králové 8./25/27 VOLNÝ LOS
ROK 2018
Pondělí 1. ledna
TURISTIKA - NOVOROČNÍ VÝSTUP NA TANEČNICI, 35. ROČNÍK
Start: žst. Rumburk, odjezd 9.05 hod., odchod od žst. Mikulášovice střed 9.45 hod. Cíl: 12.00–15.00 rozhledna Tanečnice.
Kontakty na pořadatele: V. Provazník, e-mail: kct.provaznik.vaclav@seznam.cz
Duely 30. kola jsou na programu ve STŘ 3. 1.
Pátek 29. prosince
FUTSAL
CHANCE LIGA, 14. KOLO
Chrudim 1./14/40 - Brno 8./14/18 3 : 0 (2:0) PÁ 22.12.
Slavia Praha 6./14/21 - Sparta 2./14/34 2 : 1 (1:0) PÁ 29.12.
MĚLNÍK 9./14/9 - V. Mýto 3./14/30 3 : 4 (1:2) PÁ 29.12.
Plzeň 4./14/29 - Třinec 12./14/4 4 : 1 (3:1) PÁ 22.12.
Č. LÍPA 11./13/6 - LITOMĚŘICE 5./13/23 ODLOŽENO NA PON 8. 1. od 20.30
TEPLICE 7./14/18 - Jeseník 10./14/8 4 : 5 (1:2) PÁ 29.12.
Čtvrtek 28. prosince
BASKETBAL
NBL MUŽŮ - 14. KOLO
USK Praha 8./14/20 - Nymburk 1./13/26 67 : 90 (28:48) hr. v PÁ 29. 12.
Ostrava 9./14/19 - Pardubice 2./14/24 87 : 92 (35:41)
Svitavy 4./14/22 - Opava 3./14/24 89 : 76 (41:40)
Kolín 10./13/18 - ÚSTÍ 5./14/22 81 : 97 (40:49)
Olomoucko 7./14/21 - DĚČÍN 6./14/21 100 : 96 (53:38)
J. Hradec 12./14/14 - Brno 11./14/18 63 : 87 (35:44)
DOHRÁVKA 12. KOLA
ÚSTÍ 6./13/20 - Pardubice 3./13/22 78 : 77 (45:41) hr. v PÁ 22. 12.
Utkání 15. kola se hrají ve STŘ 3. 1.
HOKEJ
RUMBURSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (RHL)
SO 30.12. 17.00 Hadi - Šenov
ČT 28.12. Podluží - Hadi
ST 27.12. Šenov 3./19/24 - Koloc Oil 1./20/34 5 : 0 K
ST 27.12. Boston 2./21/30 - Podluží 7./19/4 20 : 2
ÚT 26. 12. Cvikov 4./20/19 - Šluknov 5./22/19 5 : 0 K
PO 25. 12. Koloc Oil - Šenov NEHRÁNO
SO 23. 12. Hadi 6./19/10 - Šluknov 5 : 8
ČT 21. 12. Podluží - Šenov 6 : 10
ST 20. 12. Cvikov - Koloc Oil 7 : 10
ST 20. 12. Šenov - Boston 2./20/28 4 : 8
ÚT 19. 12. Boston - Šluknov 17 : 7
PO 18. 12. Koloc Oil - Cvikov 16 : 11
Středa 27. prosince
FOTBÁLEK – VÁNOČNÍ TURNAJ
Sváteční fotbálek zahajuje v 10.00 hod. ve varnsdorfské SH za účasti týmů bývalých hráčů Jablonce, Teplic, Děčína, Vilémova a domácího Slovanu.
HOKEJ - 2. LIGA ZÁPAD
28. KOLO
JABLONEC 1./24/52 - Trutnov 5./26/43 3 : 1 (2-0, 0-1, 1-0) 27.12.
Sokolov 2./26/52 - Bílina 10./23/23 8 : 5 (3-2, 3-2, 2-1) 29.11.
Most - DĚČÍN 3./25/51 0 : 5 K Most ODSTOUPIL z 2. LIGY
Kobra Pha 6./25/42 - VRCHLABÍ 4./25/48 3 : 4 PN (1-1, 1-2, 1-0; 0-0; 0:1 v 8. s.) 23.12.
Řisuty 9./25/24 - Letňany 7./25/28 3 : 2 (0-0, 1-1, 2-1) 28. 12.
Dvůr Králové 8./25/27 VOLNÝ LOS
UTKÁNÍ 29. KOLA
Bílina 10./23/23 - Letňany 7./25/28 SO 30.12. od 17.30
DOHRÁVKA 27. KOLA DĚČÍN - Letňany ODLOŽENO NA 17. 1. 2018
Úterý 26. prosince
SÁLOVÁ KOPANÁ - MEMORIÁL H. BÁLKA a M. KOTRABY (fotogalerie)
Čtvrtfinále: Best off Varnsdorf – SC Stap Vilémov 2:1, Pekelníci Dobruška – Bílá Vdova
Varnsdorf 1:4, Repre Šluknov – Jackovi kluci Varnsdorf 0:1, Garda Vilémov
– Větrolam Hostice 1:1 (3:4 na PK).
Semifinále: Best off Varnsdorf – Bílá Vdova Varnsdorf 2:1, Jackovi kluci Varnsdorf –
Větrolam Hostice 1:1 (7:8 na PK !)
O 3.místo: Bílá Vdova – Jackovi kluci 2:4
Finále: Best off Varnsdorf – Větrolam Hostice 3:2
Vyhodnocení nejlepších jednotlivců a kolektivů:
Nejlepší hráč : Ruszó Jan – Best off
Nejlepší brankář : Příhonský Dan – Větrolam
Nejlepší střelec: Honsů Waldemar, 4 branky – Best off
Nejlepší rozhodčí: Jirsák Jaroslav – Benešov
Cena Fair play: Pekelníci Dobruška
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář