Turnaje
ROZLOSOVÁNÍ TURNAJŮ KATEGORIE MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK JARO 2014
Datum a čas se upřesní.
DATUM DEN ZAČÁTEK POŘÁDATEL-MÍSTO 7. kolo - 12. - 13.dubna 2014
1 2 3 4 5
SK Klatovy 1898 A FK Nepomuk TJ Sušice B Start Luby A
TJ Sušice A FK Horažďovice A Sokol Kolinec Svatobor Hrádek
SKP Okula Nýrsko SRK Železná Ruda Start Luby B SK Klatovy 1898 B
Sokol Mochtín FK Horažďovice B SK Klatovy 1898 C SK Bolešiny
DATUM DEN ZAČÁTEK POŘÁDATEL-MÍSTO 8. kolo - 19. - 20.dubna 2014
FK Horažďovice A SK Klatovy 1898 A Start Luby B TJ Sušice A
SK Klatovy 1898 B SK Klatovy 1898 C SRK Železná Ruda Sokol Mochtín
FK Nepomuk SK Bolešiny Start Luby A SKP Okula Nýrsko
Svatobor Hrádek FK Horažďovice B TJ Sušice B Sokol Kolinec
DATUM DEN ZAČÁTEK POŘÁDATEL-MÍSTO 9. kolo - 26. - 27.dubna 2014
FK Horažďovice B SK Klatovy 1898 C Sokol Mochtín TJ Sušice B
SK Bolešiny SK Klatovy 1898 B Start Luby B Svatobor Hrádek
Start Luby A FK Horažďovice A FK Nepomuk SKP Okula Nýrsko
Sokol Kolinec SK Klatovy 1898 A TJ Sušice A SRK Železná Ruda
DATUM DEN ZAČÁTEK POŘÁDATEL-MÍSTO 10. kolo - 3. - 4.května 2014
Start Luby B FK Horažďovice B SK Klatovy 1898 C SK Bolešiny
SKP Okula Nýrsko SRK Železná Ruda Sokol Kolinec Svatobor Hrádek
FK Nepomuk SK Klatovy 1898 A Sokol Mochtín SK Klatovy 1898 B
TJ Sušice B TJ Sušice A Start Luby A FK Horažďovice A
DATUM DEN ZAČÁTEK POŘÁDATEL-MÍSTO 11. kolo - 10. - 11.května 2014
FK Horažďovice A FK Nepomuk Start Luby B FK Horažďovice B
Sokol Mochtín Svatobor Hrádek SK Klatovy 1898 C SRK Železná Ruda
SK Klatovy 1898 A Start Luby A Sokol Kolinec TJ Sušice B
SK Klatovy 1898 B TJ Sušice A SKP Okula Nýrsko SK Bolešiny
DATUM DEN ZAČÁTEK POŘÁDATEL-MÍSTO 12. kolo - 17. - 18.května 2014
FK Nepomuk FK Horažďovice A SK Klatovy 1898 A Sokol Kolinec
TJ Sušice A Start Luby A SK Bolešiny SK Klatovy 1898 B
SK Klatovy 1898 C SKP Okula Nýrsko FK Horažďovice B Start Luby B
Svatobor Hrádek SRK Železná Ruda TJ Sušice B Sokol Mochtín
DATUM DEN ZAČÁTEK POŘÁDATEL-MÍSTO 13. kolo - 24. - 25.května 2014
FK Horažďovice B FK Horažďovice A Sokol Mochtín TJ Sušice B
SK Bolešiny TJ Sušice A FK Nepomuk Start Luby B
Start Luby A SRK Železná Ruda SK Klatovy 1898 A SKP Okula Nýrsko
Sokol Kolinec SK Klatovy 1898 B SK Klatovy 1898 C Svatobor Hrádek
DATUM DEN ZAČÁTEK POŘÁDATEL-MÍSTO 14. kolo - 31.května - 1.června 2014
SKP Okula Nýrsko SK Klatovy 1898 A SK Bolešiny SRK Železná Ruda
SK Klatovy 1898 C FK Nepomuk TJ Sušice A Sokol Mochtín
TJ Sušice B Start Luby A FK Horažďovice A Sokol Kolinec
Start Luby B FK Horažďovice B SK Klatovy 1898 B Svatobor Hrádek
Kluby které jsou pověřeny pořadatelstvím turnajů (pořadatelem turnaje je vždy klub který je uveden ve sloupci č.4) mají za povinnost ve výše uvedeném rozlosování vyplnit příslušné kolonky s termíny(sloupec 1) , hrací dny – sloupec 2 (SO,NE) a začátky (sloupec 3) uspořádání turnajů a zaslat je nejpozději do 28.2.2014.
STK na své následné schůzi vše, pokud to bude v souladu se zadanými termíny schválí a následně, zveřejní rozlosování turnaje na webových stránkách OFS Klatovy. První kolo turnajů začíná o víkendu 13. a 14.4.2014.