Arabská   vs   XXX

Čtvrtek 31.3.2011 od 19:45

Hrabákova 3

Sestava: Halda - David, Kominík, Daník, Tomík, Blonďák, Pája, Zbyňa

Sestava se zdála v pořádku a tak jsme mohli nastoupit proti týmu, který v minulé sezoně nepostoupil jen kvůli tomu, že nepískali. A teď k samotnému zápasu. Hrálo se pd začátku velice rychle, soupeř kombinoval a my se nenechali zahanbit. Šnace se střídaly na obou stranách. Až v nějaké 28.minutě se nám podařilo skórovat Pájou a poločas jsme vyhráli 1:0. Po poločase se udržovalo stejné tempo, soupeř hrál bez střídání. Hrál se opravdu pěkný kombinační fotbal. A pak se to stalo, v 50. minutě soupeř srovnal a hned v téže minutě otočil na 1:2. To byl pro nás šok a dali jsme všechno do útoku. A jak to tak bývá, tak většinou inkasujeme a stalo se, dostali jsme ještě dva góly a prohráli nakonec až moc vysoko 1:4.

4   :   1   (0:1)