Hřiště školy v Jitřní ulici v Praze 4, Hodkovičky. Z Kačerova (metro C) bus 106 do st. Psohlavců nebo z Budějovické bus 121 do st. Na Lysinách (oba busy jedou také z Nádraží Braník). Hř. je nahoře v areálu školy, UT, tzv. koberec, obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.

Výsledek čtvrtého kola jarní sezóny 2007
SK Elet

5
:
2

Lazarethní mašina se rozjíždí! První tým v sezóně se neubránil naší síle. Těšíme se na další zastávku vlaku, která nás čeká v úterý 8. května v 17:00 hodin s týmem obrovských lidí
X X X

Musíme si na ně dát bacha, když se rozjíždějí!!! Daník :-)

Předpokládaná sestava: Luboš - Tomík, Papížek, Petr Š., Petr K., Daník, Halda, Pavel

Omluven: možná Hrabě, ještě neví. ;-), Petr K.-nemoc, Láďa

A máme za sebou další zápas. I přesto, že jsme si přečetli na jejich internetových stránkách, že se rozjíždějí, nic nás neodradilo se do soupeře zakousnout od prvních minut. Sešli jsme se v předpokládané sestavě. Hráli jsme od prvních minut naši hru, pěkně po zemi, občas vzduchem a docela solidně jsme si dokázali přihrávat. Každopádně koberec v Jitřní je strašnej a jelikož přes den trochu zapršelo tak to krásně klouzalo. Všem! Od začátku jsme si vytvářeli spoustu krásných šancí, ale s proměňováním to bylo o něco horší. I když to skóre po poločase nepotvrzuje, byli jsme o hodně aktivnější než náš soupeř a útočili. V poločase byl stav 0:2 v náš prospěch. Ale jak jste si už mohli všimnout, je to takový kolorit našich utkání, že první poločasy hrajeme na minimum branek a pak ukážeme svoji sílu v druhém poločase. Soupeř hrál klasickou nakopávačku, výkop od branky až před naší branku, kterou opět bravurně hájil Luboš a tam se snažil dorážet. Leč marně. A tak se stalo i v dnešním zápase. Začalo nám to tam pěkně padat v druhé půli a soupeř si už nevěděl rady s našimy útoky, které jsme valili jeden za druhým na jejich branku. Až do stavu 0:9 v náš prospěch a pak jsme vytvořili opět malou hrubku a dovolili jsme dát soupeři alespoň jeden čestňáček.

Střelci v našem týmu byli po dvou gólech: Papížek, Pavel a Tomík. Po jednom potom: Halda, Petr Š. a premiérově v našem novém týmu Daník. Na brankách se podíleli všichni hráči z pole.

Děkujeme za podporu jedinému fanouškovi na zápase, Karlovi!!!!

Chtěl bych touto cestou poděkovat soupeři za fér odehrané utkání.

Závěrem: Lazarethní mašina se trochu zadrhla! :-))

Takže máme za sebou další z jednodušších zápasů a teď nás čeká velice těžký soupeř, pravděpodobně favorit skupiny, zatím bez jediné prohry, tým Palouk SK.

Konečný výsledek:

Lazareth : XXX
1 : 9

Góly domácích:
54. P. Strnad

Góly hostů:
3. 41. T. Cígler, 24. 49. P. Krištůfek, 45. P. Šmíd, 46. 53. P. Majer, 48. J. Halík, 52. D. Joska

Milý e-mail od dnešního soupeře z Lazarethu:

Díky za mail. Vidíte, my do dnešního dne počítali s tím, že naše stránky nikdo kromě nás nečte a soupeři sledují pouze tabulku, kde naše poslední místo vyzývá k podcenění Lazarethu a následnému trápení s námi na hřišti. No, tak už ani tahle taktika, jak se zdá, nefunguje... :-)
Jinak přejeme bodíky k postupu. Zasloužíte si jej. Vždycky jeden dobře šlapající tým, jako je váš na jaře nebo na podzim potkáváme a máme radost, že se v osmičce zdrží jen nezbytnou jednu sezónu a následně mizí výš. To víte, takové prohry moc netěší...:-)
Mějte se a ať vám to i nadále pěkně hraje!