XXX vs PFC Kodymka A

Pondělí 26.5. od 19:15 na Hrabákové 1

Nenašel jsem tým s tímto jménem a domnívám se že došlo k přejmenování tohoto týmu a původně hráli pod jménem Kodymka FC

Hanspaulská liga, Ročník: 2007, Sezóna: Podzim, Liga: 6, Skupina: D.

Pořadí Název mužstva Odehrané zápasy Počet vítězství Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů

Soupiska: Luboš - Tomík, Halda, Pája, Zbynďa, Láďa, Daník

Jak již tabulka napovídala, měli jsme se utkat s týmem na chvostu tabulky, my nebyli o tolik před nimi, ale měl to být pro nás jeden z jednodušších zápasů. Do zápasu jsme vstoupili stylově, hráli pěkně na umělce po zemi a celkem se dařilo. Po několika minutách Tomík otevřel skóre. Soupeř z první střely na naši branku srovnal krok. Pak se Daníkovi nepříliš vydařila střela, ale jelikož byla dobře umístěná k pravé tyči, tak ji brankař nechytil a vedli jsme 2:1. Soupeř opět stačil srovnat krok, ale už naposledy. Do přestávky se trefil Láďa a vedli jsme 3:2. Do druhé půle jsme nastoupili svižně a když se Daníkovi rozestoupila celá obrana, mohl postupovat skoro až k brance a nekompromisně propálil gólmana. Stále jsme hráli krásně po zemi, občas to proložili nějakým tím přesným nákopem a podařilo se nám Zbyňkem zvýšit na již příjemných 5:2. Když potom Pája dal na 6:2, bylo rozhodnuto. Soupeř se snažil nakopávat balony, ale ty většinou nikoho nenacházely, maximálně náruč Lubošovu. Účet utkání završil Daník výstavní střelou téměř z půlky hřiště do šibenice svým hatrikem. Dnes jsme si zápas opravdu všichni užívali a hráli nádherné přihrávky na jeden dotek, tzn. běhal míč a soupeř a my zakončovali. V několika situacích nám sice opět hořelo vzadu, ale Luboš už nedovolil soupeři více korigovat. Super výkon ode všech.

7 : 2 (3:2)

Góly: Daník 3x, Tomík, Láďa, Pája, Zbynďa