17. 9. 2007
XXX vs Santovi Sobi

6 : 1 (3:1)

Hřiště Centra volného času Praha 9, Novoborská 2/610 v areálu SPŠ Strojnické (pozor na omyl, nedaleko je též hřiště základní školy!). Ze st. metra C Ládví busy č. 145, 156, 186 do st. Českolipská, pokračovat dál Lovosickou (na opačné straně uvidíte parkoviště), vchod do areálu je z Lovosické po pravé straně. Umělá tráva 2. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.

Santovi Sobi hráli 7.B ligu a za 5 výher,1 remízu, 5 proher brali 11 bodů a 7.místo při skóre 23:28. Hrají v bílo-modrých nebo černých dresech.

Předpokládaná sestava: Luboš - Peťa, Láďa, Pavel, Halda, Hrabě

Omluveni: Papížek-zlomená noha, Daník-dovolená, Blonďák-za velkou louží, Tomík - nemoc, Martin - práce

Dnešní komentář pro Vás napasal Láďa a myslím, že by mohl být novým komentátorem našich zápasů!!! :-D

Ctvrt hodiny pred utkanim se spustil jeden z mnoha dnesnich lijaku, ale nastesti tesne pred utkanim ustal a po celou dobu zapasu pocasi vydrzelo. Umely povrch byl vsak dosti nasakly a klouzalo to.

Kdyz jsme videli pripravovat se naseho soupere pred zapasem, meli jsme urcite obavy. Mlaďoši, ti budou urcite rychli! Rikali jsme si. Meli s sebou dokonce docela pocetne fanousky (presneji fanynky), ktere vsak zklamaly, protoze nedokazaly vytvorit zadny kotel :-o

Hrabe (Dan Masek) pred utkanim konstatoval, ze sporadal dva poctive hamburgery pred zapasem a tak jsme meli obavy, abychom si je behem zapasu neprohledli! :-) Jak se vsak ukazalo, Danovi to na sportovnim vykonu nikterak neubralo, naopak!

Utkani se pro nas zacalo vyvijet docela dobre. Meli jsme par sanci, souper sice take, ale bez efektu. Brankar soupere zahral rukou mimo vapno u zadni lajny a pozorny rozhodci spravne odpiskal primy kop. Vsichni ocekavali prihravku ze zkraceneho rohu nekam pred branku, ale Hrabe presnou a tvrdou strelou z nemozneho uhlu prostrelil vsechno, co mu stalo v ceste, vcetne brankare a skoroval na 1:0. Pak pridal nazhaveny Dan druhy gol. Zanedlouho vsak souper z rychleho protiutoku snizil na 2:1 a pak dokonce nastrelili tyc. My jsme vsak slusne kombinovali, pokryvali cele hriste, a jeste v prvnim polocase zvysili dalsim golem Hrabete po velmi pekne kombinaci na 3:1. Pak uz jsme hrali klidneji a nemuseli tak spechat.Balony letaly po stranach pres plot, ale to nam samozrejme vyhovalo
;-)

Po polocase pridali mlaďoši na aktivite, snazili se skorovat, ale vzadu bourali jejich najezdy spolehlive Petr, ktery kraloval nejen ve vzduchu, a Halda, ktery vzdy vybehl k mici ve spravny okamzik tak, ze u nej byl driv nez souper. Nase obrana byla doplnovana pozornym Lubosem i ostatnimi, kteri dobre plnili obranne povinnosti. Souperuv golman byl obcas nejisty a po jedne z jeho nepresnosti a par prihravkach strilel Lada po zemi do castecne odkryte branky, ale strela minula o centimetry. Zanedlouho po pekne prihravce Hrabete Lada vystrelil zleva kriznou strelu do praveho horniho rohu, brankar si sice na mic sahl, ale nas gol na 4:1. Pak uz se nam hralo v pohode, prestoze nam dochazely sily. Nemeli jsme nikoho na stridani, souper stridal dva lidi a rychli mlaďoši snad nebyli ani zpocení, což se o nas rict nedalo :-o Pak pridal dalsi gol Hrabe po skvele splupraci s aktivnim Pavlem. Pozdeji se dostal do vylozene sance Halda, hlavickoval vyborne k zemi k leve tyci, ale jejich brankar s namahou strelu vyskrabl. Souper druhy polocas mel po vetsinu casu sice vetsi drzeni mice, ale my pokracovali v nasi hre zezadu a pokryvani hracu i prostoru. Na zaver jsme jeste pridali sesty gol. Pavel se pekne uvolnil a vsitil na zaverecnych 6:1.

Branky: Hrabe 4, Lada, Pavel
hrano bez karet
polocas 3:1

Tak to byl Láďa a já jsem pro Vás objevil takovou zajímavost, soupeř fotil na zápase jako o závod a tak se můžete podívat na spousty fotek, kde jste každý vyfocen v urputné snaze:

Na této stránce stačí jen dávat další a další fotografie z našeho zápasu a uvidíte, jak moc jste se snažili!!! ;-)