3.kolo: Ontosport vs XXX

15. 4. 2009
Ze druhého kola nedorazil pouze zápis o utkání Modré vopice s týmem The Wall, což je škoda protože Modrá vopice je posledním celkem, který má šanci na plný bodový zisk po dvou kolech. Tabulce tak vévodí čtveřice se třemi body. VŠSK roznesli "kontumačním" výsledkem XXX a vyhoupli se s nejlepším skóre do čela. Vítězové z prvního kola tentokrát body rozdělili. Namo a Ontosport se podělili navzájem a třetí do party, tým Komtupapa věnoval první letošní bod Vršovickým breakerům. Do třetice remízou skončil i zápas Oroseného pragrafu s Terasami. Ya Basta zřejmě čerpáním čekací doby zahrála na nervy "Modrých ďáblů" a bylo z toho vítězství. Roli outsidera zatím plní XXX, kteří nejenže mají na kontě po dvou zápasech nulu, ale navíc ještě nedokázali vstřelit ani jedinou branku.

3.kolo:

Ontosport vs XXX

Středa 15.4.2009 od 17 hodin na Junioru 1 (písek)

Tento tým sestoupil z 5.D ligy a to s 9 body. Skóre 34:30 a 4 výhry, 1 remízu a 6 proher

Sestava: Halda – Tomík, Daník, Pája, Peťa, Láďa

Do zápasu jsme šli s tím, že jsme na úplně posledním místě s hrozivým skóre 0:7. Náš soupeř byl na 1.místě se 3 body po dvou zápasech. a tak jsme do zápasu nastupovali jako outsider skupiny. A proto jsme 3.zápas jarní sezony začali, jak jinak, ve čtyřech v poli,.Láďa jel z práce a tak dorazil cca ve 20 minutě. Do dvacáté minuty jsme se celkem v klidu bránili a vyráželi do rychlých protiůtoků. Nic jsme opět neproměnili. Soupeř měl jedinou vážnou šanci do tyče, ale tu nevyužil. Pak dorazil Láďa a pustil se do toho z vervou, bylo vidět, že nám chce odčinit zmeškání a velice dobře napadal soupeře a dostával se do zajímavých šancí. Bohužel, jak je již naší tradicí, nic se nám nepodařilo proměnit. A tak jsme poctivě bránili a rychle útočili. Na pískovišti balon nepříjemně odskakoval a tak jsem hráli tak nějak jak se dalo. Poločas skončil bezbrankovou remízou. Soupeř byl velice poctivý a tak nebyly krušné chvilky a hádky kvůli lehké teči či nějakému zbytečně odpískanému faulu, který nebyl. Druhá půle začala stejně jako probíhala první půle a tak se nechtělo věřit, že by zápas měl skončit jinak než remízou. A pak si Daník naběhl, že chce pěkně na levou stranu balon a Peťa vykopl od branky na Páju, který odclonil obránce a nechal balon kolem sebe proběhnout až k Daníkovi, který se nerozpakoval a prostřelil podél pravé nohy golmana a vedli jsme 1:0. Byl to náš premiérový zásah v jarní části hanspaulské ligy, cca po 160 odehraných minutách!!! O několik minut později kopal Tomík roh z levé strany a všichni soupeřovi hráči stáli u bližší tyči a hlídali si Láďu s Pájou. Tak Daník křikl a vysprintoval do volného prostoru napravo a  dostal od Tomíka krásnou přihrávku, soupeř se jen díval co stím Daník provede a ten zkušeně viděl před brankou úplně volného Láďu, kterýžto neměl problém zavěsit. To je ono Láďo, perfektní výběr místa, jen se o to snažit častěji. Pak jsme měli ještě několik tutovek, ale opět jsme vše zahazovali. Tak nás soupeř potrestal ojedinělou akcí po naší pravé straně a z úhlu prostřelil Haldu. Bylo to šest minut před koncem. Naštěstí se už nic více nestalo a tak jsme uhájili první vítězství. Snad nám toto vydrží.

A teď malý kvíz:

Chyběl Vám na hřišti někdo? Malá nápověda: rádoby triky, koloběžky na místě a podobně. Víte o koho se jedná? Neváhejte a pište do komentářů své odpovědi!!! Co na to asi Jarda Hřebík?!

1   :   2

Góly: Daník, Láďa

Bylo vidět, že rozhodčí spali (spící jeleni) když při prvním gólu Tomík nebyl a při druhém měl druhou přihrávku na gól, tak nevím jak to mysleli s tím, že výborný kapitán XXX rozhodl zápas?!