Rozlosování
Systém soutěže
Základní část – 10 přihlášených družstev je rozděleno do dvou základních skupin po pěti. Ve skupinách hrají každý s každým. První tři družstva konečné tabulky základní skupiny postupují do finálové skupiny o celkové 1. - 6. místo, družstva ze 4. a 5. příčky v základních skupinách postupují do skupiny útěchy o celkové 7. - 10. místo.
Finálová část – Družstva ve skupině o 1.-6.místo hrají každý s každým, ale pouze s družstvy z druhé základní skupiny, výsledky zápasů družstev, která postoupila ze stejné základní skupiny, se započítávají. Skupina o 7.-10. místo se hraje každý s každým, zde se výsledky ze základní skupiny nezapočítávají, družstva, která spolu postoupila ze základní skupiny spolu sehrají i odvetu.
Rozlosování
Základní skupina A – Nová Hospoda, Malesice, Horní Bříza, Zruč-Senec, Stříbro juniors.
Základní skupina B – Svojšín, Čižice, Skašov, Dobřany, Radnice.
1.kolo, sobota 7.ledna
10.00-12.30 skupina A Horní Bříza – Stříbro juniors
12.30-15.00 skupina B Čižice – Radnice
15.00-17.30 skupina A Nová Hospoda – Zruč-Senec
17.30-20.00 skupina B Skašov – Dobřany
2.kolo, sobota 14.ledna
10.00-12.30 skupina A Stříbro juniors – Nová Hospoda
12.30-15.00 skupina B Radnice - Skašov
15.00-17.30 skupina A Malesice – Horní Bříza
17.30-20.00 skupina B Svojšín - Čižice
3.kolo, sobota 21.ledna
10.00-12.30 skupina A Zruč-Senec – Stříbro juniors
12.30-15.00 skupina B Skašov - Svojšín
15.00-17.30 skupina A Malesice – Nová Hospoda
17.30-20.00 skupina B Dobřany - Radnice
4.kolo, sobota 28.ledna
10.00-12.30 skupina A Horní Bříza – Nová Hospoda
12.30-15.00 skupina B Svojšín - Dobřany
15.00-17.30 skupina A Malesice – Zruč-Senec
17.30-20.00 skupina B Čižice - Skašov
5.kolo, sobota 11.února
10.00-12.30 skupina A Zruč-Senec - Horní Bříza
12.30-15.00 skupina B Dobřany - Čižice
15.00-17.30 skupina A Malesice – Stříbro juniors
17.30-20.00 skupina B Radnice – Svojšín
I.kolo nadstavba, sobota 18.února
08.30-11.00 skupina o 1.-6.místo A3 (Stříbro) – B1 (Radnice)
11.00-13.30 skupina o 7.-10.místo A5 (Zruč-Senec) – B4 (Dobřany)
13.30-16.00 skupina o 1.-6.místo A2 (Horní Bříza) – B3 (Čižice)
16.00-18.30 skupina o 7.-10.místo A4 (Malesice) – B5 (Skašov)
18.30-21.00 skupina o 1.-6.místo A1 (Nová Hospoda) – B2 (Svojšín)
II.kolo nadstavba, sobota 25.února
08.30-11.00 skupina o 1.-6.místo A1 (Nová Hospoda) – B3 (Čižice)
11.00-13.30 skupina o 7.-10.místo A4 (Malesice) – A5 (Zruč-Senec)
13.30-16.00 skupina o 7.-10.místo B4 (Dobřany) – B5 (Skašov)
změna času, hrát se bude 18.30-21.00!!!
16.00-18.30 skupina o 1.-6.místo A3 (Stříbro) – B2 (Svojšín)
18.30-21.00 skupina o 1.-6.místo A2 (Horní Bříza) – B1 (Radnice)
změna čas, hrát se bude 13.30-16.00
III.kolo nadstavba, sobota 4.března
08.30-11.00 skupina o 7.-10.místo A5 (Zruč-Senec) – B5 (Skašov)
11.00-13.30 skupina o 1.-6.místo A3 (Stříbro) – B3 (Čižice)
13.30-16.00 skupina o 7.-10.místo A4 (Malesice) – B4 (Dobřany)
16.00-18.30 skupina o 1.-6.místo A2 (Horní Bříza) – B2 (Svojšín)
18.30-21.00 skupina o 1.-6.místo A1 (Nová Hospoda) – B1 (Radnice)