6. 12. 2015

Prosinec 2015

Na začátku prosince jsem si vyslechli vánoční koledy v pořadu "Hudba školám". V pátek 4. 12. nás navštívili čerti, nikoho do pekla naštěstí neodnesli, protože jsme všichni hodní, ale někteří z nás měli docela nahnáno.laugh

Kluci se zúčastnili okresního kola ve florbalu. Byli to :Láďa N., Kryštof J., David K. a Fanda V.

V úterý 8. 12. jsme měli přednášku k hodinám zeměpisu, která byla věnovaná tématu "Střední Amerika - legendy a současnost".

zapsala Zuzka a Julie

Dne 9. 12. se dívky z naší třídy Verča K. a Bára K. zúčastnily turnaje v házené, v hale Bios. Všechny zápasy naše družstvo vyhrálo, jen poslední finálový jsme prohrály. Porazila nás až 5. ZŠ, ale na trestné hody. Určitě to ale příští rok vyhrajeme a 5. ZŠ porazíme!!!!

zapsala Verča a Bára

21. prosinec 2015

FLORBAL

Vánoční turnaj

Jakmile jsme přišli do Biosky, tak se náš tým rozehrál a hned potom bylo vyhlášení pravidel turnaje. Hraje se 1 zápas 10 minut.

Jako první jsme hráli my s 6.A. Na první zápas jsme nasadili Davida K., Ladislava N., Fandu V., Šimona M., Báru V. a v bráně jsme měli Báru Kratochvílovou. 1.gól dal Fanda V..

Asi po 3 minutách jsme vyměnili tým za Martina S.,Tadeáše T., Verču K., Ondřeje J. a Kryštofa J.. V minutě 02:06 dal Fanouš V. 2.gól. V minutě 01:42 dala Kristýnka z 6.A gól. 3. gól dal Ladislav N. Následoval 2. gól 6.A.

Zápas tak skončil 3:2 pro nás.

Hned po nás hrála 7.A s 6.C. Zápas skončil 3:0 pro 7.A

Hned po té hrála 8.B s 8.A. Zápas skončil 5:0 pro 8.B

Hned potom hrála 9.A s 6.A. Zápas skončil 2:1 pro 9.A

Jako další hrála 9.B a 6.C. Zápas skončil 4:0 pro 8.B

Hned potom hrála 6.B s 8.A Zápas skončil 2:1 pro 8.A

Hned potom jsme hráli my s 9.A. 9.A nám v 05:11 střelila gól. A pak nám střelili ještě další 4 góly. :-(

Zápas tak skončil 5:0 pro 9.A. :-(

Pak se hrály ještě 2 zápasy a hned potom bylo semifinále. Semifinále se hrálo 2x6 minut.

Jako první hrála semifinále třída 6.B s 9.A. Vyhrála 9.A.

Hned poté jsme hráli my s 9.B.

Na první poločas jsme nasadili Báru V., Veroniku K., Šimona M., Fandu V., Láďu N. a v bráně byl David K. V 1.polovině jsme jeli nájezdy, jel je Šimon, bohužel gól nedal.

Na 2. polovinu jsme nasadili Láďu N., Báru K., Šárku F., Šimona M., Fanda V., v bráně byl David K.

Šárka výborně zastavila hráče z 9.B, jakmile ho zastavila, tak upadla a málem si vyrazila dech, musela si odpočinout a tak ji vystřídala Bára V.

Zápas skončil 0:0

Po skončení zápasu jsme jeli nájezdy. Jako první jel nájezdy Fanda V. Fanda gól bohužel nedal.

Pak jela nájezdy 9.B a v bráně byl David K.. 9.B gól naštěstí nedala!

Potom jel nájezdy Šimon M., bohužel gól nedal. L Potom jela 9.B, naštěstí gól nedala.

Potom jsme jeli my, jel Láďa a gól dal!!!!!:) A potom jela 9.B a gól naštěstí nedala.

Nakonec jsme vyhráli 1:0!

:-) :-) :-) :-) :-) :-)

Pak se hrál ještě 1 zápas a pak opět my.

Hráli jsme s 9.A. Na 1. polovinu jsme nasadili Šimona M., Báru V., Verču K., Láďu N., Fandu V. a v bráně jsme měli Davida K. Tam se nic moc nestalo.

Na 2. polovinu jsme nasadili Láďu N., Fandu V., Báru K., Šárku F. a v bráně jsme měli Davida K.. V minutě 01:36 dali 9.A gól. Zápas skončil 1:0 pro 9.A.

Nyní následoval zápas s 8.B. Na 1. polovinu jsme nasadili Šimona M., Báru K. a Báru V., Láďu N., Verču K. a v bráně jsme měli Davida K.

V POSLEDNÍCH 3 SETINÁCH DAL FANDA V. 1. GÓL!!!!

V 2. polovině v minutě 03:10 dal Láďa N. 2. gól. V 2. polovině dal v minutě 01:10 Fanda V. 3. gól.

Zápas skončil úžasně!!

3:0 pro nás

!!!VÍTĚZTVÍ!!!

Jsme na krásném 2. místě!!!

Hráči: Šárka F., Bára V., Bára K., Veronika K., David K., František V., Šimon M., Kryštof J. , Tadeáš T., Ladislav N., Ondřej J., Martin S.

V bráně se střídala Bára K. a David K.

Pocity hráčů: Když jsme přišli do haly BIOS všichni jsme byli ohromně nervózní, nejraději bychom to zabalili a šli domů.

A k tomu jsme měli hrát hned první zápas, naštěstí ale nervozita rychle odpadla. První zápas jsme vyhráli, ale ty šesťáky jsme podcenili a dostali jeden gól.

Proti 9.A jsme neměli šanci, jak řekli kluci, takže jsme se prý neměli ani snažit. Podle toho to taky vypadalo 5:0.

Stejně jsme postoupili, takže to nevadilo. Ale proti Burdovi, Dejčmarovi a Dejčmarovi bylo hrát slušně stejně nemožné.

Největší nervy, ale doopravdy přišly při nájezdech s 9.B. Šlo o postup do finále. Hráči dávali gól, ale ta nespravedlnost, Burda to neuznal. Naštěstí, Láďa ten gól dal a správně, takže jsme postoupili do finále.

To už samo o sobě bylo neuvěřitelný!

Měli jsme hrát proti osmákům a deváťákům. Nejdříve jsme mysleli, že budeme třetí a nevím jestli nám zvedlo sebevědomí to, že proti 9.A to bylo pouze 1:0, nebo to že jsme prostě dobří, ale 8.B jsme porazili a skončili na druhém místě!

Byl to ten nejvíc úžasný pocit, být druhý, hlavně proti konkurenci starších.

Jedno víme všichni jistě… Příští rok budeme první!!!

Tak toto byly pocity hráčů a já musím s hráči souhlasit. Příští rok budou určitě na 1. Místě, protože opravdu všichni hráli velmi dobře.

Nejlepší fanynky 7.B byly: Vanda V., Štěpánka D., Veronika S., Tereza M. a Barbora V..

zapsaly: Štěpka D., Verča S. a Šárka F.