2015
X. ročník - BĚHU PRO RADOST
Zdislavice - 6. červen 2015
Předškolní dívky I. - do r. 2010 - 250 m
1. |
Brožíková J. |
MŠ Vlašim |
1:11,3 |
2. |
Fialková J. |
Čechtice |
1:17,0 |
3. |
Sedláčková A. |
Vlašim |
1:18,9 |
4. |
Nevšímalová T. |
Chmelná |
1:27,5 |
5. |
Melicharová N. |
Zdislavice |
1:56,6 |
6. |
Krucká A. |
Domašín |
2:16,8 |
Předškolní chlapci I. - do r. 2010 - 250 m
1. |
Jankovský F. |
Zdislavice |
1:27,2 |
2. |
Martínek V. |
Zdislavice |
1: 45,5 |
3. |
Melichar J. |
Zdislavice |
2:05,9 |
Předškolní dívky II. - 2008 - 2009 - 250 m
1. |
Naňáková A. |
Prokop Klub |
1:09,9 |
2. |
Martínková A. |
Zdislavice |
1:11,3 |
3. |
Kletečková A. |
Čechtice |
1:12,1 |
4. |
Gregorová S. |
Prokop Klub |
1:15,0 |
5. |
Jankovská T. |
Zdislavice |
1:15,2 |
Předškolní chlapci II. - 2008 - 20089 - 250 m
1. |
Svoboda M. |
TJ Jiskra Zruč n. S. |
53,5 |
2. |
Růžička D. |
Zdislavice |
56,3 |
3. |
Klika V. |
Rataje |
57,5 |
4. |
Krucký T. |
Spartak Vlašim |
58,9 |
5. |
Balek V. |
Malovidy |
1:04,6 |
6. |
Balek M. |
Malovidy |
1:10,2 |
7. |
Klíma Š. |
Spartak Vlašim |
1:17,2 |
Nejmladší žákyně I. - 2006 – 2007 - 250 m
1. |
Sátrová T. |
Spartak Vlašim |
53,5 |
2. |
Lapáčková T. |
TJ Jiskra Zruč n. S. |
56,5 |
3. |
Sedláčková A. |
Spartak Vlašim |
1:00,7 |
4. |
Naňáková N. |
Prokop Klub |
1:10,6 |
Nejmladší žáci I. - 2006 - 2007 - 250 m
1. |
Růžička A. |
Zdislavice |
50,1 |
2. |
Klíma M. |
Spartak Vlašim |
51,2 |
3. |
Motlíček T. |
Malovidy |
52,0 |
4. |
Krucký O. |
Spartak Vlašim |
52,4 |
5. |
Naňák A. |
Prokop Klub |
53,7 |
6. |
Nevšímal L. |
Chmelná |
56,1 |
Nejmladší žákyně II. - 2004 - 2005 - 500 m
1. |
Chmelová K. |
Hvězda Pardubice |
1:48,4 |
2. |
Vejsadová S. |
Spartak Vlašim |
1:49,9 |
3. |
Drahozalová L. |
SVČ Ledeč n. S. |
1:51,9 |
4. |
Sátrová K. |
Spartak Vlašim |
1:52,8 |
5. |
Kliková D. |
Rataje |
1:57,5 |
6. |
Ptáčníková P. |
Spartak Vlašim |
2:02,1 |
7. |
Motlíčková P. |
Malovidy |
2:02,6 |
8. |
Váchová A. |
Zdislavice |
2:23,4 |
Nejmladší žáci II. - 2004 - 2005 - 500 m
1. |
Zelingr L. |
Zdislavice |
2:00,2 |
2. |
Kletečka J. |
Čechtice |
2:06,8 |
3. |
Dvořák M. |
Zdislavice |
2:13,4 |
Mladší žákyně - 2002 - 2003 - 750 m - 0 záv.
Mladší žáci - 2002 - 2003 - 750 m
1. |
Fialka J. |
Sokol Čechtice |
2:37,2 |
2. |
Novák Š. |
Spartak Vlašim |
2:39,3 |
3. |
Dubjak O. |
TJ Jiskra Zruč n. S. |
2:40,7 |
4. |
Korecký J. |
TJ Jiskra Zruč n. S. |
2:46,2 |
5. |
Drahozal M. |
SVČ Ledeč n. S. |
2:48,4 |
6. |
Hejný J. |
Zdislavice |
3:06,4 |
7. |
Adamec J. |
Spartak Vlašim |
3:14,3 |
Starší žákyně - 2000 - 2001 - 1 500 m
1. |
Nevšímalová Ś. |
Chmelná |
8:48,9 |
Starší žáci - 2000 - 2001 - 1 500 m
1. |
Fialka J. |
Sokol Čechtice |
NM |
2. |
Tláskal T. |
SVČ Ledeč n. S. |
NM |
2. |
Fialka D. |
Sokol Čechtice |
NM |
Dorostenky - 1998 - 1999 - 1 500 m
1. |
Průšová L. |
Spartak Vlašim |
6:57,7 |
2. |
Rumlerová J. |
Keblov |
7:01,3 |
3. |
Kárníková L. |
SVČ Ledeč n. S. |
9:20,5 |
Dorostenci - 1998 - 1999 - 1 500 m
1. |
Adamec J. |
Spartak Vlašim |
6:44,7 |
Ženy - 1997 a starší - 1 500 m
1. |
Michálková J. |
Praha |
7:30,2 |
2. |
Dvořáková K. |
Zdislavice |
7:56,1 |
3. |
Vlasáková J. |
Trhový Štěpánov |
8:05,0 |
4. |
Tichá M. |
Světlá n. S. |
9:05,7 |
Ženy I. - 1981 a mladší - 9 000 m
1. |
Müllerová Ba. |
Kerteam Praha |
53:20,7 |
2. |
Dvořáková K. |
Zdislavice |
1:11.49,2 |
3. |
Dvořáková P. |
Zdislavice |
1:11:50,9 |
Ženy II. - 1980 a starší - 9 000 m
1. |
Adamcová A. |
Spartak Vlašim |
45:17,5 |
2. |
Martínková M. |
Sokol Domašín |
48:26,0 |
3. |
Z. Klímová-Vaňková |
Vlašim |
51:41,2 |
4. |
Lukešová J. |
JaJ Vlašim |
58:40,7 |
5. |
Zelingrová M. |
Zdislavice |
1:11:07,7 |
6. |
Merašická D. |
Continental |
1:17:47,7 |
Muži I. - 1976 a mladší - 9 000 m
1. |
Pokorný M. |
Ben. běžecký klub |
33:15,6 |
2. |
Flegl V. |
Vrchlabí |
35:46,9 |
3. |
Hejný K. |
Zdislavice |
38:20,8 |
4. |
Veleta R. |
SVČ Ledeč n. S. |
39:06,8 |
5. |
Kašpar M. |
RS Vlašim |
39:27,9 |
6. |
Pospíšil P. |
BBK Čerčany |
39:44,4 |
7. |
Kouklík J. |
Ben. běžecký klub |
40:28,5 |
8. |
Tůma J. |
Spartak Vlašim |
41:12,8 |
9. |
Kahoun J. |
Louňovice p. Bl. |
42:06,2 |
10. |
Svoboda P. |
BBK Čerčany |
42:30,4 |
11. |
Hejný M. |
Sokol Čechtice |
44:51,2 |
12. |
Šanda M. |
Gymn. Vlašim |
47:06,9 |
13. |
Hájek J. |
Tisem |
48:13,0 |
14. |
Jakubec v |
Zdislavice |
51:01,3 |
15. |
Reichel J. |
ČZU Čerčany |
51:46,0 |
16. |
Exner A. |
Zdislavice |
1:08:22 |
- |
Hejzlar J. |
Zdislavice |
DNF |
Muži II. - 1966 - 1975 - 9 000 m
1. |
Tichý F. |
Catus Bike Team |
36:24,8 |
2. |
Jirásek M. |
TJ Sokol Kbely |
37:15,8 |
3. |
Jánošík R. |
Spartak Vlašim |
38:13,3 |
4. |
Lejnar M. |
SDH Zruč n. S. |
41:36,7 |
5. |
Horný P. |
SVČ Ledeč n. S. |
42:50,2 |
6. |
Špůrek P. |
Koloběžka Vracovice |
44:37,1 |
7. |
Brožík F. |
PENTAR Vlašim |
46:50,9 |
8. |
Říha K. |
Soběhrdy |
48:42,7 |
Muži III. - 1956 - 1965 - 9 000 m
1. |
Tůma J. |
Spartak Vlašim |
43:37,1 |
2. |
Lukeš J. |
JaJ Vlašim |
44:43,9 |
3. |
Pokorný M. |
Ben. běžecký klub |
47:59,9 |
4. |
Kouklík S. |
Ben. běžecký klub |
52:42,0 |
5. |
Cinka I. |
Ben. běžecký klub |
56:04,0 |
Muži IV. - 1955 a starší - 9 000 m
1. |
Němec J. |
Spartak Vlašim |
40:42,8 |
2. |
Smetana K. |
Ben. běžecký klub |
50:25,6 |
3. |
Vosyka L. |
AZ Tým Světlá |
57:14,3 |
Mgr. Irena Králová, ředitel závodu
Mgr. Jiří Říha, hlavní rozhodčí