31. 10. 2017

Ďalšia rana pre Real: Po šokujúcej prehre prišiel o kľúčového hráča!

Futbalisti Realu Madrid v 10. kole španielskej La Ligy nečakane prehrali na pôde Girony 1:2.

"Biely balet" po prvom polčase viedol gólom Isca. Domáci však na začiatku druhého dejstva v priebehu štyroch minút otočili nepriaznivý vývoj. Vyrovnanie zariadil Cristian Stuani a zisku cenných troch bodov rozhodol Cristian Portu.

Real Madrid senzačne prehral v Girone a navyše prišiel o jedného hráča. V polčasovej prestávke zostal v kabíne Raphael Varane, francúzsky obranca si poranil stehenný sval. V zápase ho nahradil Nacho. Podľa posledných informácií má zranené trieslo a ani sám Zinedine Zidane nevie, aké vážne to bude.

Jedno je však isté. Tréner Realu Madrid bude mať veľké starosti, pretože biely balet čaká v stredu kľúčový zápas v boji o prvenstvo v skupine Ligy majstrov proti Tottenhamu.

Raphael Varane zápas nedohral. zdroj: lequipe.fr