0:10 (0:3)

Sraz: 10:50 u šatny. Odjezd autobus v 11:00 návrat cca 19:15

Nominace: 2, 3, 4, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20

Góly:

25 min. Lukáš P., 31 min. Antonín Š., 34 min. Lukáš P., 44 min. Václav N., 45 min. Lukáš P., 49 min. Lukáš P., 51 min. Václav N., 57 min. Lukáš P., 66 min. Antonín Š., 68 min. Marco N.

Komentář trenéra k utkání:

K sobotnímu utkání 11.kola jsme se vydali na horkou půdu na městský stadion Vítkovic, kde naším soupeřem byla 1.FC Poruba. Soupeři před utkáním patřila pátá příčka v tabulce a byli pouze bod za námi se skóre 48:21. Zejména inkasované góly budily o to větší respekt ke kvalitnímu soupeři, se kterými jsme se v předešlých letech potkávali na turnajích a vždy to byly velice kvalitní a těžké zápasy.

Úvod utkání nebyl ideální a nemohli jsme se příliš s rozkouskovanou hrou, z důvodu častých autových vhazování a chození pro míč dále od hřiště, dostat do tempa. Utkání tak v úvodu bylo spíše jen o soubojích o míč, než samotné hře a kombinaci. Ve 20. minutě jsme ke všemu ještě neproměnili pokutový kop a vývoj utkání, tak sliboval ještě těžkou bitvu, kde jsme očekávali, že může celé utkání rozhodnout pouze jeden gól. Čím více času byl, ale míč na herní ploše, tak se hráči dostávali do herního tempa. To vedlo k větší kontrole míče a vytváření si postupně čím dál více příležitostí skórovat. Ve 25. minutě jsme se ujali vedení, což nám dodalo mnohem více sebevědomí a během 9 minut jsme přidali další dvě branky a poločas tak zasloužené vedli, nad skvěle hrajícím týmem zejména dozadu, 3:0.

Do druhého poločasu jsme vlétli a vstřelili dva slepené góly. To hráče soupeře v hlavách bohužel srazilo a zbytek zápasu nám již ulehčili. Vysoké vítězství 10:0 z horké půdy od tak kvalitního soupeře nikdo nečekal a je velice cenný pro zbylou podzimní část sezóny.

Chlapce musím za toto utkání pochválit a u některých byly vidět i nadstandartní inviduální výkony, což bylo po utkání oceněno v šatně pozitivně před ostatními spoluhráči.

Tento týden byl opravdu celkově skvěle zvládnutý, 5 těžkých utkání v II. předkole Planeo capu bez porážky a nyní i takto skvěle zvládnuté těžké venkovní utkání, kdy nebyl náš tým kompletní a některé zlobí zdravotní komplikace, je vážně potřeba ocenit a smeknout před chlapci za skvělý kolektivní výkon v průběhu celého týdne.