HCSV vs BK Nová Paka

13. 1. 2020

Dne 11.1.2020 se konalo 31.kolo   2. hokejové ligy sever. Proti sobě se utkaly týmy HC Vlci Jablonec vs HC Řisuty, HC Rodos Dvůr Králové vs HC Draci Bílina, HC Mostečtí Lvi vs HC Děčín a náš známý HC Stadion Vrchlabí který vede tabulku 2. hokejové ligy s náskokem 17 bodů nad HC Rodos Dvůr Králové a utkal se proti týmu BK Nová Paka. Utkání se konalo na stadionu v Nové Pace od 18:00. Fanoušci HCSV jeli do Nové Paky vlakem.

V 1. třetině padly celkem 4 branky. První branku zápasu vstřelil hráč Vrchlabí s číslem 60 Tomáš Rolinek 0-1. Další branku Vrchlabí vstřelil hráč s číslem 37 Petr Sýkora 0-2. Hitparáda pokračovala dál když se do brány trefil hráč s číslem 69 Pavel Mrňa 0-3. Radost skončila když se do vrchlabské brány trefil bývalý hráč HCSV Tomáš Půlpán (19) 1-3.

Ve 2. třetině padly 2 branky. Nejdříve se trefil z domácího celku Tibor Hric (33)  2-3. Po 10 minutách a 56 sekundách se trefil Tomáš Rolinek (60) a to dokonce v oslabení 2-4.

Ve 3. třetině se skóre posunulo až minutu před koncem a to když po přihrávce JAKUBA SOUKUPA  trefil Jan Hlaváč (27) 2-5.

HCSV ZÁPAS S BK NOVÁ PAKA VYHRÁL 5-2 A JÁ DĚKUJI HRÁČŮM A FANOUŠKŮM ZA SKVĚLÝ ZÁPAS A ÚŽASNOU ATMOSFÉRU !!!!!