rozhodčí: Marek Fillip

góly:  3x Patrik Rakaš (5´, 44´ a 54´), Michal Kupsa (19´)

ŽK:  Tomáš Šimon (61´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Tomáš Šimon, Yaroslav Boichuk, Martin Čičatka - Dominik Kukla (80´ Martin Ondriga), Michal Kupsa (65´ Jan Kozel), Lukáš Bělohlávek, Petr Vavro - Patrik Rakaš, Vitalii Berebelia

Po dvou odehraných kolech jsme byli stále bez bodového zisku, naproti tomu Chotýšany přijeli v pozici 100% bodujícího týmu. Postrádali jsme několik důležitých hráčů, favoritem jsme tedy rozhodně nebyli. Předsudky jsme však rychle rozprášili a po 5ti minutách jsme vedli, když Vitalii Berebelia vyzval Patrika Rakaše balonem za obranu a v těchto situacích je Patrik velice úspěšný. Svůj únik zakončil kličkou brankáři a zasunutím do prázdné brány - 1:0. Chotýšanští se snažili kombinovat, naráželi však na náš dobře bránící odpor. Do výraznějšího ohrožení naší branky jsme je nepouštěli. Po 20ti minutách se opět měnilo skóre. Při standartní situaci se v pokutovém území nejlépe orientoval výborně hrající Michal Kupsa a tečí usměrnil míč za záda brankáře podruhé. Před odchodem do kabin znova pláchl hostující obraně Patrik Rakaš a opět se nemýlil - 3:0. V úvodu druhého poločasu skóroval Patrik Rakaš střelou z úhlu na zadní tyč, zkompletoval hattrick a definitivně zlomil odpor Chotýšan. Utkání se dohrávalo s menšími šancemi na obou stranách, brankáři byli úspěšní a nedovolili skórovat. Vychytanou nulu jsme Jardovi Gabrielovi pokazili v poslední minutě, kdy jsme nedokázali pohlídat rohový kop a chotýšanští snížili na konečných 4:1.