rozhodčí: Roman Irion

gól:  Jan Mišovic (23´)

ŽK:  Martin Čičatka (58´), David Kněžík (71´)

sestava:  Libor Zikmund - David Kněžík (75´ Jakub Šindelář), Pavel Čermák, Jaroslav Bařina, Martin Čičatka - Patrik Rakaš (80´ Petr Polyak), Lukáš Kukla, Jan Mišovic, Ondřej Moravec - Jiří Kováč (46´ Michal Neruda), Lukáš Bucala

Před solidní diváckou kulisou je tu opět po dlouhé době derby s Bílkovicemi. Náboj tohoto duelu ještě více zvyšuje, že mnoho hráčů oblékalo také dres soupeře. První poločas byl vyrovnaný, i když více šancí jsme měli my. Brzdily nás ale nepřesnosti ve finální fázi a v zakončení. Přesto jsme několikrát nebezpečně zahrozili. Nádhernou vedoucí branku vstřelil Honza Mišovic. Ondra Moravec mu přistrčil míč a populární "Mašina" napálil míč z dobrých 25m do šibenice - 1:0!!! V úvodu druhého poločasu byl za zbytečný zákrok na polovině hřiště po druhé žluté kartě vyloučen hráč Bílkovic a vše se zdálo být hotové. Hosté zbraně ale nesložili a nadále s námi hráli otevřenou partii. Tvořili jsme si šance, ze kterých se dalo zápas rozhodnout. Ale vlastní nemohoucnost, výborný bílkovický brankář a také pověstné štěstí, když jsme nastřelili dvakrát břevno, drželo pořád výsledek 1:0. A tak také toto derby skončilo.