sobota 28. října 2023, výkop 14.30 hodin

Postupice - Libež

2 : 5     ( 2 : 2 )

rozhodčí: Filip Kostina

góly:  2x Patrik Rakaš (23´ a 73´), Michal Kupsa (32´), vlastní (68´), Michael Rakaš (92´)

ŽK:  Martin Novotný (80´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík (60´ Jan Kozel), Lukáš Kukla (55´ Marek Janák), Yaroslav Boichuk, Jan Pavouček - Petr Vavro (60´ Vitalii Berebelia), Martin Novotný, Miloš Janák, Michael Rakaš - Patrik Rakaš, Michal Kupsa

Začátek zápasu jsme nezachytili a pod dvou velkých chybách jsme prohrávali po dvaceti minutách 2:0. Vzápětí však snížil skóre a vrátil nás do zápasu Patrik Rakaš, když excelentně zakončil přímý volný kop do šibenice domácí branky. O dalších deset minut vyrovnal Michal Kupsa neméně pohlednou brankou, opět do horního rohu branky. Poločasové skóre tedy bylo vyrovnané, ale jednoznačně lepším celkem jsme byli my. Kvalitu jsme potvrdili ve druhém dějství, kdy jsme třemi brankami rozhodli o našem vítězství a otočili jsme skóre z 2:0 na konečných 2:5 v náš prospěch.