Závody 2010

Příspěvky

Silvestrovský běh Moravský Beroun 2010

110.jpgNa Silvestra 31.12. pořádá oddíl lyžování a město Moravský Beroun "Silvestrovský běh" pro děti, mládež i dospělé. Podrobné informace pro zájemce běhání najdete v plakátku  Zde  .

23. 12. 2010 | Rubrika: Závody 2010

Běh o kapra Bruntál 2010

200511241625_kapr.gifVe čtvrtek 23.12. proběhl na bruntálském náměstí tradiční závod "BĚH O KAPRA" pro kategorii žáků a mladších dětí. Šternberští běžci si jeli také poměřit síly a zabojovat o rybí ceny z Tylova. Podařilo se dokonce, že všichni naši závodníci si odvezli vánočního kapříka. Markéta Novotná vyhrála mladší žačky, Tomáš Pevner mladší žáky, Jan Sadil byl třetí ve starších žácích, Veronika Janošíková byla taktéž třetí v mladších žačkách a v přípravce doběhl Adam Janošík na čtvrtém místě. Gratulujem našim závodníkům k pěkné reprezentaci oddílu.

23. 12. 2010 | Rubrika: Závody 2010 | Fotografie: Běh o kapra 2010

Mikulášský běh Olomouc 2010

Obrazek

V sobotu 4.12. proběhl za velmi mrazivého počasí Mikulášský běh, která je zařazen do velké ceny vytrvalců a naši běžci se zúčastnili v rámci zimní přípravy. Nejlepší výsledek dosáhli Martin Sadil v kategorii muži A na trati 6.9 km doběhl na 8. místě a Markéta Novotná na trati 5,1 km doběhla v halavní ženské kategorii na 4. místě. Závodu se zúčastnili i Irena Cepníková 7. místo, Jan Sadil 23. místo, Ladislav Sás 10. místo, a v dětských kategoriích na 1 km běželi Adam a Veronika Janošíkovi.

6. 12. 2010 | Rubrika: Závody 2010 | Komentářů: 0

Mikulášský běh Vyškov 2010

is1.jpgV sobotu 27.11. proběhl ve Vyškově Mikulášský běh. Dosáhli jsme výborných i průměrných výsledků. První místa získali Elenka Urbášková u nejmenších přípravek a Martin Sadil v dorostu. V mužích doběhl Jan Skoupý na 12. místě a Martin Sadil na 13. místě. V mladších žákyních Markéta Novotná 7. místo a Katrin Sásová 8. místo. Stejná umístění dosáhli Jan Sadil a Martin Krejča. Vendulka Skoupá doběhla také 7. a ve starších žačkách i Naďa Vojáčková.  Výsledky

22. 11. 2010 | Rubrika: Závody 2010 | Komentářů: 0

Běh přes černovírský les 2010

V sobotu 20.11.2010 byl pořádán v rámci středomoravského běžeckého poháru v Hlušovicích "Běh přes černovírský les". Zůčastnili se i závodníci AK v rámci zimní přípravy. Martin Sadil doběhl celkově šestý a v kategorii A jako čtvrtý v čase 38:44 min na 10 ti kilometrové trati. Ladislav Sás doběhl na 9. místě, v čase 40:13 a Václav Reich na 33.místě v čase 46:48 min. Celkové výsledky závodu.

21. 11. 2010 | Rubrika: Závody 2010 | Fotografie: Hlušovice 2010

Vlachovka 2010

V sobotu 13.11.2010 proběhl tradiční lesní běh Vlachovka ( 14 km ). Zúčastnilo se 51 startujících v sedmi kategoriích. V juniorkách zvítězila Markéta Novotná 85:41, 2. Katrin Sásová a 3. Irena Cepníková. V juniorech 1. Jan Skoupý 60:34, 2. Marek Uvizl a 3. Kryštof Nemeth. Ostatní výsledky doplníme později.

13. 11. 2010 | Rubrika: Závody 2010 | Fotografie: Vlachovka 2010 | Komentářů: 0

Hornická desítka 2010

ObrazekV sobotu 6. listopadu jsme se zúčastnili 25. ročníku tradiční Hornické desítky. Tentokrát jsme se na medailová umístění nedostali ale získali jme několik pěkných umístění na podiu. 4. Markéta Novotná, 5. Jarda Žádník, 6. Martin Prajza a Bára Kučerová, 7. Martin Sadil a Adam Janošík. Celkové výsledky si můžete prohlédnout v odkaze: https://aksternberk.estranky.cz/archiv/uploaded/181

8. 11. 2010 | Rubrika: Závody 2010 | Fotografie: Hornická desítka 2010

Mistrovství ČR družstev 2010 dorost

ObrazekV sobotu 2.10. proběhly finalové závody družstev dorostu a juniorů, do kterého se probojovali i šternberští závodníci. V Olomouci s Turnovem bojoval junior Ondřej Doležel a získal zlatou medaili. V Českých Budějovicích závodili dorostenci s Opavou. Celkově obsadili pěkné páté místo. Sadil 2. na 800m, 4. ve štafetě 4x400m, a 6. na 300m př., Mikuška 10. ve výšce a 7. na 110m př, kdy chybou rozhodčího přišel o jasné 3. místo, Charouz 4. na 4x400m, a 7. na 400m. Negativem bylo poranění achylovky |Martina Sadila při posledním štafetovém závodě, kdy mu soupeř při sbíhání šlápl tretrou na patu a poranil achilovku. Celkové výsledky najdete v odkaze: junioři - zde, dorostenci - zde

2. 10. 2010 | Rubrika: Závody 2010

Berounský trojúhelník 2010

ObrazekBerounský trojúhelník 2010 se koná v pátek 1.10.2010 v 16.00 hodin se startem na fotbalovém hřišti. Plakátek s informacemi v odkaze: zde

26. 9. 2010 | Rubrika: Závody 2010

3. kolo družstev dorostu 2010 Břeclav

V sobotu 25.9. proběhlo 3. kolo družstev dorostu v Břeclavi, kde naši závodníci bojovat o postup do finále MČR družstev. Dařilo se Filipu Mikuškovi, který na 110m př. doběhl jako 3. a na 300m př. na 5. místě. Rozbíhal také štafetu na 4x400m která obsadila 2. místo. Martin Sadil na 800m doběhl jako 3. a na 300m překážek obsadil 6. místo. Tímto bodovým ziskem kluci přispěli k postupu Opavy do finále, po velkém dramatu a počítání bodů vyřadili favority celé soutěže Vítkovice. Tímto cestujeme v pátek do Českých Budějovic na finále.

26. 9. 2010 | Rubrika: Závody 2010 | Fotografie: 3. kolo dorostu 2010 Břeclav