datum |
druh |
místo |
rozhodčí |
třída |
ocenění |
|
|||||
2010 | |||||||||||
AUSTY SPLNILA PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU INTERŠAMPION - C.I.B.
|
|||||||||||
AUSTY SPLNILA PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU POLSKÝ ŠAMPION | |||||||||||
11.7. | CACIB | Warszawa (PL) | Joanna Adamowska (PL) | šampionů | excelent 1, CWC, CACIB, Winner |
||||||
4.7. | CAC | Bielsko-Biala (PL) | Marek Czerniakowski (PL) | šampionů | excelent 1, CWC, NDSwR, BOB | ||||||
AUSTY SPLNILA PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU SLOVENSKÝ ŠAMPION | |||||||||||
15.5. | CACIB | Bratislava (SK) | Harsanyi Peter (H) | šampionů | excelent 1, CAC, R.CACIB | ||||||
AUSTY SPLNILA PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU RAKOUSKÝ ŠAMPION | |||||||||||
11.4. | CACIB | Wieselburg (A) | Kirschbichler Steffi (A) |
šampionů | excelent 1, CAC, R.CACIB | ||||||
AUSTY SPLNILA PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU ČESKÝ ŠAMPION |
|||||||||||
10.1. | CAC | Olomouc (CZ) | Milan Krinke (CZ) | šampionů | excelent 1, CAC, Národní vítěz | ||||||
2009 | |||||||||||
17.10. | CAC | Brno (CZ) | Antonín Mudra (CZ) | šampionů | excelent 1, CAC, Národní vítěz, BOB | ||||||
4.10. | CACIB | Tulln (A) | Kappacher Friederike (A) | mezitřída | excelent 1, CAC, R.CACIB | ||||||
13.9. | CAC | Chorzow (PL) | Eva Eriksson (SWE) | šampionů | excelent 1, CWC, NDSwR, BOB |
||||||
15.6. | CACIB | Bratislava (SK) | MVDr.Gabriela Ridarčíková (SK) | šampionů | excelent 1, CAC, CACIB | ||||||
19.7. | CACIB | Oberwart (A) | Monika Blaha (A) | šampionů | excelent 1, CAC, CACIB, BOB | ||||||
12.7. | CAC | Košice (SK) | Jaroslav Matyáš (SK) | šampionů | excelent 1, CAC, BOB |
||||||
28.6. | CACIB | Brno (CZ) | Eva Hájková (CZ) | šampionů | excelent 1, CAC, R.CACIB | ||||||
6.6. | CACIB | Nitra (SK) | Judit Korózs - Papp | mezitřída | excelent 1, CAC, CACIB | ||||||
5.6. | CAC | Senec (SK) | MVDr.Vladimír Piskay (SK) | mezitřída | excelent 1, R.CAC |
||||||
3.5. | CACIB | Zadar (HR) | Ana Beatriz Knoll (BRA) | mezitřída | excelent 1, CAC, CACIB, BOB | ||||||
2.5. | CACIB | Zadar (HR) | Janiki Steinbock (ISR) | mezitřída | excelent 1, CAC, CACIB, BOB, Mediterranean Winner 2009 |
||||||
Slněn a přidělen titul CHAMPION OF MONTENEGRO!!! | |||||||||||
1.5. | CAC | Petrovafc (MNE) | Vasko Mudreša (MNE) | mezitřída | excelent 1, CAC, BOB | ||||||
1.5. | CACIB | Bar (MNE) | Denis Kuzelj (SLO) | mezitřída | excelent 1, CAC, CACIB, BOB |
||||||
25.4. | CACIB | České Budějovice (CZ) | Karel Hořák (CZ) | mezitřída | excelent 1, CAC, R.CACIB | FOTO | |||||
19.4. | CAC | Czestochowa (PL) | Anna Dzidt (PL) | mezitřída | excelent 1 | ||||||
8.3. | CACIB | Graz - A | Kappacher Friederike (A) | mezitřída | excelent 1, CACA, CACIB |
FOTO | |||||
8.2. |
CACIB |
Brno |
Cristian Stefanescu (RO) |
mezitřída |
excelent 2 |
|
|||||
7.2. |
CACIB |
Brno |
András Korosz (H) |
mezitřída |
excelent 2, res.CAC |
FOTO | |||||
AUSTY SPLNILA PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY MLADÝCH |
|||||||||||
24.1. |
CACIB |
Trenčín - SK |
Otakar Vondrouš |
mladých |
excelent 1, CAJC |
||||||
2008 |
|||||||||||
1.11. |
CACIB |
Nitra - SK |
MVDr.Gabriela Ridarčíková |
mladých |
excelent 2 |
|
|||||
18.10. |
CAC |
Brno |
Petr Řehánek |
mladých |
excelent 2 |
|
|||||
11.10. |
speciální |
Mladá Boleslav |
Branko Milenkovič (SRB) |
mladých |
very good 2 |
|
|||||
5.10. |
Euro dog Show |
Budapešť - HU |
Kay Eldred (AUS) |
mladých |
very good 3 |
|
|||||
17.7. |
CACIB |
Bratislava - SK |
Korózs-Papp Judit (H) |
mladých |
excelent 1, CAJC |
|
|||||
16.7. |
CACIB |
Bratislava - SK |
Deutscher Erwin (A) |
mladých |
excelent 1, CAJC |
|
|||||
21.6. |
club |
Mladá Boleslav |
MVDr. Vladimír Piskay (SK) |
dorostu |
very promising 1 |
|
|||||
17.5. |
krajská |
Zlín |
Anna Redlicka (PL) |
dorostu |
very promising 1
|
||||||
10.5. |
club |
Remata - Slovensko |
MVDr. Gabriela Ridarčíková (SK) |
dorostu |
very promising 1, BIS puppy!!! |
||||||
12.4. |
CAC |
Ostrava |
Tibor Havelka (SK) |
dorostu |
very promising 1 |
FOTO |