Třeboň - Vodňany 5:4

5. 5. 2009

Smolným lze nazvat první jarní zápas, který jsme sehráli v Třeboni. Po singlech se skóre usadilo na poměru 4:3 pro domácí, kdy své zápasy z vodňanských řad prohráli obě zástupkyně z řad žen a jeden M.Hroneš, z řad mužů.

Nastupovalo se tedy do závěrečných čtyřher, kdy oba naše mužské deblové páry dostaly pouze jednu jedinou možnost, a to vyhrát. Debl se ženám nepovedl a po poradě jsme rozhodili hráče do čtyřhry následovně: Maňák R. a Sejkot R., Bezděka M. a Hroneš M. Los se vcelku povedl a deblovější pár R+R nastupoval proti silnějším z Třeboně. Milan s Michalem vyhráli jednoznačně první set poměrem 6:3, druhý si zkomplikovali a za stavu 1:5 sebevědomí kleslo na nulu. Po taktickém zákroku se ale zápas začal stáčet na naši stranu a vyhráli jsme jej poměrem 7:5. V tuhle chvíli tedy měli celkový výsledek na svých bedrech už jen R+R. První set zakončili vítězně a druhým nakračovali po stejné cestě, když měli 2 mečboly za stavu 5:4...karty se ale otočily a soupeř oba mečboly odvrátil. Třetí set vyhrála Třeboň 6:4.

Konečný výsledek : 5:4 pro domácí