J1A - I. Celostátní fotbalová liga žen (CFLŽ)
domácí zápasy na Letním stadionu - soboty od 11 hodin |
Zápas | Domácí | Hosté | Výsledek | Diváků | |
J1A0101 | Brno | Pardubice | 5:0 (1:0) | ||
2. kolo 02.09.2007 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J1A0201 | Pardubice | Hlučín | 01.09. 11:00 | SO | Letní stadion Pardubice 1:1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J1A0202 | Slovan Liberec | Teplice | 02.09. 11:00 | NE | FK Krásná Studánka 1:2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J1A0203 | Viktoria Plzeň | Hradec Králové | 02.09. 17:00 | NE | 4:0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J1A0204 | Stará Lysá | Slovácko | 01.09. 13:30 | SO | Stará Lysá (Lysá n.Lab.) 1:8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J1A0205 | Ivančice | Slavia Praha | 02.09. 14:30 | NE | Moravský Krumlov 0:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J1A0206 | Brno | Sparta Praha | 02.09. 14:15 | NE | SK Vojkovice 1:2 (1:1) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A0301 | Sparta Praha | Pardubice | 08.09. 16:00 | SO | TC Strahov 4:0 (3:0) |
J1A0302 | Slavia Praha | Brno | 08.09. 12:30 | SO | Čechie Uhřiněves 5:0 |
J1A0303 | Slovácko | Ivančice | 08.09. 14:30 | SO | Širuch,UMT,umělé osvětlení 12:0 |
J1A0304 | Hradec Králové | Stará Lysá | 09.09. 11:00 | NE | Sokol Stěžery 1:1 |
J1A0305 | Teplice | Viktoria Plzeň | 09.09. 10:30 | NE | TJ Baník Ohníč 1:0 |
J1A0306 | Hlučín | Slovan Liberec | 09.09. 13:00 | NE | FC HlučínUMT 0:0 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A0401 | Pardubice | Slovan Liberec | 15.09. 11:00 | SO | Letní stadion Pardubice 1:2 |
J1A0402 | Viktoria Plzeň | Hlučín | 16.09. 16:30 | NE | 4:1 |
J1A0403 | Stará Lysá | Teplice | 15.09. 13:30 | SO | Stará Lysá (Lysá n.Lab.) 0:3 |
J1A0404 | Ivančice | Hradec Králové | 16.09. 14:00 | NE | Moravský Krumlov 0:6 |
J1A0405 | Brno | Slovácko | 16.09. 13:45 | NE | SK Vojkovice 2:4 |
J1A0406 | Sparta Praha | Slavia Praha | 21.09. 17:00 | PÁ | Letná, hř. č. 2 9:0 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A0501 | Slavia Praha | Pardubice | 06.10. 11:30 | SO | Čechie Uhřiněves 8:0 (4:0) |
J1A0502 | Slovácko | Sparta Praha | 06.10. 13:00 | SO | Městský stadion 1:4 |
J1A0503 | Hradec Králové | Brno | 06.10. 10:00 | SO | Sokol Stěžery 1:1 |
J1A0504 | Teplice | Ivančice | 06.10. 10:30 | SO | TJ Baník Ohníč 4:0 |
J1A0505 | Hlučín | Stará Lysá | 07.10. 13:00 | NE | FC Hlučín UMT 2:0 |
J1A0506 | Slovan Liberec | Viktoria Plzeň | 07.10. 11:00 | NE | FK Krásná Studánka 2:1 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A0601 | Pardubice | Viktoria Plzeň | 13.10. 11:00 | SO | Letní stadion Pardubice 1:0 (0:0) |
J1A0602 | Stará Lysá | Slovan Liberec | 13.10. 13:00 | SO | Stará Lysá 1:1 |
J1A0603 | Ivančice | Hlučín | 14.10. 13:30 | NE | Moravský Krumlov 0:5 (0:2) |
J1A0604 | Brno | Teplice | 14.10. 12:45 | NE | SK Vojkovice 4:1 |
J1A0605 | Sparta Praha | Hradec Králové | 14.10. 16:00 | NE | dle dohody |
J1A0606 | Slavia Praha | Slovácko | 13.10. 12:30 | SO | Čechie Uhřiněves 3:1 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A0701 | Slovácko | Pardubice | 21.10. 14:00 | NE | Širůch,UMT,umělé osvětlení 4:0 (2:0) |
J1A0702 | Hradec Králové | Slavia Praha | 20.10. 10:00 | SO | Sokol Stěžery 0:5 |
J1A0703 | Teplice | Sparta Praha | 20.10. 10:30 | SO | TJ Baník Ohníč 0:7 |
J1A0704 | Hlučín | Brno | 21.10. 13:00 | NE | FC Hlučín UMT 1:4 |
J1A0705 | Slovan Liberec | Ivančice | 21.10. 12:00 | NE | FC Slovan Liberec 3:0 |
J1A0706 | Viktoria Plzeň | Stará Lysá | 21.10. 15:30 | NE | 2:0 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A0801 | Pardubice | Stará Lysá | 03.11. 11:00 | SO | Letní stadion Pardubice 4:0 (2:0) |
J1A0802 | Ivančice | Viktoria Plzeň | 04.11. 11:30 | NE | Rakšice 0:9 |
J1A0803 | Brno | Slovan Liberec | 04.11. 11:15 | NE | SK Vojkovice 9:0 |
J1A0804 | Sparta Praha | Hlučín | 03.11. 14:30 | SO | TC Strahov 9:0 (3:0) |
J1A0805 | Slavia Praha | Teplice | 03.11. 12:30 | SO | Uhříněves UMT 7:1 |
J1A0806 | Slovácko | Hradec Králové | 04.11. 14:00 | NE | Širůch,UMT,umělé osvětlení 2:0 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A0901 | Hradec Králové | Pardubice | 17.11. 13:30 | SO | Městský stadion 0:0 |
J1A0902 | Teplice | Slovácko | 17.11. 10:30 | SO | FK Ustí n. Lab. UMT 0:5 |
J1A0903 | Hlučín | Slavia Praha | 18.11. 11:30 | NE | FC Hlučín UMT |
J1A0904 | Slovan Liberec | Sparta Praha | 18.11. 11:45 | NE | FC Slovan Liberec |
J1A0905 | Viktoria Plzeň | Brno | 17.11. 11:00 | SO | 1:3 |
J1A0906 | Stará Lysá | Ivančice | 17.11. 11:00 | SO | Stará Lysá 12:0 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A1001 | Pardubice | Ivančice | 24.11. 11:00 | SO | Letní stadion Pardubice 19:0 |
J1A1002 | Brno | Stará Lysá | 24.11. 11:15 | SO | SK Vojkovice 5:1 |
J1A1003 | Sparta Praha | Viktoria Plzeň | 24.11. 11:00 | SO | TC Strahov 5:0 |
J1A1004 | Slavia Praha | Slovan Liberec | 24.11. 13:00 | SO | SK Slávia UMT 4:0 |
J1A1005 | Slovácko | Hlučín | 24.11. 14:00 | SO | Širůch,UMT,umělé osvětlení 7:0 |
J1A1006 | Hradec Králové | Teplice | 24.11. 10:30 | SO | Městský stadion 0:1 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A1101 | Teplice | Pardubice | 01.12. 10:30 | SO | FK Ustí n. Lab. UMT 3:0 |
J1A1102 | Hlučín | Hradec Králové | 02.12. 11:00 | NE | FC Hlučín UMT 1:4 |
J1A1103 | Slovan Liberec | Slovácko | 02.12. 11:45 | NE | FC Slovan Liberec 0:3 |
J1A1104 | Viktoria Plzeň | Slavia Praha | 02.12. 13:30 | NE | 1:2 |
J1A1105 | Stará Lysá | Sparta Praha | 01.12. 10:30 | SO | Stará Lysá 0:4 |
J1A1106 | Ivančice | Brno | 01.12. 11:00 | SO | Moravský Krumlov 3:13 |
12. kolo 16.03.2008 | |||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A1201 | Pardubice | Brno | 15.03. 11:00 | SO | Pardubice 1:0 (0:0) |
J1A1202 | Ivančice | Sparta Praha | 16.03. 12:30 | NE | TJ Satalice |
J1A1203 | Stará Lysá | Slavia Praha | 15.03. 11:00 | SO | Stará Lysá 1:2 (0:1) |
J1A1204 | Viktoria Plzeň | Slovácko | 16.03. 13:30 | NE | Senco Doubravka 1:3 |
J1A1205 | Slovan Liberec | Hradec Králové | 15.03. 13:30 | SO | FC Slovan Liberec 1:2 (1:0) |
J1A1206 | Hlučín | Teplice | 16.03. 13:00 | NE | FC Hlučín 2:2 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A1301 | Hlučín | Pardubice | 22.03. 14:00 | SO | FC Hlučín 1:1 (1:0) |
J1A1302 | Teplice | Slovan Liberec | 29.03. 14:00 | SO | FK Děčín 1:1 |
J1A1303 | Hradec Králové | Viktoria Plzeň | 29.03. 12:30 | SO | Urbanice 3:1 |
J1A1304 | Slovácko | Stará Lysá | 30.03. 14:00 | NE | St. Město - Širůch 5:1 |
J1A1305 | Slavia Praha | Ivančice | 29.03. 11:00 | SO | SK Slavia Praha 18:0 |
J1A1306 | Sparta Praha | Brno | 29.03. 13:30 | SO | TC Strahov |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A1401 | Pardubice | Sparta Praha | 05.04. 11:00 | SO | Pardubice 1:6 (1:2) |
J1A1402 | Brno | Slavia Praha | 06.04. 11:00 | NE | SK Vojkovice 0:7 (0:2) |
J1A1403 | Ivančice | Slovácko | 05.04. 13:00 | SO | TJ Rakšice 0:7 |
J1A1404 | Stará Lysá | Hradec Králové | 05.04. 11:00 | SO | Stará Lysá 0:1 |
J1A1405 | Viktoria Plzeň | Teplice | 06.04. 11:00 | NE | Senco Doubravka 4:0 (2:0) |
J1A1406 | Slovan Liberec | Hlučín | 06.04. 12:00 | NE | FC Slovan Liberec 2:1 (1:0) |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A1501 | Slovan Liberec | Pardubice | 12.04. 10:30 | SO | Krásná Studánka 3:2 (1:0) |
J1A1502 | Hlučín | Viktoria Plzeň | 08.05. 13:00 | ČT | FC Hlučín 0:0 |
J1A1503 | Teplice | Stará Lysá | 13.04. 13:00 | NE | Děčín 0:0 |
J1A1504 | Hradec Králové | Ivančice | 12.04. 11:00 | SO | Stěžery 23:0 |
J1A1505 | Slovácko | Brno | 13.04. 14:00 | NE | St. Město - Širůch 2:0 |
J1A1506 | Slavia Praha | Sparta Praha | 12.04. 14:00 | SO | Čechie Uhříněves 0:2 (0:2) |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A1601 | Pardubice | Slavia Praha | 19.04. 11:00 | SO | Pardubice 0:6 (0:1) |
J1A1602 | Sparta Praha | Slovácko | 20.04. 14:30 | NE | TC Strahov 5:1 (3:0) |
J1A1603 | Brno | Hradec Králové | 20.04. 11:00 | NE | SK Vojkovice 0:0 |
J1A1604 | Ivančice | Teplice | 19.04. 13:30 | SO | TJ Rakšice 1:5 |
J1A1605 | Stará Lysá | Hlučín | 19.04. 11:00 | SO | Stará Lysá 0:2 (0:1) |
J1A1606 | Viktoria Plzeň | Slovan Liberec | 20.04. 11:00 | NE | Senco Doubravka 4:0 (2:0) |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A1701 | Viktoria Plzeň | Pardubice | 03.05. 11:00 | SO | VS Plzeň-Zátiší 3:0 (1:0) |
J1A1702 | Slovan Liberec | Stará Lysá | 03.05. 10:30 | SO | Krásná Studánka 0:1 |
J1A1703 | Hlučín | Ivančice | 03.05. 13:00 | SO | FC Hlučín 16:0 |
J1A1704 | Teplice | Brno | 03.05. 10:30 | SO | Baník Ohníč 2:2 |
J1A1705 | Hradec Králové | Sparta Praha | 03.05. 14:00 | SO | Stěžery 1:4 |
J1A1706 | Slovácko | Slavia Praha | 03.05. 13:45 | SO | FC Strání 2:0 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A1801 | Pardubice | Slovácko | 17.05. 11:00 | SO | Pardubice 0:3 |
J1A1802 | Slavia Praha | Hradec Králové | 17.05. 14:30 | SO | Čechie Uhříněves |
J1A1803 | Sparta Praha | Teplice | 17.05. 14:30 | SO | TC Strahov |
J1A1804 | Brno | Hlučín | 18.05. 11:00 | NE | SK Vojkovice |
J1A1805 | Ivančice | Slovan Liberec | 17.05. 14:30 | SO | TJ Rakšice |
J1A1806 | Stará Lysá | Viktoria Plzeň | 17.05. 11:00 | SO | Stará Lysá 1:2 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A1901 | Stará Lysá | Pardubice | 24.05. 11:00 | SO | Stará Lysá |
J1A1902 | Viktoria Plzeň | Ivančice | 24.05. 14:00 | SO | 1. FC Plzeň |
J1A1903 | Slovan Liberec | Brno | 24.05. 10:30 | SO | Krásná Studánka |
J1A1904 | Hlučín | Sparta Praha | 24.05. 13:00 | SO | FC Hlučín |
J1A1905 | Teplice | Slavia Praha | 25.05. 10:30 | NE | Baník Ohníč |
J1A1906 | Hradec Králové | Slovácko | 24.05. 14:00 | SO | Lok. Hradec Králové |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A2001 | Pardubice | Hradec Králové | 31.05. 11:00 | SO | Pardubice |
J1A2002 | Slovácko | Teplice | 31.05. 14:15 | SO | SK Boršice u Buchlovic |
J1A2003 | Slavia Praha | Hlučín | 01.06. 12:30 | NE | Čechie Uhříněves |
J1A2004 | Sparta Praha | Slovan Liberec | 31.05. 14:30 | SO | TC Strahov |
J1A2005 | Brno | Viktoria Plzeň | 01.06. 11:00 | NE | SK Vojkovice |
J1A2006 | Ivančice | Stará Lysá | 31.05. 14:30 | SO | TJ Rakšice |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A2101 | Ivančice | Pardubice | 07.06. 14:30 | SO | TJ Rakšice 1:7 (1:3) |
J1A2102 | Stará Lysá | Brno | 07.06. 11:00 | SO | Stará Lysá 3:3 |
J1A2103 | Viktoria Plzeň | Sparta Praha | 08.06. 10:15 | NE | VS Plzeň-Zátiší |
J1A2104 | Slovan Liberec | Slavia Praha | 08.06. 10:30 | NE | Krásná Studánka |
J1A2105 | Hlučín | Slovácko | 07.06. 13:00 | SO | FC Hlučín 0:6 |
J1A2106 | Teplice | Hradec Králové | 07.06. 10:30 | SO | Baník Ohníč 1:0 |
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
J1A2201 | Pardubice | Teplice | 14.06. 11:00 | SO | Pardubice 2:1 (1:0) |
J1A2202 | Hradec Králové | Hlučín | 14.06. 14:00 | SO | Stěžery 0:1 |
J1A2203 | Slovácko | Slovan Liberec | 15.06. 14:15 | NE | St. Město - Širůch |
J1A2204 | Slavia Praha | Viktoria Plzeň | 14.06. 14:00 | SO | Čechie Uhříněves |
J1A2205 | Sparta Praha | Stará Lysá | 14.06. 14:30 | SO | TC Strahov 5:0 |
J1A2206 | Brno | Ivančice | 15.06. 11:00 | NE | SK Vojkovice |
Zdroj: www.fotbal.cz