2008/2009
1. liga
1. Slavia Praha 30 18 8 4 57:25 62
2. Sparta Praha 30 16 8 6 48:25 56
3. Liberec 30 14 10 6 41:28 52
4. Olomouc 30 13 9 8 39:36 48
5. Jablonec 30 14 4 12 43:37 46
6. Mladá Boleslav 30 12 10 8 39:38 46
7. Teplice 30 12 7 11 33:25 43
8. Plzeň 30 11 10 9 45:38 43
9. Ostrava 30 11 6 13 38:36 39
10. České Budějovice 30 7 15 8 30:37 36
11. Brno 30 9 8 13 32:36 35
12. Příbram 30 9 7 14 30:40 34
13. Střížkov 30 10 4 16 33:46 34
14. Kladno 30 8 7 15 21:41 31
15. Zlín 30 7 8 15 26:49 29
16. Žižkov 30 5 7 18 27:45 22
MSFL
1. FC Hlučín 30 18 6 6 49:31 60 - postup
2. 1. SC Znojmo 30 17 8 5 54:30 59
3. FC Dosta Bystrc-Kníničky 30 15 4 11 45:37 49
4. SK Uničov 30 13 9 8 41:31 48
5. SK Han.Slávia Kroměříž 30 12 11 7 31:22 47
6. Fotbal Frýdek-Místek 30 12 7 11 41:37 43
7. MSK Břeclav 30 12 7 11 31:37 43
8. FC Baník Ostrava B 30 12 5 13 28:34 41
9. 1. FC Brno B 30 10 7 13 34:29 37
10. SK Sigma Olomouc B 30 10 7 13 46:47 37
11. FK Mutěnice 30 9 9 12 37:37 36
12. FC Vysočina Jihlava B 30 10 6 14 30:48 36
13. SK Sulko Zábřeh 30 10 4 16 27:44 34
14. FC Tescoma Zlín B 30 8 9 13 38:48 33 - sestup
15. FK Apos Blansko 30 7 9 14 39:49 30 - sestup
16. 1. FC Slovácko B 30 8 6 16 27:37 30 - sestup
Střelci
18 - Sehnal (Blansko)
16 - Minarech (Znojmo)
14 - Prokeš (Hlučín), Zedníček (Bystrc)
12 - Hrubý
11- Vodák (Frýdek/Zábřeh), Vácha (Jihlava B/Bystrc)
9 - Žmolík (Uničov), Koubek (Hlučín), Bačík (Zlín B)
8 - Pacanda
7 - Kováč, Jonov (Znojmo), Sládek (Slovácko B)
MSD-D
1. FK Šardice 30 21 5 4 66:26 68 - vzdaly se práva na postup
2. SK Líšeň 30 21 5 4 63:24 68 - mimořádný postup
3. SK Spartak Hulín 30 16 8 6 58:25 56
4. Horácký FK Třebíč 30 14 9 7 42:23 51
5. SK Rostex Vyškov 30 13 8 9 45:34 47
6. FC Viktoria Otrokovice 30 12 7 11 49:40 43
7. Sokol Protivanov 30 11 6 13 35:36 39
8. Sokol Konice 30 11 5 14 46:67 38
9. FC ŽĎAS Žďár n.S. 30 10 8 12 48:56 38
10. FC Velké Meziříčí 30 9 9 12 38:48 36
11. Framoz Rousínov 30 10 5 15 33:39 35
12. FS Napajedla 30 8 9 13 36:53 33
13. FC FORMAN Boskovice 30 8 7 15 29:53 31
14. SK Dekora Ždírec n.D. 30 8 6 16 29:45 30 - sestup
15. MKZ Rájec-Jestřebí 30 7 7 16 32:51 28 - sestup
16. FK Mohelnice-Moravičany 30 7 4 19 33:62 25 - sestup
Střelci
27 - Jaroš (Líšeň)
20 - Dorotík (Šardice)
16 - Pospíchal (Třebíč)
13 - Paciorek
12 - Ševela (Hulín), Přikryl (Konice)
11 - Huťka M., Melichárek (Napajedla)
10 - Kobylík (Konice), Kratochvíl (Velké Meziříčí), Třasoň, Dvořáček
9 - Volek (Hulín), Macháň (Šardice), Koníř (Třebíč), Mašlej (Vyškov), Machálek (Protivanov)
8 - Jurčík (Otrokovice), Zedníček (Žďár), Pokorný (Velké Meziříčí)
2007/2008
1. liga
1. Slavia Praha 30 17 9 4 45:24 60
2. Sparta Praha 30 17 6 7 53:26 57
3. Ostrava 30 15 10 5 51:28 55
4. Brno 30 16 7 7 43:32 55
5. Teplice 30 16 5 9 40:27 53
6. Liberec 30 12 8 10 35:31 44
7. M.Boleslav 30 11 9 10 37:36 42
8. Zlín 30 10 8 12 28:31 38
9. Plzeň 30 10 8 12 32:37 38
10. Žižkov 30 10 7 13 35:48 37
11. Olomouc 30 8 12 10 20:26 36
12. Jablonec 30 8 9 13 24:32 33
13. Č.Budějovice 30 8 8 14 27:35 32
14. Kladno 30 6 9 15 31:45 27
15. Bohemians 30 5 11 14 24:40 26
16. Most 30 4 8 18 31:58 20
2. liga
1. Bohemians Praha-Střížkov 30 15 8 7 46:38 53 - postup
2. FK Marila Příbram 30 14 10 6 33:18 52 - postup
3. Slezský FC Opava 30 15 5 10 46:31 50
4. FC Hradec Králové 30 13 11 6 34:24 50
5. 1.FC Slovácko 30 13 9 8 40:27 48
6. Fotbal Fulnek 30 12 11 7 36:36 47
7. FC Vysočina Jihlava 30 11 10 9 42:35 43
8. HFK Olomouc 30 11 8 11 33:38 41
9. FK Baník Sokolov 30 9 13 8 26:24 40
10. Fotbal Třinec 30 10 6 14 26:39 36
11. FC Vítkovice 30 10 6 14 35:41 36
12. FK Ústí n.L. 30 9 7 14 35:44 34
13. FC Zenit Čáslav 30 8 9 13 37:44 33
14. FK Dukla Praha 30 9 6 15 36:44 33
15. FC Hlučín 30 7 9 14 26:35 30 - sestup
16. SK Sparta Krč 30 4 12 14 27:40 24 - sestup
MSFL
1. SK Sigma Olomouc B 30 18 7 5 65:28 61 - postup (prodala licenci Karviné)
2. 1. SC Znojmo 30 18 6 6 57:35 60
3. FK Mutěnice 30 17 6 7 60:30 57
4. MFK Karviná 30 13 11 6 48:30 50
5. Fotbal Frýdek-Místek 30 14 6 10 50:38 48
6. MSK Břeclav 30 14 6 10 40:38 48
7. FC Dosta Bystrc-Knín. 30 12 11 7 42:34 47
8. 1. FC Slovácko B 30 13 3 14 36:38 42
9. FC Vysočina Jihlava B 30 12 2 16 44:54 38
10. SK Sulko Zábřeh 30 10 8 12 28:50 38
11. 1. FC Brno B 30 10 5 15 23:30 35
12. SK Han.Slávia Kroměříž 30 8 10 12 34:39 34
13. SK Uničov 30 8 9 13 30:40 33
14. FC Tescoma Zlín B 30 6 9 15 31:49 27
15. SK Lipová 30 6 7 17 33:59 25 - sestup (přihlásila se do I. A třídy)
16. FC MSA Dolní Benešov 30 5 6 19 22:51 21 - sestup
MSD-D
1. FK Apos Blansko 30 19 5 6 64:34 62 - postup
2. FC ŽĎAS Žďár n.S. 30 17 8 5 63:41 59
3. SK Spartak Hulín 30 15 9 6 59:35 54
4. SK Líšeň 30 14 7 9 53:35 49
5. FC Velké Meziříčí 30 14 5 11 48:49 47
6. Sokol Protivanov 30 14 4 12 48:38 46
7. Sokol Konice 30 13 5 12 50:40 44
8. FC Viktoria Otrokovice 30 12 5 13 57:48 41
9. SK Rostex Vyškov 30 10 9 11 38:33 39
10. Horácký FK Třebíč 30 10 8 12 42:41 38
11. Framoz Rousínov 30 10 8 12 40:48 38
12. MKZ Rájec-Jestřebí 30 9 8 13 40:44 35
13. FC Nobica Boskovice 30 10 4 16 44:61 34
14. ČAFC Židenice Brno 30 8 9 13 30:46 33 - sestup
15. FC Slovan Havl.Brod 30 6 7 17 37:70 25 - sestup
16. Cukrovar Hrušovany 30 5 7 18 35:85 22 - sestup
2006/2007
1. liga
1. Sparta Praha 30 18 8 4 44:20 62
2. Slavia Praha 30 17 7 6 44:23 58
3. M.Boleslav 30 17 7 6 48:27 58
4. Liberec 30 16 10 4 44:22 58
5. Brno 30 13 7 10 34:32 46
6. Plzeň 30 12 10 8 35:29 46
7. Ostrava 30 12 10 8 43:33 46
8. Teplice 30 11 9 10 44:39 42
9. Jablonec 30 9 11 10 31:32 38
10. Č.Budějovice 30 9 7 14 28:46 34
11. Kladno 30 7 10 13 23:37 31
12. Most 30 5 16 9 31:41 31
13. Zlín 30 5 12 13 21:34 27
14. Olomouc 30 6 8 16 29:43 26
15. Příbram 30 3 12 15 15:37 21
16. Slovácko 30 3 10 17 20:39 19
2. liga
1. FK Viktoria Žižkov 30 19 7 4 55:23 64 - postup
2. Bohemians 1905 30 18 6 6 47:21 60 - postup
3. HFK Olomouc 30 16 5 9 40:28 53
4. Slezský FC Opava 30 15 8 7 47:28 53
5. FC Vysočina Jihlava 30 14 9 7 49:26 51
6. FK Baník Sokolov 30 12 10 8 36:33 46
7. FC Hradec Králové 30 11 10 9 41:34 43
8. FK Chmel Blšany 30 11 5 14 27:33 38
9. FK Ústí n.L. 30 10 7 13 41:44 37
10. FC Zenit Čáslav 30 11 4 15 34:48 37
11. Fotbal Jakubčovice 30 10 7 13 35:44 37
12. FC Vítkovice 30 8 8 14 31:50 32
13. Fotbal Třinec 30 10 2 18 21:42 32
14. FC Hlučín 30 6 11 13 24:34 29
15. SK Sigma Olomouc B 30 8 5 17 27:43 29 - sestup
16. FC Dosta Bystrc-Kníničky 30 7 4 19 22:46 25 - sestup
MSFL
1. Fotbal Fulnek 30 20 5 5 65:30 65 - postup
2. FK Mutěnice 30 16 9 5 50:32 57
3. SK Uničov 30 14 7 9 50:35 49
4. 1. FC Slovácko B 30 15 4 11 47:33 49
5. Fotbal Frýdek-Místek 30 13 10 7 50:39 49
6. FC Tescoma Zlín B 30 13 8 9 38:27 47
7. MSK Břeclav 30 14 5 11 42:35 47
8. MFK Karviná 30 12 6 12 47:40 42
9. FC Vysočina Jihlava B 30 11 7 12 38:38 40
10. 1. FC Brno B 30 11 6 13 43:45 39
11. 1. SC Znojmo 30 12 2 16 40:49 38
12. FC MSA Dolní Benešov 30 10 7 13 33:42 37
13. SK Lipová 30 9 8 13 27:46 35
14. FC Baník Ostrava B 30 9 7 14 31:34 34 - sestup
15. FC Elseremo Brumov 30 8 4 18 36:68 28 - sestup
16. SK Hranice 30 5 1 24 30:74 16 - sestup
MSD-D
1. SK Sulko Zábřeh 30 19 8 3 56:23 65 - postup
2. SK Líšeň 30 17 7 6 54:27 58
3. Framoz Rousínov 30 16 5 9 42:28 53
4. SK Rostex Vyškov 30 12 8 10 51:37 44
5. MKZ Rájec-Jestřebí 30 13 5 12 37:32 44
6. Cukrovar Hrušovany 30 12 6 12 42:46 42
7. Sokol Konice 30 12 6 12 47:37 42
8. ČAFC Židenice Brno 30 12 4 14 34:45 40
9. FC ŽĎAS Žďár n.S. 30 10 9 11 46:49 39
10. FC Velké Meziříčí 30 10 8 12 42:48 38
11. Horácký FK Třebíč 30 11 4 15 52:53 37
12. FC Nobica Boskovice 30 10 7 13 44:49 37
13. Sokol Protivanov 30 10 6 14 32:47 36
14. FK Šardice 30 11 2 17 42:57 35 - sestup
15. Sokol Hartvíkovice 30 9 6 15 38:57 33 - sestup
16. FC Morkovice 30 7 7 16 32:56 28 - sestup
2005/2006
1. liga
1. Liberec 30 16 11 3 43:22 59
2. M.Boleslav 30 16 6 8 50:36 54
3. Slavia 30 15 9 6 56:34 54
4. Teplice 30 12 16 2 38:24 52
5. Sparta 30 13 6 11 43:39 45
6. Ostrava 30 10 10 10 35:32 40
7. Slovácko 30 9 11 10 29:28 38
8. Jablonec 30 10 7 13 35:39 37
9. Olomouc 30 10 7 13 34:44 37
10. Most 30 10 6 14 34:41 36
11. Zlín 30 8 11 11 27:33 35
12. Brno 30 7 14 9 35:36 35
13. Příbram 30 8 10 12 36:36 34
14. Plzeň 30 7 10 13 30:43 31
15. Jihlava 30 6 11 13 20:36 29
16. Blšany 30 5 11 14 22:44 26
2. liga
1. SK Kladno 30 17 6 7 45:21 57
2. SK Dynamo Č.Budějovice 30 17 4 9 55:26 55
3. MFK Ústí n.L. 30 14 7 9 47:39 49
4. FC Hradec Králové 30 13 10 7 31:28 49
5. FK Viktoria Žižkov 30 12 10 8 42:33 46
6. 1. HFK Olomouc 30 9 14 7 27:31 41
7. SC Xaverov H.Počernice 30 11 7 12 40:35 40
8. SK Hanácká Slavia Kroměříž 30 10 9 11 32:36 39
9. FC Vítkovice 30 9 9 12 26:33 36
10. FC Hlučín 30 10 6 14 31:47 36
11. FK Kunovice 30 9 8 13 35:43 35
12. FK AS Pardubice 30 9 7 14 35:38 34
13. SK Sigma Olomouc B 30 9 7 14 33:40 34
14. 1. FKD Drnovice 30 7 13 10 24:40 34 - do dalšího ročníku 2. ligy se nepřihlásily
15. AC Sparta Praha B 30 8 10 12 32:37 34
16. 1. FC Brno B 30 7 11 12 24:32 32
MSFL: FC Dosta Bystrc-Kníníčky (2. místo), 1. SC Znojmo (7. místo), MSK Břeclav (10. místo), Tatran Kohoutovice (15. místo)
1. Fotbal Jakubčovice 30 17 10 3 49:21 61 - postup
2. FC DOSTA Bystrc-Kníničky 30 13 11 6 35:26 50 - postup
3. FC MSA Dolní Benešov 30 14 6 10 47:41 48
4. Fotbal Třinec 30 13 8 9 44:34 47
5. SK Lipová 30 13 8 9 49:33 47
6. SK UNEX Uničov 30 13 7 10 35:28 46
7. 1. SC Znojmo 30 11 10 9 47:36 43
8. FC Tescoma Zlín B 30 11 9 10 35:33 42
9. FC Baník Ostrava B 30 11 7 12 35:36 40
10. MSK Břeclav 30 11 7 12 36:41 40
11. 1. FC Slovácko B 30 9 10 11 38:38 37
12. FC Vítkovice B 30 8 11 11 33:42 35
13. FC Vysočina Jihlava B 30 8 9 13 36:47 33
14. SK Hranice 30 7 8 15 23:33 29
15. FC Tatran Brno-Kohoutovice 30 4 15 11 19:38 27 - sestup
16. FK Bystřice p.H. 30 5 8 17 21:55 23 - sestup
MSD-D
1. FK Mutěnice 30 21 5 4 87:28 68 - postup
2. FC Elseremo Brumov 30 16 3 11 44:48 51
3. Cukrovar Hrušovany 30 16 3 11 55:34 51
4. FC Morkovice 30 13 6 11 58:46 45
5. FC ŽĎAS Žďár n.S. 30 12 8 10 54:52 44
6. FC Napajedla 30 11 11 8 37:35 44
7. FC TVD Slavičín 30 12 7 11 40:33 43
8. FK Šardice 30 12 7 11 37:37 43
9. SK Líšeň 30 12 6 12 51:48 42
10. FC Velké Meziříčí 30 12 6 12 52:52 42
11. Horácký FK Třebíč 30 11 7 12 40:49 40
12. Framoz Rousínov 30 9 11 10 40:36 38
13. SK Rostex Vyškov 30 9 10 11 33:36 37
14. ČAFC Židenice Brno 30 8 7 15 44:67 31
15. FC VMG Kyjov 30 7 6 17 27:58 27 - sestup
16. SK Dekora Ždírec n.D. 30 5 5 20 27:67 20 - sestup
2004/2005
1. liga
1. Sparta Praha 30 20 4 6 53:28 64
2. Slavia Praha 30 15 8 7 39:25 53
3. Teplice 30 14 11 5 36:27 53
4. Olomouc 30 15 6 9 39:34 51
5. Liberec 30 14 10 6 45:26 46
6. Jablonec 30 12 9 9 33:27 45
7. Ostrava 30 9 10 11 33:36 37
8. Drnovice 30 9 8 13 30:34 35
9. Příbram 30 9 8 13 30:41 35
10. Zlín 30 7 12 11 29:35 33
11. Brno 30 9 6 15 30:42 33
12. Slovácko 30 10 14 6 30:22 32
13. Blšany 30 7 11 12 25:38 32
14. M.Boleslav 30 6 13 11 26:35 31
15. Č.Budějovice 30 6 7 17 28:39 25
16. Opava 30 5 9 16 25:42 18
2. liga
1. FK SIAD Most 30 17 10 1 58:30 61 - postup
2. FC Vysočina Jihlava 30 13 9 6 46:30 48 - postup
3. FC Viktoria Plzeň 30 12 10 6 32:23 46 - postup
4. SK Kladno 30 11 10 7 37:22 43
5. 1. FC Brno B 30 10 6 12 33:31 36
6. FK Viktoria Žižkov 30 14 4 10 42:36 34
7. SK Hradec Králové 30 9 7 12 37:38 34
8. FK Kunovice 30 8 9 11 29:42 33
9. FC Vítkovice 30 10 12 6 35:30 33
10. AC Sparta Praha B 30 7 11 10 24:30 32
11. SK Sigma Olomouc B 30 7 10 11 32:39 31
12. MFK Ústí n.L. 30 7 9 12 27:40 30
13. SK Han.Slavia Kroměříž 30 6 10 12 29:45 28
14. FK AS Pardubice 30 6 9 13 20:34 27
15. TJ Tatran Prachatice 30 6 8 14 28:39 26 - sestup
Tým FC Bohemians Praha byl ze soutěže vyloučen a jeho výsledky anulovány.
MSFL
1. 1. HFK Olomouc 30 21 5 4 60:23 68 - postup
2. FC Hlučín 30 18 9 3 64:25 63 - postup
3. SK UNEX Uničov 30 17 2 11 67:39 53
4. FC Tescoma Zlín B 30 16 5 9 49:37 53
5. FC Baník Ostrava B 30 13 9 8 38:27 48
6. FC MSA Dolní Benešov 30 13 6 11 45:43 45
7. FC Vítkovice B 30 11 9 10 35:36 42
8. FC DOSTA Bystrc-Kníničky 30 11 8 11 43:39 41
9. FK Bystřice p.H. 30 11 7 12 42:47 40
10. 1. FC Slovácko B 30 11 6 13 49:48 39
11. 1. SC Znojmo 30 9 11 10 39:42 38
12. SK Hranice 30 9 8 13 36:41 35
13. Fotbal Třinec 30 7 9 14 31:52 30
14. FC Tatran Brno-Kohoutovice 30 5 12 13 27:43 27
15. SK Lipová 30 6 5 19 28:54 23
16. SK Tatran Poštorná 30 4 5 21 27:84 17 - po sezoně se sloučila se Slovanem Břeclav
MSD-D
1. FC Vysočina Jihlava B 30 21 3 6 90:35 66 - postup
2. Slovan Břeclav 30 16 8 6 54:41 56 - postup
3. FK Mutěnice 30 16 4 10 71:44 52
4. FC Napajedla 30 16 3 11 55:43 51
5. FC TVD Slavičín 30 15 6 9 53:41 51
6. FC Elseremo Brumov 30 15 5 10 51:48 50
7. Horácký FK Třebíč 30 13 6 11 42:44 45
8. SK Rostex Vyškov 30 12 8 10 44:39 44
9. Cukrovar Hrušovany 30 11 10 9 52:44 43
10. FK Autodemont Horka n.M. 30 11 9 10 45:50 42
11. SK Dekora Ždírec n.D. 30 9 10 11 34:38 37
12. Framoz Rousínov 30 10 6 14 38:64 36
13. FC VMG Kyjov 30 9 6 15 48:49 33
14. FC ŽĎAS Žďár n.S. 30 7 10 13 54:67 31
15. Spartak Lipník n.B. 30 4 5 21 23:68 17 - sestup
16. SK LeRK Prostějov 30 4 3 23 27:66 12 - sestup
1994/1995
1. liga
1. AC Sparta Sparta 30 22 4 4 64:17 70
2. SK Slavia Praha 30 19 7 4 52:20 64
3. FC Boby Brno 30 15 9 6 52:27 54
4. FK Slovan WSK Liberec 30 16 3 11 49:46 51
5. FK Viktoria Žižkov 30 15 4 11 61:38 49
6. FC Petra Drnovice 30 15 3 12 46:44 48
7. SK JČE České Budějovice 30 12 10 8 29:28 46
8. SK Sigma MŽ Olomouc 30 12 7 11 31:31 43
9. FC Viktoria Plzeň 30 12 4 14 32:37 40
10. FK Jablonec 30 11 6 13 37:33 39
11. FC Baník Ostrava 30 10 8 12 36:41 38
12. SK Hradec Králové 30 10 6 14 35:45 36
13. FC Unin Cheb 30 8 7 15 29:45 31
14. FC Svit Zlín 30 8 6 16 21:40 30
15. FC Bohemians Praha 30 6 5 19 35:62 23
16. FK Švarc Benešov 30 3 3 24 23:78 12
FC Boby Brno
Martin Pařízek, Luboš Přibyl 25, Radim Vlasák 6
Zdeněk Cieslar 8, Zdeněk Cihlář, Marcel Cupák 22-8, Richard Dostálek 29-4, Tomáš Hamřík 1, Patrik Holomek 1, Pavel Holomek 27-7, Vladimír Chaloupka 5, Kamil Janšta 11, Pavel Kobylka 24-3, Petr Kocman 27-2, Michal Kolomazník 2, Petr Křivánek 28-2, Roman Kukleta 9-5, Petr Maléř 27-6, Jan Maroši 26-3, Lambert Šmíd 12, Martin Špinar 2, Zdeněk Valnoha 21-2, Roman Veselý, Viliam Vidumský 18, René Wagner 22-6, Marek Zúbek 22-2
Trenéři: Petr Uličný, Karel Večeřa (asistent)
FC Petra Drnovice
Pavel Barcuch 28, Tomáš Bernády 1, Radovan Krása 1
Jan Baránek 30-6, Ondřej Daňko 6, Radek Drulák 27-15, Roman Gibala 6, Pavel Harazim 17-1, Roman Hendrych 6, Valdemar Horváth 17, Petr Hruška 28-1, Róbert Kafka 24-3, Edvard Lasota 14-2, Aleš Nešický 14, Jan Palinek 23-2, Roman Pavelka 9, Ladislav Pecko 3, Václav Rada 1, Albert Rusnák 25-3, Ivo Staš 4, Jaroslav Šilhavý 27-1, Michal Šlachta 22-1, Marek Špilár, Marcel Švejdík 6, Jaroslav Timko 15-5, Jozef Weber 26-4, Libor Zelníček 5-1
Trenéři: Brückner Karel (1.-12. kolo), Jarábek Stanislav (13.-30. kolo), Komňacký František (asistent 1.-12. kolo), Kolečko Josef (asistent 13.-30. kolo)
1993/1994
1. liga
1. AC Sparta Praha 30 18 9 3 62:21 45
2. SK Slavia Praha 30 16 7 7 55:28 39
3. FC Baník Ostrava Tango 30 14 8 8 52:25 36
4. SKP Unin Cheb 30 13 10 7 31:29 36
5. FC Viktoria Plzeň 30 12 11 7 35:23 35
6. SK JČE České Budějovice 30 11 13 6 33:31 35
7. SK Sigma Olomouc MŽ 30 14 6 10 44:29 34
8. FC Viktoria Žižkov 30 12 9 9 40:28 33
9. FC Slovan WSK Liberec 30 11 10 9 36:32 32
10. FC Olpran Drnovice 30 13 6 11 38:36 32
11. FC Svit Zlín 30 10 7 13 37:48 27
12. FC Boby Brno 30 10 6 14 38:46 26
13. SKP FOMEI Hradec Králové 30 9 6 15 29:40 24
14. TJ Bohemians Bohemians 30 8 7 15 29:54 23
15. FC Kovkor Vítkovice 30 3 7 20 22:64 13
16. FC Dukla Praha 30 1 8 21 21:68 10
FC Olpran Drnovice
Pavel Barcuch 28 zápasů, Tomáš Poštulka 2, Ladislav Červenka, František Pavlíček
Jan Baránek 8-1, Petr Drozd 1, Roman Gibala 7, Bedřich Hamsa 26-4, Pavel Harazim 27-1, Valdemar Horváth 10, Petr Hruška 23-6, Radomír Chýlek 14-2, Róbert Kafka 26-10, Jan Klíma, Peter Kočič, Miroslav Lecián 8, Štefan Maixner 4-2, Luboš Nosický 18, Jan Palinek 28, Roman Pavelka 15-1, Milan Poštulka 12-4, Rostislav Prokop 11-2, Václav Rada 9, Albert Rusnák 15-3, Ivo Staš 25-1, Jaroslav Šilhavý 13, Marek Špillár 1, Jozef Weber 11, Vladimír Weiss 14-2, Libor Zelníček 26
Trenéři: podzim - Jindřich Dejmal, František Komňacký (asistent), Jiří Lužný (asistent), jaro - Karel Brückner, František Komňacký (asistent)
FC Boby Brno
Martin Pařízek 10, René Twardzik 13, Radim Vlasák 7
Zdeněk Cihlář 17, Marcel Cupák 13-1, Richard Dostálek 15-2, Vladimír Hekerle 6, Pavel Holomek 19, Vladimír Chaloupka 3, František Chovanec 16, Jan Janošťák 13-2, Kamil Janšta 6-0, Pavel Kobylka 25-1, Petr Kocman 22-2, Michal Kolomazník 1-0, Václav Krška 1-0, Petr Křivánek 27-3, Miroslav Kufa 5-1, Roman Kukleta 12-0, Edvard Lasota 17-5, Marek Látal, Petr Maléř 25-4, Vladimír Michal 1, Libor Soldán 24, Lambert Šmíd 19-1, Martin Špinar 7, Petr Tichý 1, Radek Toman 1, Zdeněk Valnoha 10-3, Roman Veselý 6, René Wagner 27-12, Jiří Záleský 9-1, Marek Zúbek 8
Trenéři: Vladimír Táborský (od 1.10.1993), Josef Masopust (od 1.10.1993 do 31.12.1993 asistent, před tím hlavní trenér), Josef Hron (asistent do 21.9.1993), Karel Večeřa (asistent od 1.1.1994)