I. A třída skupina A 2009/2010
Konečná tabulka
1. IE Znojmo 26 18 5 3 68 : 24 59 - postup
2. Baník Zbýšov 26 16 2 8 49 : 36 50 - mimořádný postup
3. Sokol Novosedly 26 15 4 7 51 : 33 49 - mimořádný postup
4. FC Čebín 26 12 5 9 44 : 36 41
5. Fotbal Jevišovice 26 13 1 12 37 : 40 40
6. Sokol Dobšice 26 12 3 11 52 : 33 39
7. FC Miroslav 26 10 7 9 49 : 39 37
8. FC Slovan Brno 26 11 4 11 44 : 44 37
9. RAFK Rajhrad 26 11 4 11 42 : 45 37
10. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 26 8 7 11 40 : 37 31
11. FC Veverská Bítýška 26 8 6 12 38 : 51 30
12. FC Soběšice 26 8 4 14 42 : 67 28
13. FK SK Bosonohy 26 7 3 16 36 : 76 24 - sestup
14. SK Moravská Slavia Brno 26 3 5 18 29 : 60 14 - sestup
O pořadí na 7. až 9. místě rozhodla minitabulka vzájemných zápasů: Miroslav - Slovan Brno 1:1 a 0:0, Miroslav - Rajhrad 3:0 a 2:2, Slovan Brno - Rajhrad 2:0 a 1:3. Miroslav 6 bodů, Slovan Brno 5 bodů, Rajhrad 4 body.
Tabulka střelců
21 - Kapitán (IE Znojmo)
20 - Rohlík (Miroslav)
18 - Roszicska (Zbýšov)
17 - Havel (Slovan Brno)
13 - Struhařík (Čebín), Kalvoda (Rajhrad)
12 - Lapeš
11 - Stehlík A. (oba Dobšice), Černý (Hrušovany)
10 - Mucala (Novosedly), Dulínek (Čebín), Rolník
9 - Kubále (oba IE Znojmo)
Výsledkový servis
1. kolo
Soběšice - Dobšice 1:5 (0:2), Veselý - Lapeš 2, Bitala, Stehlík P., Šuba
Moravská Slavia Brno - Novosedly 3:4 (2:2), Holý, Krejčí, Fiala - Šebesta, Sýkora, Křivánek, Janůvka
Bosonohy - IE Znojmo 3:1 (1:1), Kousal 2, Břežný - Šťáva, ČK: Krejčí - Veselý
Čebín - Jevišovice 3:1 (0:0), Sadílek, Dulínek, Struhařík - Stuchlík
Zbýšov - Hrušovany 1:0 (1:0)
Miroslav - Rajhrad 3:0 (0:0), Vyžrálek, Rohlík, Svoboda
Slovan Brno - Veverská Bítýška 2:0 (1:0), Havel, Plšek
2. kolo
Dobšice - Veverská Bítýška 2:0 (0:0), Bitala, Syrový Roman
Rajhrad - Slovan Brno 3:1 (0:1), Janošek, Kalvoda, Mifek - Cupák
Hrušovany - Miroslav 1:1 (0:0), Hycl - Rohlík
Jevišovice - Zbýšov 0:3 (0:2), Roszicska, Kameník, Langr
IE Znojmo - Čebín 1:0 (1:0), Kapitán
Novosedly - Bosonohy 4:1 (1:0), Trpišovský, Mucala, Šebesta, Janůfka - Havlík; ČK: Nádeníček (Novosedly)
Soběšice - Moravská Slavia Brno 4:3 (2:1), Buchtela, Kozel, Sedlář, vlastní - Hrázský, Černý, Holý
3. kolo
Mor.Sl. Brno - Dobšice 0:1 (0:0); Hladík; ČK: Fiala (MS Brno)
Bosonohy - Soběšice 4:1 (2:1); Kousal, Havlík, Bělohlávek ml., Jakub - Buchtela
Čebín - Novosedly 3:2 (1:0); Dulínek 2, Struhařík - Foltýn R. 2
Zbýšov - IE Znojmo 2:1 (1:1); Šauer, Zavřel - Kalina; ČK: Čapka (Zbýšov)
Miroslav - Jevišovice 2:1 (1:1; Mařík, Rohlík - Makovička
Sn Brno - Hrušovany 2:0 (1:0); Havel, Peterka
Vev.Bítýška - Rajhrad 0:1 (0:0); Kalvoda
4. kolo
Dobšice - Rajhrad 6:1 (1:1); Lapeš 2, Bitala, Pechal, Stehlík Aleš, Stehlík Petr - Šebesta
Hrušovany - Vev.Bítýška 2:2 (0:1); Zifčák, Pešek – Herman 2
Jevišovice - Sn Brno 2:0 (1:0); Jurka, Fiala
IE Znojmo - Miroslav 2:2 (0:2); Kapitán 2 - Dostál, vlastní
Novosedly - Zbýšov 5:2 (1:0); Juřena 2, Křivánek 2, Trpišovský – Roszicska 2
Soběšice - Čebín 4:1 (2:0); Pavel Michal, Buchtela, Sedlář, vlastní - Dulínek
Mor.Sl. Brno - Bosonohy 6:1 (2:0); Bílý 3, Hrázský, Cvingráf, Holý - Cihlář
5. kolo
Bosonohy - Dobšice 1:1 (0:1), Břežný - Fiala, ČK: Prchal (D)
Čebín - Mor.Sl. Brno 2:1 (1:0), Chlup, Struhařík - Holý
Zbýšov - Soběšice 9:1 (4:1), Rozsička 3, Kantor 2, Zavřel 2, Kameník, Skokan - Buchtela, ČK: Gotwald (S)
Miroslav - Novosedly 0:1 (0:1); Mucala, ČK: Mařík (M)
Sn Brno - IE Znojmo 1:2 (0:2), Fojtík - Kapitán, Rolník
Vev.Bítýška - Jevišovice 2:4 (1:1), Herman, Koláčný - Fiala 2, Drozd, Veselý
Rajhrad - Hrušovany 3:2 (1:1), Kouřil 2, Kalvoda - Hamár, Nekuda
6. kolo
Dobšice - Hrušovany 2:0 (2:0), Lapeš 2, ČK: Stehlík (D)
Jevišovice - Rajhrad 0:1 (0:1), Kouřil
IE Znojmo - Vev.Bítýška 7:0 (3:0), Kapitán 3, Rolník 3, Kubále
Novosedly - Sn Brno 3:1
Soběšice - Miroslav 3:1 (1:0), Látal 2, Buchtela - Rohlík, ČK: Zálešák (M)
Mor.Sl. Brno - Zbýšov 0:3 (0:1), Roszicska 2, Skokan
Bosonohy - Čebín 2:4 (0:2), Břežný, Cihlář - Dvořák, Neudecker, Sadílek, Struhařík, ČK: Kousal - Neudecker
7. kolo
Čebín - Dobšice 2:1 (2:0), Dulínek, Mokošák - Zajíc
Zbýšov - Bosonohy 1:2 (0:1), Šauer - Bělohlávek, Havlík
Miroslav - Mor.Sl. Brno 6:1 (1:0), Rohlík 3, Chlad, Franzberger, Hort - Viktora
Sn Brno - Soběšice 1:1 (1:1), Nevěděl - Látal
Vev.Bítýška - Novosedly 1:1 (0:0), Martinů - Trpišovský
Rajhrad - IE Znojmo 2:5 (2:1), Sedláček, Šebesta - Kubále 2, Kalina, Kapitán, Rolník
Hrušovany - Jevišovice
8. kolo
Dobšice - Jevišovice 1:2 (1:1), Záruba,Veselý, vlastní, ČK: Zajíc (D)
IE Znojmo - Hrušovany 4:1 (3:0), Kubále 2, Kapitán, Rolník - Hamár
Novosedly - Rajhrad 1:2 (1:1), Sýkora - Kalvoda 2
Soběšice - Vev.Bítýška 1:4 (0:3), Vacula - Sova 2, Koláčný, Zavřel
Mor.Sl. Brno - Sn Brno 0:1 (0:0) - Cupák, ČK: Nevěděl (Sn)
Bosonohy - Miroslav 2:6 (1:3), Havlík, Šauer - Rohlík 2, Franzberger, Hort, Mařík, Šulik
Čebín - Zbýšov 1:0 (0:0), Struhařík, ČK: Cenek (Z)
9. kolo
Zbýšov - Dobšice 1:5 (1:3), Zavřel - Stehlík 2, Lapeš, Zajíc, Šuba, ČK: Skokan (Z)
Miroslav - Čebín 1:0 (1:0), Chlad
Sn Brno - Bosonohy 3:0 (1:0), Havel 2, Fojtík
Vev.Bítýška - Mor.Sl. Brno 2:0 (0:0), Frička, Sova, ČK: Hrbek (VB)
Rajhrad - Soběšice 2:0 (1:0), Kouřil, Šebesta
Hrušovany - Novosedly 1:4 (1:2), Kůra - Kovář 2, Knee, Mucala
Jevišovice - IE Znojmo 0:4 (0:1); Kalina, Rolník, Šťáva, Černý
10. kolo
Dobšice - IE Znojmo 1:1 (1:1), Záruba - Urválek
Novosedly - Jevišovice 2:1 (1:1), Kovář, Mucala - Makovička
Soběšice - Hrušovany 2:0 (1:0), Buchtela, Sedlář, ČK: Bartl (H)
Mor.Sl. Brno - Rajhrad 1:1 (0:1), Krejčí - Kouřil
Bosonohy - Vev.Bítýška 2:5 (1:1), Havlík, Kousal - Sova 2, Valeš 2, Střecha, ČK: Krejčí, Mareš (oba B)
Čebín - Sn Brno 4:5 (4:2), Dvořák, Mokošák, Sadílek, Struhařík - Havel 3, Bezděk, Poláček
Zbýšov - Miroslav 3:1 (2:1), Horký, Kameník, Zavřel - Rohlík
11. kolo
Miroslav - Dobšice 2:1 (2:0), Chlad M., Sulik Martin - Šuba, ČK: Sulik Martin (Miroslav)
Sn Brno - Zbýšov 3:1 (1:0), Havel 2, Vašíček - Roszicska
Vev.Bítýška - Čebín 1:3 (1:1), Koláčný - Struhařík 2, Dulínek
Rajhrad - Bosonohy 4:0 (1:0), Sedláček 2, Janošek, Kouřil
Hrušovany - Mor.Sl. Brno 2:3 (0:1)
Jevišovice - Soběšice 1:0 (1:0), Jurka
IE Znojmo - Novosedly 1:2 (0:1), Kubále - Mucala 2; ČK: Kubošný (IE)
12. kolo
Dobšice - Novosedly 2:0 (2:0), Bitala, Lapeš
Soběšice - IE Znojmo 2:3 (1:3), Kozel, vlastní, - Černý 2, Kapitán
Mor.Sl. Brno - Jevišovice 0:1 (0:1), Fiala
Bosonohy - Hrušovany 2:1 (1:0), Havlík, Kousal - Černý
Čebín - Rajhrad 0:0
Zbýšov - Vev.Bítýška 4:3 (4:1), Roszicska 3, Šauer - Koláčný, Martinů, Rusler
Miroslav - Sn Brno 1:1 (0:0), Rohlík - Nevole
13. kolo
Sn Brno-Dobšice 3:5 (2:3), branky: Havel 3 - Lapeš 4, Stehlík, ČK: Vašíček (Sn)
Vev.Bítýška-Miroslav 2:1 (2:0), branky: Koláčný, Martinů - Sulik
Rajhrad-Zbýšov 3:0 (2:0), branky: Šebesta 2, Kouřil
Hrušovany-Čebín 0:2 (0:2), branky: Janas, Struhařík, ČK:Vladyka - Vajdlich
Jevišovice-Bosonohy 2:1 (1:0), branky: Drozd, Jurka - Havlík
IE Znojmo-Mor.Sl. Brno 6:1 (3:1), branky: Kapitán 2, Kalina, Rolník, Železný, Černý - Cvingráf
Novosedly-Soběšice 3:1 (1:1), branky: Trpišovský 2, Sýkora - Látal
Tabulka po podzimu
-1.-Novosedly-13-9-1-3-32:19-28-
-2.-IE Znojmo-13-8-2-3-38:17-26-
-3.-Dobšice-13-8-2-3-33:14-26-
-4.-Rajhrad-13-8-2-3-23:19-26-
-5.-Čebín-13-8-1-4-25:19-25-
-6.-Miroslav-13-6-3-4-27:18-21-
-7.-Zbýšov-13-7-0-6-30:25-21-
-8.-Sn Brno-13-6-2-5-24:22-20-
-9.-Jevišovice-13-6-0-7-15:20-18-
-10.-Vev.Bítýška-13-4-2-7-22:30-14-
-11.-Soběšice-13-4-1-8-21:37-13-
-12.-Bosonohy-13-4-1-8-21:39-13-
-13.-Mor.Sl. Brno-13-2-1-10-19:34-7-
-14.-Hrušovany-13-1-2-10-11:28-5-
Podzim v číslech
Počet branek: 341, průměr 3,7 na utkání
Nejvíce branek v utkání: 10 - Zbýšov - Soběšice (9:1), 9 - Čebín - Slovan Brno (4:5), 8 - Bosonohy - Miroslav (2:6), Slovan Brno - Dobšice (3:5)
Střelecké výkony: 4 - Lapeš (Dobšice - ve 13. kole na Slovanu Brno), 3 - Bílý (MS Brno - ve 4. kole proti Bosonohám), Roszicska (Zbýšov - v 5. kole proti Soběšicím), Kapitán (IE Znojmo - v 6. kole proti Veverské Bítýšce), Rohlík (Miroslav - v 7. kole proti Morendě), Havel (Slovan Brno - v 10. kole v Čebíně), Roszicska (Zbýšov - ve 12. kole proti Veverské Bítýšce), Havel (Slovan Brno - ve13. kole proti (Dobšicím)
Nejlepší útok: 38 - IE Znojmo, 33 - Dobšice, 32 - Novosedly
Nejlepší obrana: 14 - Dobšice, 17 - IE Znojmo, 18 - Miroslav
Tabulka střelců: 13 - Roszicska (Zbýšov), 12 - Havel (Slovan Brno), Lapeš (Dobšice), Kapitán (IE Znojmo), 11 - Rohlík (Miroslav), 9 - Struhařík (Čebín), 8 - Mucala (Novosedly), Rolník (IE Znojmo), 7 - Havlík (Bosonohy), Kouřil (Rajhrad), 6 - Kubále (IE Znojmo), Buchtela (Soběšice), Dulínek (Čebín)
15. kolo
Vev.Bítýška - Dobšice 2:1 (1:1), Šoukal 2 - Uchytil, ČK: Šuba (Dobšice)
Sn Brno - Rajhrad 2:0 (1:0), Havel, Vodička
Miroslav - Hrušovany 1:1 (0:1), vlastní- Hycl, ČK: Demek (Miroslav)
Zbýšov - Jevišovice 0:0
Čebín - IE Znojmo 0:1 (0:0), Kapitán
Bosonohy - Novosedly 1:1 (0:1), Jakub - Škaroupka
Mor.Sl. Brno - Soběšice 1:2 (0:2), Hrázský - Hudák, Vacula
16. kolo
Dobšice - Moravská Slavia Brno 2:0 (1:0), Samaš, Stehlík, ČK: Bílý (MS)
Soběšice - Bosonohy 1:4 (0:2), Hudák - Jakub 2, Soused 2
Novosedly - Čebín 2:0 (0:0), Foltýn, Škaroupka
IE Znojmo - Zbýšov 2:0 (1:0), Ostrý, Černý, ČK: Rolník (IE)
Jevišovice - Miroslav 7:1 (3:1), Drozd 2, Jurka, Kahoun, Pospíchal, Rožnovský, Stuchlík - Dostál
Hrušovany - Slovan Brno 6:0 (4:0), Hycl 2, Černý 2, Adamov, Haranza Petr, ČK: Šťastný (Slovan)
Rajhrad - Vev.Bítýška 5:1 (1:1), Kalvoda 2, Možný 2, Sedláček - Schotenberger
17. kolo
Rajhrad - Dobšice 0:2 (0:1), Stehlík Aleš, Stehlík Petr
Vev.Bítýška - Hrušovany 1:1 (1:0), Šoukal - Willman
Sn Brno - Jevišovice 0:1 (0:0), Pospíchal
Miroslav - IE Znojmo 1:2 (1:1), Rohlík - Kubále, Ostrý
Zbýšov - Novosedly 1:0 (0:0), Bakeš
Čebín - Soběšice 2:0 (0:0), Dulínek 2
Bosonohy - Mor.Sl. Brno 2:2 (1:1), Soused 2 - Fiala, Jabůrek
18. kolo
Dobšice - Bosonohy 5:0 (1:0), Stehlík 4, Šuba
Mor.Sl. Brno - Čebín 0:0
Soběšice - Zbýšov 0:2 (0:0), Kantor 2
Novosedly - Miroslav 1:0 (1:0), Škaroupka
IE Znojmo - Slovan Brno 2:0 (1:0), Kapitán, Tkadlec
Jevišovice - Veverská Bítýška 2:0 (0:0), Drozd, Kozelský, ČK: Hazucha (Jevišovice)
Hrušovany - Rajhrad
19. kolo
Hrušovany - Dobšice 4:2 (2:2)
Rajhrad - Jevišovice 5:1 (1:0), Janošek, Kalvoda, Knoflíček, Sedláček Jurka – vlastní
Vev.Bítýška - IE Znojmo 0:0
Sn Brno - Novosedly 0:2 (0:1), Sýkora, Škaroupka
Miroslav - Soběšice 6:2 (2:1), Chlad Josef 2, Chlad Martin 2, Krula, Rohlík - Motyčka, Zicha
Zbýšov - Mor.Sl. Brno 3:0 (0:0), Kotačka, Roszicska, Zavřel
Čebín - Bosonohy 3:0 (1:0), Janás, Neudecker, Sadílek
20. kolo
Dobšice - Čebín 1:1 (1:0), Záruba - Struhařík
Bosonohy - Zbýšov 0:1 (0:0), vlastní
Mor.Sl. Brno - Miroslav 0:2 (0:1), Rohlík, Vyžrálek
Soběšice - Sn Brno 5:2 (2:1), Hudák 3, Kozel 2 - Plšek, Těšík
Novosedly - Vev.Bítýška
IE Znojmo - Rajhrad 1:0 (0:0), Veselý
Jevišovice - Hrušovany 0:2 (0:0), Holík, Krula. ČK: Kolman (Hrušovany)
21. kolo
Jevišovice - Dobšice 0:1 (0:0), Stehlík Aleš
Hrušovany - IE Znojmo 0:0
Rajhrad - Novosedly 3:2 (2:1), Knoflíček, Kouřil, Sedláček - Mucala, Škaroupka
Vev.Bítýška - Soběšice 4:1 (4:0), Novotný 2, Koláčný, Valeš - Hudák
Sn Brno - Mor.Sl. Brno
Miroslav - Bosonohy 5:1 (2:1), Rohlík 3, Krula, Vyžrálek - Gaňa, ČK: Messiah (Bosonohy)
Zbýšov - Čebín 2:1 (0:1), Matouš, Zavřel - Beránek. ČK: Mašínský (Čebín)
22. kolo
Dobšice - Zbýšov 2:3 (1:0), Uchytil, Šuba - Roszicska 2, Havel
Čebín - Miroslav 2:1 (0:1), Neudecker, Sadílek - Rohlík
Bosonohy - Sn Brno 1:7 (1:1), Soused - Těšík 3, Havel 2, Nevěděl, vlastní
Mor.Sl. Brno - Vev.Bítýška 3:3 (2:2), Hrázský 2, Viktora - Novotný 2, Valeš, ČK: Šenkýř (VB)
Soběšice - Rajhrad 2:1 (1:0), Hudák, Látal - Kalvoda
Novosedly - Hrušovany 1:1 (0:0), Škaroupka - Černý, ČK:Sýkora -Vladyka, Kerel
IE Znojmo - Jevišovice 6:1 (4:1), Kapitán 2, Samek 2, Kubále, Rolník - Drozd
23. kolo
IE Znojmo - Dobšice 1:0 (0:0), Kalina
Jevišovice - Novosedly 3:1 (2:0), Drozd, Rožnovský, Veselý - vlastní
Hrušovany - Soběšice 1:1 (0:1), Holík - Vacula
Rajhrad - Mor.Sl. Brno 1:1 (1:1), Kalvoda - Fiala
Vev.Bítýška - Bosonohy 2:0 (0:0), Koláčný, Valeš
Sn Brno - Čebín odloženo na 25.5. v 18.00 hod.
Miroslav - Zbýšov 1:1 (0:0), Vyžrálek - Šauer
24. kolo
Dobšice - Miroslav 0:1 (0:0), Rohlík
Zbýšov - Sn Brno 1:0 (1:0), Kozel
Čebín - Vev.Bítýška nesehráno
Bosonohy - Rajhrad 2:1 (1:0), Havlík, Messiah - Jankulár
Mor.Sl. Brno - Hrušovany 1:0 (1:0), Černý
Soběšice - Jevišovice 1:2 (1:0), Látal - Hazucha, Rožnovský
Novosedly - IE Znojmo 1:3 (1:1), Knee - Kapitán, Urválek, Vašíček
25. kolo
Novosedly - Dobšice 2:0 (1:0), Mucala, Škaroupka
IE Znojmo - Soběšice 3:3 (2:1), Kapitán, Kubále, Ostrý - Knotek 2, Motyčka
Jevišovice - Moravská Slavia Brno 2:0 (0:0), Fiala, Veselý
Hrušovany - Bosonohy 4:1 (0:0), Haranza, Holík, Willmann, Černý - Messiah
Rajhrad - Čebín 0:4 (0:0)
Vev.Bítýška - Zbýšov 0:1 (0:1), Roszicska
Slovan Brno - Miroslav 0:0, ČK: Jindra (Slovan)
26. kolo
Dobšice - Slovan Brno 1:2 (1:1), Šuba - Nevěděl, Plšek
Miroslav - Vev.Bítýška
Zbýšov - Rajhrad 4:1 (1:0), Havel, Kotačka, Roszicska, Šauer - Kalvoda, ČK: Skokan (Z)
Čebín - Hrušovany 1:3 (1:0), Dulínek - Černý 2, Juřica
Bosonohy - Jevišovice 2:0 (0:0), Messiah 2
Mor.Sl. Brno - IE Znojmo 0:4 (0:2), Jakub, Kapitán, Urválek, Šťáva
Soběšice - Novosedly 0:0
14. kolo
Dobšice - Soběšice 2:3 (0:0), Stehlík, Syrový - vlastní, Hudák, Látal
Novosedly - Mor.Sl. Brno 4:2 (1:1), Foltýn 2, Juřena, Knee - nehlášeno 2
IE Znojmo - Bosonohy 5:1 (2:0), Kapitán 2, Mösser, Ostrý, Rolník - Koplík, ČK: Brabec, Koubek (oba Bosonohy),
Jevišovice - Čebín 3:1 (1:0), Rožnovský 2, Hazucha - Sadílek
Hrušovany - Zbýšov 4:0 (3:0), Černý 3, Adamov
Rajhrad - Miroslav 2:2 (2:0), Kalvoda 2 - Rohlík, Suchánek
Vev.Bítýška - Sn Brno 0:3 (0:1), Nevěděl 2, Hlouček