Šťavík za Stoklásku

Opluštil za Marciána

NEJLEPŠÍ HRÁČ BANÍKU - Tomáš Voříšek
Absence : D.Voříšek, P.Kordula ( Zranění ), M.Vacenovský, Šťastný, P.Koplík, Svozil, ( ? ), Sloboda ( Pracovní důvody )

9.srpna to byl den D,protože nastal první mistrák.Měli jsme z něj trochu obavy,ale proti V.Bílovicím jsme si věřili a bylo to poznat už od první minuty.V prvním poločase i v celém utkání jsme byli lepším týmem,ale byli to právě hosté,kteří se ujali vedení(0:1).Nás tento gól však nezaskočil a 5 minut na to vyslal Marcián Bábíčka a ten srovnal na (1:1).A šlo se do kabin.Hned na začátku druhéhé dějství se prosadli přízemní střelou Kadlčík(2:1).Pak se trefili Stokláska (3:1) a Voříšek T.(4:1).Po této brance se nám už nechtělo vracet a po přímem kopu,který Vacenovský vyrazil jen nešťastně do tyče a míč se pak odrazil do branky(4:2)jsme inkasovali.Nás však hned na to uklidnil výborně hrající Voříšek(5:2).Skóre pak uzavřel 10 sekund před koncem hráč hostí po našich individuálních chybách(5:3).Myslím,že utkání patřilo mezi naše lepší,kombinovali jsme a dávali nádherné křížné pasy.Musíme si ale uvědomit,že příští zápas bude těší a musíme začít makat!!!

Po 1. kole na 6 místě. ( 1-0-0- 5:3 - 3 body ) Tabulku vede Rohatec.

2.Kolo

FC Bučovice - FK Baník Ratíškovice 2:2 ( 0:2 )

A.Kordula za Bábíčka

Absence : D.Voříšek, J.Voříšek ( ? ), Šťastný, Šťavík, M.Kordula ( Nenominováni )

16.Slozil Radek

9 min : Hosté se ujali vedení po brance T.Voříška 0:1.

17 min : Žlutou kartu obdržel hostující hráč s číslem 4 Sloboda Mario.

21 min : Hosté mohou srovnat na 1:1 ale nepovedlo se,po chybě třech útočníku Bučovic,kteří se nemohli strefit do prázdné branky.

30 min : Hosté vstřelili další branku, po střele Lukáše Stoklasky 0:2.

40 min : Hráč hostí střílí na bránu asi z 20 metrů a trefil břevno, brankář Baníku T.Vacenovský se jen zapotil.

45 min : Je tu poločas: hosté vedou 0:2 po brance Lukáše Stoklásky a Tomáše Voříška.

57.min : Domácí skórují po chybě Petra Macka hráč s číslem 11 Martin Bil obešel obranu a střelou po zemi překonal brankáře hostí T.Vacenovského 1:2.

58 min : Petr Macek opět chybuje nezvládl odkop protihráč Martin Bil šel do brejku a vstřelil branku 2:2.

75 min : Hráči Baníku střídají s číslem 6 Jakub Babíček střídá hráče s čísel 12 Antonína Kordulu.

90+1 min : Hráč baníku s číslem 16 Radek Svozil dostává žlutou kartu za faul.

Po 2. kole na 5 místě. ( 1-1-0- 7:5 - 4 body ) Tabulku vede Rohatec.

3.Kolo

FK Baník Ratíškovice - FK Dolní Bojanovice 2:0 ( 1:0 )

Branky : 17.min Bábíček Jakub ( 1:0 ), 64.min Křižka Zdeněk ( 2:0 )
Rozhodčí :
Strmiska

Diváci : 30

D.Voříšek - Chludil, Macek, Koplík
, Kordula - Voříšek, T. Marcián, Kadlčík, Křížka - Bábíček, J.Voříšek

Sřídání :

62.min (Stokláska za J.Voříška)

70.min (A.Kordula za Bábíčka)

86.min (Šťastný za M.Kordulu)

Absence : P.Kordula, Svozil, Sloboda, (?)

Dorostenci Baníku dokázali i ve třetím utkání sezony bodovat. Dolní Bojanovice porazili 2:0. Branky vstřelili Bábíček a Křižka. Vítězství našich dorostenců je zcela zasloužené. I když Bojanovice se představili jako houževnatý protivník. úvod utkání patřil jednoznačně Baníku. V 8.minutě našel Bábíček Jakuba Voříška. Ten střílel zblízka nad. Ve 14.minutě se hezkou střelou z hranice šestnáctky prezentoval stoper Macek. Jeho pokus skončil rovněž těsně nad. V 17.minutě se Baník konečně dočkal. Lukáš Koplík nádherně vysunul Bábíčka, ten přelstil posledního obránce hostí a přízemní střelou k tyči překonal výborně chytajícího brankáře hostí. Ve 21.minutě předvedl náš tým další pohlednou akci. Po akci Kadlčíka s Bábíčkem střílel zblízka Jakub Voříšek vysoko nad. O dvě minuty se individuální akcí prosadil nejlepší hráč utkání Tomáš Voříšek. Jeho tvrdou střelu však gólman hostí bravurně kryl. Poté však hráči Baníku jakoby přestali hrát, čehož hostující hráči využívali k nebezpečným výpadům. Ve 44.minutě mohl ale vedení zvýšit T.Voříšek. Ten ale po přihrávce kapitána Kadlčíka zblízka trefuje brankáře.Ve druhém poločase tempo hry opadlo. V naší hře byla vidět řada nepřesností a hodně zkažených přihrávek. Po hodině hry se do šance dostal aktivní T.Voříšek, ale s jeho slabou střelou neměl hostující brankář problémy. V 64.minutě zvýšil vedení Baníku Křižka, kterého před brankou našel Bábíček. V závěru zápasu jěště párkrát zazlobili hosté, nicméně naši dorostenci si už vítězství pohlídali.

Obrazek

4.Kolo

TJ Zemas Hovorany - FK Baník Ratíškovice 1:4 ( 1:2 )

NEJLEPŠÍ HRÁČ BANÍKU - Zdeněk Křižka
Absence : J.Voříšek, D.Voříšek ( Dovolená ) Opluštil, M.Vacenovský, Sloboda, (?)

Další mistrovské utkání jsme sehráli na hřišti Hovoran,které v těchto chvílích nehrají na co jsou zvyklí.V neděli byli dobré fotbalové podmínky.Odjezd byl ve 12:45(Macek 13:00 :D ).První hvizd už od pohledu nepopulárního rozhodčího odstartoval utkání.My se hned v úvodu utkání ujali vedení když si Voříšek narazil s Bábíčkem a
technickou střelou překonal brankáře hostí (0:1).Druhá branka padla po přímém kopu Křižky,když se míč odrazil ke Kadlčíkovi a ten našel před brankou volného Marciána (0:2)Naše hra se pak zvolnila,rozhodčí rozdal pár žlutých karet za kecy.Hosté se dočkali když Macek zaváhal a a hráč hostí vyslal střelu,kterou vaca jen vyrazila přímo před protihráče (1:2)."A šlo se do kabin ,,V druhé půli jsme jen kontrolovali výsledek ve druhé půli brankami Kadlčíka a Bábíčka.Chtěl bych všem moc poděkovat byl to vynikající výkon,jen tak dál !!!

Po 4. kole sme na 2 místě. ( 3-1-0- 13:6 - 10 bodů ) Tabulku vede Rohatec z 12 body.

5.Kolo

FK Baník Ratíškovice - Sokol Dambořice 1:0 ( 0:0 )

6.Kolo

FK Baník Ratíškovice - Sokol Kostice 7:0 ( 3:0 )

Branky : T.Voříšek 3x, Svozil 2x, A.Kordula, M.Kordula (Cip)
Rozhodčí :
Ševela

Diváci : 20

T.Vacenovský - Chludil, Koplík, Svozil, Křižka - Macek,Voříšek T. Kordula M.(cip), Kordula A. - Stokláska, Bábíček

Sřídání :

Balus za T.Vacenovského

Šťastný za A.Kordulu

M.Kordula za Svozila

Absence : M.Kadlčík (A-tým) J.Voříšek, D.Voříšek, P.Kordula, Sloboda
? ), Marcián ( Nemoc )

V dalším mistrovském utkání jsme přivítali na domácí půdě hráče z Kostic.Od nás se čekala povinná výhra.Zápas začal v 13:45.Od začátku jsme převzali hru do svých rukou.Vedení jsme se ujali po střele Tondy Korduly (1:0).Po tom gólu jsme se nemohli střelecky prosadit,to však protrhl nejlepší střelec mužstva Voříšek,který idealně trefil míč nůžkami (2:0).Do poločasu přidal Voříšek ještě jednu branku z pokutového kopu,po faulu na Kordulu M (3:0).Druhá půle začala tak jak skončila půle první,nemohli jsme se střelecky prosadit.Vše odstartoval svou nádhernou brankou Svozil(4:0) a nakonec se ukazatel skóre zastavil na 7:0 branky přidali ještě Kordula M.,Voříšek a Svozil.Myslím,že výsledek mluví za kvalitu soupeře,ale kdyby jsme uměli trefit branku mohlo být skóre i dvouciferné.V tomto utkání dostali příležitost hráči z lavičky,myslím že svým výkonem si řekli o základní sestavu viz Kordula A. a Svozil odehráli výborné utkání.Teď už se jen dobře připravit na Rohatec!!!!! a neusnout na vavřínech :D:D:D

Po 6. kole sme na 1 místě. ( 5-1-0- 21:6 - 16 bodů )

7.Kolo

TJ Slavoj Rohatec - FK Baník Ratíškovice 2:2 (0:1)

Branky : Jústl, Tomšej - Stokláska, Voříšek
Rozhodčí :
Ševela

Diváci : 20

T.Vacenovský - Chludil, Koplík, Svozil, M.Kordula - Marcián. Kadlčík, M.Kordula (cip), Křižka - Stokláska, T.Voříšek

? ), Macek ( Nemoc ) Bábíček (Zranění)

V neděli nás čekalo nejdůležitější zápas podzimu v sousedním Rohatci který byl o bod za námi.Na utkání byli delgování 3 rozhodčí,kteří podle mě nepřesvědčili o svých kvalitách.Oťukávání ze začatku se dalo očekávat.Do první velké šance se dostal Rohatec,když centrem z levé strany orazítkoval břevno hostující záložník.My jsme se však nenechali zaskočit a zkoušeli jsme hrát to co jsme si řekli.Ke střelám z dobrých pozic se dostali Voříšek,Kadlčík. A první branku utkání vstřelil po šťastném pasu Koplíka STOKLÁSKA prostřelila golmana hostí (0:1).Poločas se pak dohrál bez větších šancí.Druhý poločas jsme začli hodně vlažně,Rohatec nás přehrával a my nemohli udržet míč na kopačkách.My se i tak ujali dvoubrankového vedení,po chybě domcí obrany skóroval VOŘÍŠEK (0:2). Po tomto golu jsme se začali soustředit více na obranu.V 83 min Po faulu Koplíka na hranici šetnáctky,zahrávali hosté přmy kop,který bezpečně proměnili (1:2).V 90 minutě fauloval Kordula M. na vápnu hráče hostí,který faul přihrál a rozhodčí mu to zbaštili i s navijákem (neberu v ohled že faul byl 2 metry za vápnem)pískl pokutový kop,k němu se postavil hostující brankář a poslal Vacenovského tzv... Pro noviny ,,(2:2).Konec utkání.Myslím,ýe jsme zbytečně ztratili 3 body a toto nás může později mrzet

8.Kolo

FK Baník Ratíškovice - Slavkov 6:1 ( 3:1 )

Branky : 18.min Voříšek J. (1:0), 28.min Stokláska (2:0), 31.min Stokláska (3:0), 60.min Voříšek T. (4:1), 61.min Kordula (5:1), 64.min Marcián (6:1) - 45.min Půček (3:1)

Rozhodčí :
Monček

Diváci : 30

D. Voříšek - M.Kordula , Koplík, Svozil, Křižka - M.Kordula.II, Kadlčík, Macek, Voříšek T. - Stokláska, Voříšek J.

Sřídání :

56.min Marcián za J.Voříška

62.min A.Kordula za M.Kordulu (Bohuš)

72.min Šťavík za Stoklásku

79.min T.Vacenovský za T.Voříška

NEJLEPŠÍ HRÁČ BANÍKU -
Absence :
Chludil, Bábíček (zranění) Šťastný, P.Kordula (?)

9.Kolo

Podluží - FK Baník Ratíškovice 2:5 ( 1:4 )

Branky : Petřík Jaroslav, Satěna - Kadlčík 2, T.Voříšek 2, Stokláska

Rozhodčí :
Kýr

Diváci : 30

D.Voříšek - M.Kordula , Koplík, Svozil, Chludil - Křižka, Kadlčík, M.Kordula.II, A.Kordula - Stokláska, T.Voříšek.

Sřídání :

P.Kordula za A.Kordula

Šťastný za M.Kordulu (Bohuš)

NEJLEPŠÍ HRÁČ BANÍKU - Kadlčík

Absence :
Bábíček (zranění), J.Voříšek, Macek, Marcián, (?)

Obrazek

10.Kolo

FK Baník Ratíškovice - FK Mutěnice 2:4 ( 2:3 )

Branky : Stokláska, A.Kordula - Holešinský 2x, Konečný,    vlastní

Rozhodčí :
Ševela

Diváci : 30

D.Voříšek - M.Kordula , Koplík, Svozil, Chludil - Křižka, Kadlčík, A.Kordula, Macek - Stokláska, M.Kordula, (cip)

Sřídání :

P.Kordula za M.Kordulu (Bohuš)

Marcián za A.Kordulu

NEJLEPŠÍ HRÁČ BANÍKU - Koplík

Absence :
Bábíček (zranění), J.Voříšek (?), T.Voříšek (nemoc)

Obrazek

11.Kolo

FK Baník Dubňany - FK Baník Ratíškovice 1:1 ( 0:0 )

Branky : Bábíček - Ilčík

Rozhodčí :
Ševela

Diváci : 80

T.Vacenovský - Koplík, Svozil, Chludil, P.Kordula - Křižka, Kadlčík, Marcián, Macek - Stokláska, Bábíček

Sřídání :

Šťastný za P.Kordula

A.Kordulu za Marcián

D.Voříšek za Bábíčka

Absence :
Šťavík
 , M.Kordula (Cip), T.Voříšek (nemoc), M.Kordula (Bohuš), J.Voříšek (?)

Obrazek

12.Kolo

FK Baník Ratíškovice - Velké Pavlovice 2:0 ( 2:0 )

Branky : A.Kordula 2x

Rozhodčí :
Horehleď

Diváci : 20

ČK: Koplík

T.Vacenovský - Koplík, Svozil, Chludil, Křižka - Kadlčík, Marcián, Macek, M.Kordula (Cip)- A.Kordula, Bábíček

Sřídání :

Šťastný za Marciána

NEJLEPŠÍ HRÁČ BANÍKU - A.Kordula

Absence :
T.Voříšek, Stokláska (nemoc), M.Kordula, P.Kordula (?), D.Voříšek (zraněn)

13.Kolo

SK Mogul Vacenovice - FK Baník Ratíškovice 0:3 ( 0:2 )

Branky : T.Voříšek, Kadlčík, A.Kordula

Rozhodčí :
Jelínek

Diváci : 50

T.Vacenovský - Koplík, Svozil, Chludil, M.Kordula - Křižka, Kadlčík, Macek, M.Kordula (Cip)- T.Voříšek, Bábíček