Hosté se sice na začátku utkání ujali vedení 0:1, ale poté se již hrálo pouze podle not domácích dorostenců. Nejslabším hráčem na hřišti byl hostující golman, který místo chytání lovil míče ze své svatyně.  Gólově se prosadil Hladík, který chytrou střelou placírkou nachytal prosetínské hráče na nedbalkách a poté nekompromisně zavěsil do šibenice. Rozsévač Ondřej, který si nádherně nadhodil míč levou nohou a z voleje pravačkou nedal soupeřovýmu golmanovi šanci. Druhý gól přidal z dorážky své hlavičky, kterou stačil ještě prosetínský golman vyrazit. Taktéž dvougolovým střelcem byl jeho mladší bratr Michal, jenž skóroval v prvním poločase střelou z poza šestnácky a ve druhém poločase nevídanou střelou téměř z půlky hřiště.  Po gólu přidali bratři Petříčkové, kdy Jirka z přímého kopu "nedal hostujímu brankáři sebemenší šanci" a Jakub rozvlnil soupeřovu síť  po dorážce z blízkosti.
     Pochvalu zaslouží celý kolektiv, ve kterým vynikli střelci gólů.