Takže nejvíce se mi líbily názvy vlaků a tak vám přináším celý seznam vlaků se jmény:
EC 70 a 71 Antonín Dvořák
EC / SC 72 a 73 Johann Gregor Mendel
EC/SC 74 a 75 Smetana
Ex/EC 100 a 101 Jóže Plečnik
EC 102 a 103 Polonia
EC 104 a 105 Sobieski
EC 106 a 107 Praha
EC 108 a 109 Comenius
Ex/ EC 120 a 121 Košičan
Ex 126 a 127 Fatra
Ex 128 a 129 Hradčany
IC/Ex 130 a 131 Moravia
SC 134 a 135 Slovenská strela
Ex 140 a 140 Beskyd
Ex / EC 142 a 143 Odra
Ex/ EC 144 a 145 Detvan
EC 147 Leoš Janáček
EC 170 a 171 Hungaria
EC 172 a 173 Vindobona
EC 174 a 175 Jan Jesenius
EC 176, 177, 178 a 179
R 200 a 201 Silesie
R 202 a 203 Chopin
R 206 a 207
R 208 a 209 Vltava
R 224 a 225 Šírava
EC 278 a 279 Jaroslav Hašek
EN 352 a 353 Johannes Kepler
EC 370 a 371
R 374 a 375 Pannonia
Ex/EN 376 a 377 Galileo Galilei
EN 378 a 379 Kopernikus
R 420 a 421 Excelsior
R 422 a 423 Cassovia
SC 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510 a 511 Pendolino
IC 516 a 517 Leoš Janáček
IC 518 a 519 Manažer
Ex 520 a 521
Ex 522 a 523 Mojmír
Ex 524 a 525 Šohaj
IC 540 a 541 Hutník
Ex 568 a 569 Brněnský drak
Ex 570 a 571 Slavkov
Ex 572 a 573 Punkva
Ex 574 a 575 Petrov
Ex 576 a 577 Svitava
Ex 578 a 579 Špilberk
IC 580 a 581 Ostravan
IC 582 a 583 Jan Perner
R 604 a 605 Ohře
R 662 a 663 Rožmberk
dále je vlaky se jménem....
R 909 Praděd
R 923 Vajgar
R 1180 a 1181 Doubrava
R 1183 Chrudimka
R 1202 a 1203 Jadran
R 1420 a 1421 Vihorlat
R 1430/1 a 1432/3 Šumava
Tak to je vše o vlacích se jmény viz JŘ 2007/08 str.C 1 a C 24
Další jména:
Labe
Matalík
Bečva
Vsacan
detavn
Galán
Emil Zátopek
Slovan
Portáš
Sněžník
Jizera
Říp
Krušnohor
Luna
Žatecký chmel
Muzeum ČDLužná
Křivoklát EX
Velo
Bezdrev
Otava
Franz Kafka
Jan Hus
Alber Einstein
Karel Čapek
Berounka
Junák
Radio Kiss Jižní Čechy
Petr Vok
Jakub Krčín
Josef Švejk
Beruška
Vojtěch Lanna
Peklík
Josef Skupa
Karel Klostermann
Jan Žižka
ČD Yetti
F.A. Gerstner
Matthias Schonerer
Silvia Nortica
Posázavské linky
Vlak na Dobříš
Sázava
Posázavský Pacifik
Posázavský motoráček
Lužnice
Hejtman
Jihlava
Hradišťan
Vysočina
Pálavský okruh
Rastislav
Svatopluk
Pernštejn
Dětský drak
Radhošť
Kysuca
Budatín
Slovácký vinohrad
tak to jsou všechny jména......:-)